Sally Hansen, Airbrush Legs (Perfekcyjne nogi - rajstopy w spray'u)

Sally Hansen, Airbrush Legs (Perfekcyjne nogi - rajstopy w spray'u)

Średnia ocena: 3.49/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Airbrush Legs Sally Hansen to lekki, płynny fluid do nóg w sprayu, dający efekt przypominający pończochy. Idealny latem, kiedy nie chcemy nosić rajstop, a marzymy o ukryciu niedoskonałości na skórze nóg, takich jak siniaki, otarcia, żyłki, drobne blizny czy ślady po depilacji.

Pokryte Airbrush Legs nogi są bez skazy, gładkie i seksowne, nie tracąc przy tym uczucia lekkości i swobody nawet w upalne dni. Wyglądają zdrowo, są jedwabne w dotyku (fluid zawiera puder oraz cząsteczki jedwabiu) i optycznie wyszczuplone dzięki wyrównanemu kolorytowi. Spray nie brudzi ubrań i nie spływa wraz z deszczem

Formuła sprayu Airbrush Legs Sally Hansen została wzbogacony witaminą K, która łagodzi występowanie żylaków, siniaków i blizn. Airbrush Legs jest dostępny w czterech odcieniach: jasnym, naturalnym, jasnobrązowym i ciemnobrązowym.

rajstopy w sprayu
w sprayu

swietny

EDIT;musze dodac 1 gwiazdeczke;)docenilam ten produkt dopiero kiedy go nie uzylam w jedny dniu i zobaczylam nogi bez tego specyfiku-az sie przerazilam wszedzie widoczne male pajaczki,gdzie niegdzie zylaczek sie tez znajdzie;)juz sie nie rozstane w cieplejsze dni.(nie rusza go woda,ale woda z mydlem,nie przerazcie sie drogie kolezanki kiedy zobaczycie ZOLTA wode w wannie;) Dostalam ten produkt od kolezanki,ktorej nie posluzyl-czarnoskorej,Mam medium glow,ladnie sie naklada,rozsmarowuje,odrazu widac gdzie nie zostal nalozony,efekt gladkich nog,i faktycznie efekt"rajstop"radzi sobie z drobniutkimi pajaczkami,to tyle zalet,a wada jest to ze nogi maja"pudrowe"wykonczenie,-jak rajstopy naszych prababc;)(napewno jest to efekt zamiezony)jednak ja preferuje lekko blyszczace nozki w lecie.Brakuje mi "tylko rozswietlenia".Absolutnie efekt utrzymuje sie caly dzien.Moze wyprubuje inny odcien.Używam tego produktu od:kilka dni

doskonały

Nie wierzyłam, że istnieje coś takiego jak rajstopy w spraju, a jednak i kupiłam i jestem zachwycona.
Fakt, troszkę brudzą, więc ostrożnie - szczególnie do białych spodni. Efekt jest porażający, skoro mój małżonek zapytał dlaczego w taki upał noszę rajstopy.
Doskonale kryje wszelkie pajączki siniaki i zadrapania, Skóra jest niezwykle miła w dotyku. Chyba poznałam tajemnicę gwiazd i ich nóg doskonałych.
Mam dwa kolory - nude i light.(jestem z tych jasnych, co nie lubią słońca)

Używam tego produktu od:2 mies
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

zgadzam sie brudzi

Plusy,latwo sie naklada,pokrywa wszystkie defekty na skorze,efekt opalenizny od razu,minusem dla mnie,i to dyskwalifikuje ten produkt to ze brudzi,dla mnie to ogromny minus,nienawidze brudnych rzeczy,bielizny od balsamow,samoopalaczy,itp,z tego powodu nigdy wiecej nie kupie:(

Używam tego produktu od:miesiac

brudzi~!!!

Kupiłam zachecona pozytywnymi komentarzami tutaj, aaale... za wio dłam się! po pierwsze: brudzi!! nakładalam go w łazience, po skonczeniu CAŁA podłoga łazienki i okolice byly żółte! po drugie: trudno go równomiernie rozprowadić (przynajmniej mi sie to nie udaje), po trzecie: po uzyciu nogi są matowe i nienaturalnie żółte (moze przez kolor: TAN cośtam) ogólnie można spróbowa, moze komus sie spodoba, ale ja go wiecej nie kupie

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1/4

polecam

Jestem zadowolona z produktu,pierwszy raz zamówiłam go rok temu. Zamawiałam na allegro, razem z przesyłką zapłaciłam około 30 złotych,cena super w porównaniu do tego ile kosztuje w drogeriach,(ponad 50 zł)

Nie pozostawia żadnych smug- nawet bez rozsmarowywania. Posłużył mi także na dekolt, i ręce:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 ,właśnie zamówiłam 2 opakowanie.

