Chanel, Pro Correcteur

Chanel, Pro Correcteur

Zestaw czterech korektorów na wszelkie niedoskonałości cery: dwa odcienie beżu - jasny i ciemny doskonałe do maskowania cieni pod oczami lub innych plam na twarzy; różowy do ożywienia twarzy i ukrycia przebarwień; zielony do maskowania rozszerzonych naczynek. Korektory mają delikatną konsystencję, dobrze się rozprowadzają, są idealne do stosowania w okolicach oczu. Dodatkową zaletą jest piękna, jak to zwykle u Chanel, oprawa.

a ja bardzo go lubię

Bardzo dobry zestaw korektorów. Mają zbitą konsystencję ale wystarczy porównać z korektorem Vitalumiere, aby zobaczyć różnicę. Zresztą ta zwartość to zaleta, bo wszystkie kolory naprawdę dobrze kryją i świetnie trzymają się skóry. Wystarczy nałożyć pędzelkiem i wklepać, nie trzeba rozcierać. Bardzo wydajny kosmetyk. Mam tę paletę dwa lata i trudno powiedzieć, abym ją wyczerpała.

Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno

Dobry

Potwierdzam, ze trudno sie rozprowadza,konsystencja mocno zbita. Kryje w sumie dobrze,ale spodziewalam sie jednak lepszej jakosci po tej marce i za takie pieniadze.

Używam tego produktu od:tyg
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

kiepski produkt

Bardzo kiepski korektor, zle sie rozprowadza, nie pokrywa niedoskonalosci
Moze jestem zbyt wymagajaca gdyz uzywam jedynie korektorow profesjonalnych (screen face, makeup forever, kryolan itp).
Te paletke korektorow chanela dostalam w prezencie i uzylam ich raz, moze dwa... Pewnie poleza jeszcze troche w moim kuferku a potem trafią prosto do kosza.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: maźniety dwa razy

Niewart swojej ceny

Niestety ten kosmetyk całkowicie mnie rozczarował. Zacznę od miłych rzeczy, od plusów, bo pewne posiada. Mam tu na myśli zestawienie kolorów. Byłam bardzo zadowolona, że jest i zieleń i róż i wogóle miało być pięknie...Miało, bo tu zaczęły się minusy. Obrzydliwa twarda, zbita konsystencja. Próbowałam nakładać palcami, gąbeczką...no wszystkim, ale efekt okropny. Wiadomo, że korektor trzeba nakładać precyzyjnie a tutaj jest to niemożliwe, przynajmniej dla mnie. Tak wspaniale nałożony korektor zachowuje się równie "wspaniale" na twarzy. Wałkuje się i zbija w nieestetyczne plamy( połączony z podkładem i pudrem Chanel). Daję jedną gwiazdkę bo po marce takiej jak Chanel spodziwałam się ( i niebezpodstawnie) czegos więcej.

dobry, ale drogi

rzeczywiście, bardzo dobry kosmetyk,zwłaszcz żółty korektor pod oczy,bo swietnie kryje cienie pod oczami, nawet bardzo intensywne. Fajny jest także różowy bo pięknie roświetla i odświeża twarz.
Uzywam od półtora roku, wciąż jedno i to samo opakowanie:)
Wadą kosmetyku jest jego wysoka cena (ok.200 zł), a także brak możliwości dokupienia wkładu tylko w jednym kolorze (jako osoba o bardzo jasnej karnacji używałam głównie żóltego, natomiast beżowy naprzykład jako zbyt ciemny dla mnie został nietknięty). Pozatym trzeba uwazać żeby szczoteczki do nanoszenia myć co pare dni, inaczej zaschnięte resztki korektora powodują bardzo nierówne rozprowadzenie, kosmetyk roluje sie pod oczami.
Recenzja: ...

Ekstra

Na since pod oczami bardzo go polecam jesto zestaw 4 korygujących kolorów doskonale niweluje niedoskonałości cery a do tego lekka konsystencja i składniki pielęgnacyjne to zalety tego luksusowego kosmetyku, lecz ma i wady np.niebagatelna cena 198zł.