Eye Candy, 50's Style Lashes 006 (Sztuczne rzęsy w stylu lat 50-tych o dużej objętości)

Pojemność 2 szt

Rzęsy 006 o naturalnym wyglądzie dodają objętości i zagęszczają oprawę oka. Rzęsy są lekkie, umieszczone na cienkim, przezroczystym pasku. Ręcznie wykonane, odznaczają się wysoką jakością i trwałością.

do rzęs
pojedyncze
Wykonanie
naturalne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Nieprzesadzone, efektowne i łatwe w obsłudze

Nie jest to jedyny model rzęs Eye Candy, który posiadam, ale 006 są tymi ulubionymi. Dobrze dopasowane do mojego oka, są przy okazji bajecznie łatwe w obsłudze.

Wygląd, aplikacja i wykonanie: Rzęsy umieszczono na elastycznym, przezroczystym pasku. Przyklejony precyzyjnie na linii rzęs daje się bardzo łatwo zamaskować, a nawet bez dodatkowej kreski, jego widoczność jest znikoma. Pasek łatwo jest ułożyć wzdłuż powieki i dopasować, ponieważ jest miękki i giętki. Długość rzęs jest dobra dla niezbyt dużego oka (takie właśnie mam), nie musiałam więc ich przycinać.
006 to model w którym nie ma dużego zróżnicowania w długości i grubości rzęs w kącikach: wewnętrznym i zewnętrznym może z 2-3 mm na długości). Jest to jednolity, niezbyt gęsty wachlarzyk, idealny do tego, żeby zagęścić swoje własne rzęsy i nie przykuwać nadmiernie uwagi. Ogólnie raczej dobrze komponują się z prawdziwą oprawą oka (czasem je tuszuję, czasem nie, nie odcinają się w każdym razie). Klej, który dołączono do opakowania sprawdza się, trzyma rzęsy na miejscu przez parę godzin i łatwo usuwa (zarówno ze skóry, jak i z rzęs). Trwałość rzęs jest dość dobra - miałam je kilka razy, czyściłam, a śladu zniszczeń i odkształceń nie widać. Trzeba jedynie uważać, żeby nie ,,wyjechały" z paska w bok.

Podsumowując: Fajnej jakości rzęsy da osób, które nie chcą przedobrzyć z oprawą oka ;)