Pojemność 10 szt

Bez względu na to, co przyniesie Ci nowy dzień, Always Ultra zapewnią Ci doskonałą ochronę. Podpaski Always Ultra Standard Plus zapewniają do 100% ochrony przed przeciekaniem, abyś mogła czuć się pewnie przez cały dzień. Zawierają żel, który zamyka wilgoć w środku i wchłania ją, aby nie mogła wydostać się na zewnątrz. W podpaskach Always Ultra zastosowano również technologię neutralizującą niechciany zapach, która blokuje go, a nie tylko maskuje. Podpaski Always Ultra mają tylko 3 mm grubości, ale zapewniają do 100% ochrony przed przeciekaniem i wspaniałe uczucie komfortu, czyli najlepszą ochronę Always podczas miesiączki.

Żel zatrzymujący wilgoć, aby nie mogła wydostać się na zewnątrz
Miękkość bawełny i niezwykła delikatność dla skóry
SecureGuard zabezpiecza przed przeciekaniem
Technologia neutralizująca niechciany zapach blokuje go, a nie tylko maskuje
Testowane dermatologicznie i delikatne dla skóry
Ze skrzydełkami, aby utrzymać podpaskę na miejscu

Przeciętne

Podpaski zakupiłam w dużym opakowaniu, w którym znajduje się ich 20 szt. Była akurat promocja i cenowo wyglądało to dość korzystnie. Z lat nastoletnich marka kojarzy mi się z dobrą renomą i jakością. Dawno nie sięgałam po nie bo moje serce skradły różowe Bell, ale czasem dla odmiany kupuję coś innego. I cóż mogę o nich napisać - a no to, że to co o nich zapamiętałam niestety nie jest już aktualne. Są to obecnie przeciętne podpaski jakich wiele.

Opakowanie charakterystyczne dla marki, dużo pomarańczowego koloru. Każda podpaska zapakowana oddzielnie, co jest dla mnie dużym plusem. Stanowi to o higieniczności, można włożyć je do torebki, folijką owinąć zużytą podpaskę. Jej kształt jest dobrze wyprofilowany, dzięki skrzydełkom i mocnemu klejowi nie przemieszcza się i cały czas jest tam, gdzie powinna być. Są nieco dłuższe, co przy obfitszych miesiączkach bedzie plusem, ale z drugiej strony lubią się podwijać. Zapachu nie zarejestrowałam. Mają kwiatowe zdobienia. Są dość cienkie, dobrze chłoną, nie przeciekają, ale mają fatalną zewnętrzną powłokę - w formie foliowej siateczki, która stykając się ze skórą może odparzać. Niby nic takiego nie wystąpiło, ale podpasek używałam w zimne dni, podczas upałów może wystąpić takie ryzyko. Można uznać, że zgodnie z obietnicą producenta pochłaniają nieprzyjemny zapach. Nie mniej nie ma nic w nich co by mnie zachwyciło i powaliło na kolana.

Wykorzystała: kilka próbek

Nie dla mnie

Podpaski higieniczne ze skrzydełkami na pewno są bardzo praktyczne i przydatne dla osób, u których miesiączka jest bardziej obfita, ponieważ zbudowane są tak aby nic nie przeciekało. mają żel, który rzeczywiści pochłania całą wilgoć. Dzięki skrzydełkom nic się nie przesunie, a samą podpaskę możemy dobrze dopasować. Natomiast są pokryte siateczką, która mnie strasznie obciera i mam uczucie dyskomfortu. Jest to bardzo niewygodne, za każdym razem jak je nosiłam byłam podrażniona, a latem potrafiły odparzyć. Niestety ale u mnie się nie sprawdziły.
Podpaski są łatwo dostępne, można je kupić w wielu sklepach, niestety przy mojej delikatnej skórze, zawiodłam się.

Always, Ultra Normal, Podpaski higieniczne ze skrzydełkami

Te podpaski mają swoje plusy i minusy. Są dostępne w kilku rozmiarach, każda podpaska pakowana jest osobno, więc fajna opcja gdy chcemy wziąć jedną czy dwie ze sobą, ponieważ jest to bardzo higieniczne. Super jest to,że opakowania są po 10szt. lub więcej w tz. wielopaku, więc dla wypróbowania można spróbować mniejszą paczkę, a następnie sięgnąć po wielopak, który jest bardziej opłaca. Niestety podpaski mają plastikową siateczkę, która jest dosyć niekomfortowa szczególnie w cieplejsze dni, ponieważ odparzają i obcierają. Choć z drugiej strony są super chłonne, nie ma takiego uczucia mokrości na podpasce.