Ideal przy odrobinie wprawy ;)

Będę go kupować juz zawsze. dla mnie na wiosne i lato to po prostu mus! Nie lubię korzystać z solarium, opalanie słabo mi idzie - brak czasu, miejsca i jasna skóra. Przyznaję, że stosowanie tego cuda wymaga nieco wprawy, ale efekt przechodzi najsmielsze oczekiwania :)
Skóra nóg wygląda bosko, jak w jedwabnych pończochach :D
Jedna dobra rada ode mnie - najpierw pryskamy na rękę, a potem ręką nakładamy na nogi. Dużo ładniej i równo to wtedy wychodzi.
Niektóre z wizażanek piszą, że efekt był koszmarny, plamy, zacieki, etc. Trzeba stosować na sycha skórę, jak balsam już się wchłonie - raz, dwa - odcień nie może być zbyt ciemny, bo wtedy widać każde niedociągnięcie w "sztuce"
POLECAM gorąco! Cena w sklepach wysyoka, ale sotatnio udalo mi sie an allegro upolowac za 15 PLN plus 7 PLN za przesyle :)

Jest jedna wada - czasami zapycha się końcówka areozolu :(

Używam tego produktu od:2 lat

Oj nie!!!!

Pomysł dobry ale realizacja niewypaliła. Brudzi niemiłosiernie wszystko. Nakładanie nigdy nie jest łatwe. Więcej preparatu zostaje na dłoniach podczas rozprowadzania niż na nogach. Jedynie docenię kolor - naprawdę ładny złoty brąz.

Używam tego produktu od: całe wakacje

bardzo dobry!

wystarczy tylko nacisnac, rozetrzec i mam opalone nogi i dekold. Fajnie sie rozprowadza, ma bardzo naturalny kolor, nie schodzi, dopiero przy uzyciu mydła. Dla mnie super!! Używam tego produktu od: tygodnia

Ten produkt jest rewelacyjny. Mam problemy z depilacją i moje nogi nie wygladają za atrakcyjnie, ale to cudo sprawia, że mogę założyć mini czy krótkie spodenki. Pokrywa nogi cieniutką warstwą opalenizny, kamuflując delikatnie wszystkie defekty. Może trochę trudno się go nakłada i trzeba się nagimnastykować, no i poczekać aż wyschnie, ale jak dla mnie to KWC!!!

Używam tego produktu od:1 ,5

beznadzieja

Fatalny, beznadziejny produkt. Bardzi źle się nakłada, robi plamy, nawet razem z balsamem, wygląda naprawdę brzydko. I brudzi, brudzi, fuj. Lepiej kupić bronzujący balsam z drobinkami.

Używam tego produktu od: dwa - trzy razy

KWC w 100%

Jeste super, kupuje go od jakiegoś czasu, miałam kilka kolorów, ostatecznie wybrałam deep glow, mimo że nie mam az tak ciemnej karnacji to własnie ten kolor nadaje mojej skórze odcień brązowej opalenizny bez żółci!
Odstawiłam samoopalacze i balsamy brązujące.
Produkt sally h. nie daje plam ani smug, a nawet jak coś to można zmyć, i to chyba jedyny jego minus że w kontakcie z wodą zmywa się, nie zauwazyłam żeby tak reagował na pot, ale woda go szybko usuwa....aż czasami szkoda.
Nakładam go na skórę posmarowaną balsamem, po jego uprzednim wchłonięciu, wtedy produkt lepiej się rozciera, ale pewnie też zalezy jaki balsam się używa. Nie brudzi ubrań, chyba że założy się białe ubranie zaraz po nałożeniu grubszej warstwy produktu.
Polecam, dla mnie cudowny i jedyny tak bezkonkurencyjny :) KWC Używam tego produktu od:roku

dobry na dany czas

Używam go rzadko, ale jednak.
w UK dałam ok 18zł, w Polsce drożej, na allegro ok 22 plus dostawa

Długo się trzyma, jednak po pewnym czasie w miejscach gdzie dochodzi do największej ilości ruchu/obtarć (buciki) - zaczyna się rozjaśniać.. no chyba że ja dużo chodzę i mi się tak wydaje.

Schodzi łatwo po kontakcie z wodą i mydłem/żelem do mycia.

Przy samej wodzie się trzyma (mokłam w deszczu z nim na nogach i trzymał się dobrze).

Optycznie wyszczupla nogi, ładny kolor.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy