Sally Hansen, Airbrush Legs (Perfekcyjne nogi - rajstopy w spray'u)

Sally Hansen, Airbrush Legs (Perfekcyjne nogi - rajstopy w spray'u)

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Airbrush Legs Sally Hansen to lekki, płynny fluid do nóg w sprayu, dający efekt przypominający pończochy. Idealny latem, kiedy nie chcemy nosić rajstop, a marzymy o ukryciu niedoskonałości na skórze nóg, takich jak siniaki, otarcia, żyłki, drobne blizny czy ślady po depilacji.

Pokryte Airbrush Legs nogi są bez skazy, gładkie i seksowne, nie tracąc przy tym uczucia lekkości i swobody nawet w upalne dni. Wyglądają zdrowo, są jedwabne w dotyku (fluid zawiera puder oraz cząsteczki jedwabiu) i optycznie wyszczuplone dzięki wyrównanemu kolorytowi. Spray nie brudzi ubrań i nie spływa wraz z deszczem

Formuła sprayu Airbrush Legs Sally Hansen została wzbogacony witaminą K, która łagodzi występowanie żylaków, siniaków i blizn. Airbrush Legs jest dostępny w czterech odcieniach: jasnym, naturalnym, jasnobrązowym i ciemnobrązowym.

rajstopy w sprayu
w sprayu

idealne na lato

Mam tendencję do powstawania siniaków, zwłaszcza na nogach. Przy obecnych upałach ubranie rajstop zupełnie odpada.
W zasadzie dałabym temu produktowi 3,5 gwiazdki. Jednak 4 **** to trochę za dużo, a 3*** to też za mało.

Zalety:
-duża pojemność - starczy na około 3 razy na całe nogi
-ładny kolor, nie jest pomarańczowy ani zbyt ciemny
-trwały
-nie ściera się od wody
-po zaschnięciu (po około 2 minutach) nie brudzi
-akceptowalna cena
-dostępne w drogeriach Hebe
-ładnie pachnie

Wady:
-skóra nóg nie może być sucha lub przesuszona, niestety na łydkach powstała lekka biała poświata
-zmycie tego produktu to koszmar - nie schodzi mydłem i wodą, tak jak obiecuje producent
-zmywa się plamami jak samoopalacz

opalenizna bez okropnego zapachu, ładny kolor, niezłe krycie

W lecie odsłaniamy nogi, a tu nie zawsze wszystko wygląda ładnie. W moim przypadku konieczne jest zmiejszenie widoczności drobnych niebieskich żyłek.

OPAKOWANIE
To jest w zasadzie mój jedyny minus dla tego produktu. Nie podoba mi się idea sprayu. Zawsze mam poczucie , że brudzę przy okazji łazienkę. Zgodnie z instrukcją nakładamy najpierw na dłoń, więc pompka była lepsza.
Poza tym opakowanie lekkie, metalowe. Łatwo zabrać w podróż.

STOSOWANIE
Zawsze najpierw nakładam balsam nawilżający, a dopiero potem Airbrush Legs. Rozprowadza się dobrze, nie robi smug jeśli się przyłożymy.

DZIAŁANIE
Skóra wygląda ładnie. Airbrush Legs przyciemnia kolor, ale jest bardzo lekki, więc nie wygląda jak podkład, ale raczej jak opalone nogi. Kryje średnio - zmniejsza widoczność, ale nie kryje całkowicie. Schnie bardzo szybko. Nie brudzi ubrań. Zmywa się dobrze.

PODSUMOWUJĄC
Wolałabym samoopalacz, ale mają one dwie zasadnicze wady: nieprzyjemnie pachną i często nierównomiernie schodzą. Airbrush Legs nie jest najtańszy, ale stosowany tylko do łydek wystarcza na kilka tygodni codziennego stosowania. Nogi wyglądają ładniej.

Rewelacja

Używam od lat. Kiedy jeszcze nie były tak łatwo dostępne w sklepach stacjonarnych specjalnie zamawiałam przez internet. Mam jasną karnację i wiecznie białe nogi. Ten produkt pozwala mi ubrać sandałki a przy okazji nie razić po oczach ta bielą. Fakt że trzeba poświecić trochę czasu żeby ładnie i równomiernie nałożyć ale efekt jest tego wart. Nie zostawia śladów na białych ubraniach co też jest warte podkreślenia przy takim kosmetyku.