Super

Jestem jak najbardziej zadowolona podpaski spełniają swoja rolę w 100 % nie są one mega chłonne ale też taka jest ta wersja więc na nieobfity okres ewentualnie na ostatnie dni krwawienia jest idealna.

ulubione

Podpaski always ultra normal są moimi ulubionymi ponieważ w 100 % spełniają moje oczekiwania a jestem wymagającą konsumentką. Posiadają ogromną chłonność a właśnie takiej potrzebuję np na noc dobrze się też trzymają bielizny co jest również dla mnie ważne. Opakowanie każdej z osobna również na plus nie podrażniają czujemy się z nimi świeżo polecam

Najlepsza i niezawodna ochrona w trudnych dniach dla kobiety.

Podpaski always to według mnie najlepsze z dostępnych na rynku artykuły higieniczne dla kobiet.
Używam ich już od bardzo dawna, w między czasie próbując jakiś nowości z innych firm.
W opakowaniu znajdziemy przeważnie 10 sztuk podpasek, choć czasem jest ich i 14.
Kazda podpaska zapakowana jest w folię w kolorze brzoskwiniowym, bo takie akurat podpaski posiadam aktualnie.
Folia przydaje się do zapakowania zużytego produktu, co jest bardzo higieniczne.
Podpaski są cieniutkie, dzięki czemu czuję się w nich komfortowo, wygodnie.
Nie uwierają, nie obcierają skóry. Są chłonne, nie przeciekają.
Posiadają delikatny zapach, który nie tylko uprzyjemnia użytkowanie ale także hamuje nieprzyjemny zapach. Dzięki temu że są cieniutkie wszędzie się zmieszczą, nie zabierają dużo miejsca w torebce.

Nie na obfite krwawienia

Marka Always cieszy się moim zaufaniem i bardzo często sięgam po ich produkty. Podpaski Always Ultra Normal znam dobrze, bo sięgam po nie czasem na przestrzeni lat.

Jeżeli chodzi o opakowanie, to jest standardowe, jak w większości tego typu produktów. Na paczce mamy perforację, którą łatwo rozerwać i można wygodnie wyjmować z niego pojedyncze sztuki. A właśnie, podpaski są pakowane w folijkę, osobno, co jest super opcją, kiedy chcemy wziąć jedną lub kilka sztuk ze sobą. Mamy pewność higieny, co zawsze jest ważne, a już szczególnie podczas okresu. Bardzo fajnie, że dostępne są pakowane po 10 sztuk, jak i również w mega pace, co też bardziej się opłaca cenowo. Znajdziemy je w praktycznie każdej drogerii i w wielu sklepach spożywczych. Produkt ma mocny klej, dzięki czemu mocno przylega do bielizny – nic się nie odkleja, nie przesuwa.

Podpaski wykonane są ze sztucznego materiału i mają siateczkę, co dla niektórych może powodować dyskomfort czy odparzenia. U mnie w przeważającej większości nic takiego nie ma miejsca, wyjątkiem są bardzo gorące dni czy imprezy typu wesele, gdzie tańczymy i również jest gorąco. Siateczka jednak daje mi ogromny plus – wszystko ładnie wsiąka w podpaskę i nie czuję mokrości. Są ultra cienkie, co ma swoje plusy i minusy. Jeżeli mamy dni z niewielkim krwawieniem, to spokojnie sobie poradzi, a dzięki temu, że jest cieniutka nie odznacza się na ubraniach i komfortowo się ją nosi. U mnie jednak, podczas obfitego krwawienia zupełnie te podpaski odpadają – zdarzały mi się już przecieki po naprawdę kilkunastu minutach noszenia. Odpowiada mi jednak ich długość, mocny klej, wygoda podczas noszenia, więc sięgam po nie zwykle w ostatnich dniach okresu.

Używa produktu od: próbka

I tak, i nie...

Podpaski kupiłam w awaryjnej sytuacji, gdyż z reguły nie używam tego rodzaju środków higienicznych, preferuję tampony.
Opakowanie ładne, rzucające się w oczy na półce, każda podpaska pakowana osobno w dodatkową folię.
Podpaski dobrze chronią, ale są za długie, dla mnie to dyskomfort.
Klej dobrze trzyma, raczej się nie przesuwają, ale ponieważ są długie mają tendencję do podwijania się na końcach.
Bardzo dobrze chłoną, pozostawiając suchą powierzchnię jednak czuć "sztuczność" materiału, którym są pokryte, mam wrażenie, że ta powierzchnia nie oddycha i przy dłuższym użytkowaniu może odparzać.
Jako środek awaryjny - używany jednorazowo od czasu do czasu (np. w nocy jako dodatkowe zabezpieczenie) może być, jednak nie zdecyduję się na częstsze używanie.

Naprawdę niezłe

Kupiłam, gdy skończyły się moje ulubione i okazało się, że ta wersja jest bardzo do niej podobna, więc już wiem, z czego będę korzystać, gdy będę w Polsce. Podpaski są chłonne, wygodne, nie przeciekają; mają siateczkę, więc nie czuje się uczucia mokrości.

Nieprzyjemna

Niby marka przodująca wśród produktów higienicznych, jednak mi coś nie pasuje. Podpaski mają odpowiednią ilość kleju i dobrze się trzymają na miejscu. Są odpowiednio długie i niewyczuwalne podczas chodzenia. Chłoną płyn i zatrzymują w sobie. Niestety materiał z jakiego są wykonane to porażka! Siateczka jest okropna, potwierdzam, to co piszą inne dziewczyny, że po prostu odparza. Dziwnie przykleja się do skóry i powoduje nieprzyjemny dyskomfort. Gdyby nie to mogłyby być okej.

Odparzają?

W chłodniejsze dni te podpaski dają radę, są cieniutkie, elastyczne i dobrze dopasowują się do bielizny i do ruchów ciała ale jak robi się cieplej albo zakładam bardziej przylegające ciuchy to mam wrażenie że ta siateczka się przykleja do skóry i zaczyna obcierać i odparzać. Ta siateczka nie jest bawełniania ale bardziej sztuczna i niestety przy wyższych temperaturach mam wrażenie że nie oddycha.

Najlepsze i najbardziej niezawodne podpaski jakich kiedykolwiek używałam

Podpasek marki Always używam od wielu lat i wiem, że dopóki są one dostępne na rynku nie zamienię ich na żadne inne.
Stosowałam różne ich warianty - różniące się między sobą rozmiarem i rodzajem zastosowanej powłoczki.
Jednak zdecydowanie najlepsze są według mnie podpaski Ultra Normal w pomarańczowym opakowaniu.
Są one dostępne również w większym opakowaniu tzw. mega pace i takie najczęściej kupuję bo wychodzi to zdecydowanie taniej.

Moje początki z podpaskami Always nie należały jednak do udanych.
Na początku stosowałam zwykłych podpasek bawełnianych firmy Bella ale gdy wybierałam się na ślub kuzynki i wiedziałam, że niestety wypadnie w moje "trudne dni" chciałam się lepiej zabezpieczyć.
Kupiłam wtedy po raz pierwszy te podpaski i rzeczywiście ochrona była 100% ale wtedy strasznie mnie one odparzyły - te pierwsze miały jakby gumową powłoczkę. Całą zabawę weselną przecierpiałam podwójnie.

Do podpasek Always wróciłam później po wielu latach a teraz nie zamieniłabym ich na żadne inne. Te obecne są zdecydowanie lepszej jakości niż te z którymi kiedyś miałam styczność.
Są bardzo chłonne, zawsze pozostają na swoim miejscu i nigdy się nie przesuwają. Są cienkie i ledwo wyczuwalne oraz doskonale chronią bieliznę.
Używając ich nigdy nie przytrafiła mi się żadna wpadka i mam pewność że jestem pod dobrą ochroną.
Czy w zimie, czy nawet w najgorsze upały czuję się z nimi komfortowo na tyle na ile jest to możliwe w te dni.
Wielokrotnie próbowałam innych podpasek dostępnych na rynku ale żadne nie odpowiadają mi tak jak te i każdej brakowało tego czegoś.
Te podobają mi się pod każdym względem - chociaż inne warianty podpasek Always o innej powłoczce nie bardzo mi odpowiadają.

bardzo dobre

Jedne z lepszych podpasek. Przede wszystkim są dosyć cienkie, ale przy tym chłonne. Nie są za długie. Mocno trzymają się bielizny, nie odklejają się, nie przesuwają. Posiadają siateczkę przez co skóra się nie dusi, tylko są przewiewne. Bardzo dobre, szczególnie na ciepłe dni.