Always, Ultra Normal, Podpaski higieniczne ze skrzydełkami rozmiar 1

Always, Ultra Normal, Podpaski higieniczne ze skrzydełkami rozmiar 1

Kategoria
Marka

Bez względu na to, co przyniesie Ci nowy dzień, Always Ultra zapewnią Ci doskonałą ochronę. Podpaski Always Ultra Standard Plus zapewniają do 100% ochrony przed przeciekaniem, abyś mogła czuć się pewnie przez cały dzień. Zawierają żel, który zamyka wilgoć w środku i wchłania ją, aby nie mogła wydostać się na zewnątrz. W podpaskach Always Ultra zastosowano również technologię neutralizującą niechciany zapach, która blokuje go, a nie tylko maskuje. Podpaski Always Ultra mają tylko 3 mm grubości, ale zapewniają do 100% ochrony przed przeciekaniem i wspaniałe uczucie komfortu, czyli najlepszą ochronę Always podczas miesiączki.

Żel zatrzymujący wilgoć, aby nie mogła wydostać się na zewnątrz
Miękkość bawełny i niezwykła delikatność dla skóry
SecureGuard zabezpiecza przed przeciekaniem
Technologia neutralizująca niechciany zapach blokuje go, a nie tylko maskuje
Testowane dermatologicznie i delikatne dla skóry
Ze skrzydełkami, aby utrzymać podpaskę na miejscu

ochronne, odświeżające
zapachowa, hipoalergiczna
pakiet
normalna
podpaski, wkładki, tampony

Jestem z nich zadowolona

Podpaski always.
Jestem na tak od bardzo dawna chyba jeszcze żadne mnie nie zawiodły.

Te stosuje już od dłuższego czasu i niekiedy zastępuje je innymi ale niezmiennie są bardzo dobre jakościowo.

Bardzo łatwo dostępne chyba we wszystkich sklepach.

Zapakowane po 10 szt każda osobno. W pomarańczowym opakowaniu.

Skrzydełka solidne i mocny klej.

Dla mnie na średnie dni bo na mocne są za słabe.
Delikatny materiał podapski nie powoduje podrażnień skóry.
Delikatne i subtelny zapach.

Cena nie za wysoka i często można spotkać na promocji.

Podpaski higieniczne

DOSTĘPNOŚĆ – w wielu sklepach oraz drogeriach, stacjonarnie i online
OPAKOWANIE – typowe dla podpasek
SZATA GRAFICZNA – w tym przypadku pomarańczowa, ale kolor różni się w zależności od podpaski
SKŁAD – nie widziałam
WYDAJNOŚĆ – wiadomo, w zależności od potrzeb, ale produkt dobrze wsiąka więc nie ma problemów z przeciekaniem
ZAPACH – niewyczuwalny, podpaski nie są według mnie niczym nasączane
JAKOŚĆ PRODUKTU – niestety siateczkę dość łatwo zniszczyć
TRWAŁOŚĆ – klej jest bardzo dobrej jakości
EFEKT – produkt łatwo wsiąka, nie przecieka, minusem jest jednak to, że ma się uczucie, że podpaski nie „oddychają”
ZESTAW – nie widziałam
PODRÓŻ – paczka jest podzielona na pojedyncze sztuki, więc można wziąć tyle ile się potrzebuje
CENA – różnie, ale ok. 10 zł

Dla mnie tylko na końcówkę okresu

Kiedyś kupiłam je przez pomyłkę, ale i tak się sprawdziły. Co prawda dla mnie na te pierwsze dni są za cienkie, lecz są idealnie na końcówkę okresu. Chłoną wszystko co trzeba, niwelują zapach, nie są wyczuwalne podczas chodzenia itd., są wygodne i komfortowe, nie podrażniają, dobrze trzymają się bielizny. Cena jest okej, z dostępnością nie ma problemu.

Ochrona w 100%!

Always to moje podpaski numer jeden. Czuje się z nimi bezpiecznie w te dni. Wersja pomarańczowa odpowiada mi rozmiarem i chłonnością. Używam ich również w czasie mocnego krwawienia i spełniają swoje zadanie. Opakowanie jest zgrabne, podpaski są pakowane pojedynczo więc można kilka sztuk schować do torebki. Kolejny plus to skrzydełka i mocny klej, podpaska nie przemieszcza się i "siedzi" na swoim miejscu. Podpaska wchłania nieprzyjemne zapachy co jest dodatkowym atutem. Polecam każdej Pani!

Zalety:
- rozmiar podpaski,
- chłonna,
- skrzydełka,
- mocny klej,
- wygodne,
- każda sztuka zapakowana osobno,
- brak zapachu,
- dostępność.

Wady:
- brak!

Troche neiwygodne

Ogolnie te podpaski zapewniaja ochrone. Sa bardzo chlonne i mega wydajne. Zapakowane sa w osobne woreczki. Maja mocny klej i doskonale utrzymuja sie bielizny. Ale niestety siateczka jest mega nie wygodna. Bardzo sie przykleja do ciala, przez to nie daja mi komfortu uzytkowania. Jak dla mnie sa troche za drogie.