Złoto!

Cudowny produkt! Pięknie wyrównał koloryt mojej skóry i przygotował ją na sesję zdjęciową. Użyłam go na rękach, nogach i dekolcie i wszędzie świetnie się trzymał. Nie odbił się na ubraniach. Jedyne co to po rozpyleniu trzeba wmasować produkt w skórę palcami. Polecam! Doskonale imituje opaleniznę :)

Fajny produkt

Byłam zawsze fanką tradycyjnych rajstop, lecz zaciekawił mnie ten produkt i po przetestowaniu myślę że niechętnie wrócę do tradycji. Rajstopy pięknie wysmuklają nogi, efekt jest bardzo trwały.

Niewidzialne rajstopy

Super sprawa te rajstopy. Nadają się szczególnie w ciepłe dni na wesele. Łatwo się je stosuje, noga wygląda smuklej, jest bardziej opalona i rozświetlona. Rajstopy się delikatnie ścierają na to też trzeba zwrócić uwagę to w sumie jedny minus jaki znalazłam je stosując

świetny na wyjścia

Bezdyskusyjnie dobry na wyjścia typu wesele, imprezy okolicznościowe w ciepłe pory roku. Daje śliczny kolor i delikatnie kryje niedoskonałości na skórze. Fajnie i równie delikatnie rozświetla skórę. Nogi wydają się smuklejsze.

magiczne rajstopy

Nie sądziłam że rajstopy w spreju mogą być aż tak pożyteczne i skuteczne! Sprej trochę kosztuje ale naprawdę warto. Super się rozprowadza po nogach, nie zostawia plam, a efekt rajstop utrzymuje się bardzo długo. Nogi są "opalone", wyglądają jakbym miała bardzo cienkie rajstopy. Idealny na gorącą pogodę.

Mój ABSOLUTNY MUST HAVE na wiosnę i lato!

Stosuję od lat!
Zamawiam zawsze przez Internet, gdyż jego cena regularna w sklepach jest znacznie wyższa. Kupuję go wiosną, kiedy nogi nie są jeszcze muśnięte słońcem oraz z myślą o wyjątkowych okazjach.
Na co dzień stosuję jedynie wiosną, kiedy nogi bez rajstop prezentują się nie najlepiej. Latem tylko przy ważniejszych okazjach, codziennie po prostu mi się nie chce. Mój odcień to Medium Glow.
Z ciekawości wypróbowałam kilka podobnych produktów, jednak Sally Hansen jest moim nr 1!

Spray jest wygodny i nie sprawia problemów podczas aplikacji. Nakładam najpierw cienką warstwę balsamu do ciała i dopiero potem spryskuję miejscowo nogi i rozprowadzam. Przy takim rozprowadzeniu (na balsam) nie pozostawia żadnych smug. Daje bardzo ładny efekt opalonych, gładkich nóg. Niweluje drobne zaczerwienienia i sprawia, że pajączki są mniej widoczne.

świetne na imprezę

Używam go latem kiedy idę zakładam sukienkę idąc na wesele czy na imprezę. Mam rozstępy na nogach których się wstydzę a ten spray je zakrywa. Opakowanie starcza na dość długo, często można je kupić w dobrej cenie. Potem te rajstopy się zmywa. Naprawdę super wynalazek.

Mój ratunek w upalne dni

Produkt niezbędny na większe, letnie wyjścia. Uwielbiam jego zdrowy wygląd na nogach. Oprócz zdrowej i trwałej opalenizny zakrywa również wszystkie niedoskonałości. Szybka i bezproblemowa aplikacja. Nie ma również problemu ze zmyciem - wystarczy żel pod prysznic :) Produkt w dodatku jest często w promocji i starcza na naprawdę długo.

Hit na lato!

Mój ulubiony hit na lato! szczególnie jak nogi są już trochę opalone :) trzeba wcześniej mieć nawilżoną skórę i równomiernie nałożyć produkt. Naprawdę świetna opcja na opalone nogi bez chodzenia na solarium. Super produkt naprawdę!