Ultra niewygodne.

Z tymi podpaskami spotkałam się kilka razy w życiu i za każdym razem przypominałam sobie, dlaczego ich nie lubię. Jeśli chodzi o opakowanie to jest standardowe foliowe + każda podpaska znajduje się w osobnej saszetce foliowej.

Podpaski ze skrzydełkami z ochronną powłoką - siateczką. No właśnie to ta siateczka tak bardzo mi w nich przeszkadza, jest ona bardzo sztywna i tuż po aplikacji chodzę jak robot, ponieważ nie potrafi się ona dopasować do kształtu bielizny i ciała. Niestety niekomfortowe uczucie pozostaje na cały czas noszenia, nie dopasowuje się pod wpływem ruchów, cały czas czuć ją sztywną. Jeśli chodzi o samą podpaskę, rzeczywiście jest ona dobrze chłonna i ta powłoczka rzeczywiście oddziela to co powinno być nasiąknięte od ciała, ale i tak nie czuję się w nich komfortowo.

Przez to, że produkt jest sztywny mam wrażenie, że jakich spodni nie założę, to że będzie ją po prostu widać. Klej podpasek trzyma mocno, skrzydełka nie odklejają się podczas aktywności fizycznej, na pewno podpaska nigdzie się nie zsunie. Niestety nie kupię już więcej kolejnego opakowania, ponieważ wolę jednak wygodne, leciutkie podpaski, które dobrze współpracują z bielizną i ciałem.

Nie zastąpią moich ulubieńców...

Jestem wielką fanką podpasek Always Classic, takich w ciemno różowym opakowaniu. Niestety dzieje się coś dziwnego i bardzo trudno znaleźć je w drogeriach. Z Rossmanna zostały całkowicie wycofane, w Hebe też od pewnego czasu ich nie widzę, nie wiem jak z Naturą, ale rzadko w niej bywam, więc to dla mnie marne pocieszenie. Udało mi się je kupić na Allegro, ale boję się, że za chwilę całkiem znikną. Rozpoczęłam intensywne poszukiwania czegoś, co by mogło mi je zastąpić, ale niestety, recenzowane nie zostaną ze mną na dłużej.

Każda podpaska jest zapakowana w oddzielną, estetyczną saszetką. Podpaski dobrze trzymają się bielizny, skrzydełka też dają radę. Nie mam obawy, że coś się przesunie i spowoduje katastrofę. Siateczka, w którą wyposażone są podpaski jest dla mnie praktycznie niewyczuwalna, ale faktycznie jest dość dziwna i w przypadku delikatnej skóry może powodować podrażnienia. W moim przypadku na szczęście nic takiego się nie wydarzyło. Podpaski są bezzapachowe, nie przeszkadza mi ten fakt, a wręcz powiedziałabym, że takie preferuję. Są też cienkie, mają odpowiednią długość, praktycznie ich nie czuję, właściwie zapominam, że ze mną są. Do tego momentu wszystko jest okej, ale.... No właśnie, ale. Jak dla mnie one w ogóle nie są chłonne, a nie mam raczej obfitych miesiączek. Wydaje się, że dzięki siateczce, o której wspomniałam wcześniej, powinny być bardziej chłonne, ale ja mam wręcz przeciwne odczucia. Jak słabo chłoną, to wiadomo, że na pochłanianie brzydkiego zapachu nie ma co liczyć... Nie czułam się z nimi pewnie, dlatego później używałam już tylko pod koniec okresu, wtedy dawały radę.

Podsumowując, nie są to podpaski, które zostaną ze mną na dłużej. Mają zalety, to prawda, ale dla mnie kwestią priorytetową jest poczucie komfortu i bezpieczeństwa. O ile z komfortem jest w miarę okej, o tyle z bezpieczeństwem już niekoniecznie ze względu na słabą chłonność podpasek. Pozostanę przy wersji Classic, licząc, że przynajmniej na Allegro będą jeszcze przez jakiś czas dostępne :D.

Mega cienkie podpaski z wieloma wadami

Podpaski Always można uznać za klasykę. Używałam ich jako nastolatka. Wtedy byłam zadowolona, teraz niekoniecznie...

O MNIE
W czasie okresu korzystam zarówno z podpasek jak i tamponów, ich użycie uzależniam od aktualnych potrzeb.
Moje ulubione podpaski to Bella perfecta Blue (stara i nowa wersja).

OPAKOWANIE
Plastikowe z miejscem do przerwania. W środku 10 sztuk podpasek, każda osobno zapakowana.

WNĘTRZE
Cienka podpaska z plastikową siateczką i skrzydełkami. Odpowiednio wyprofilowana, bezzapachowa. Skrzydełka zabezpieczone jednym paskiem.

DZIAŁANIE/EFEKT
Podpaska jest bardzo cienka i lekka. Sprawia wrażenie jakby była wykonana z tanich materiałów. Pierwsze co mnie uderza to sztuczność. Siateczka może i dobrze chłonie wilgoć, jednak zmniejsza moje poczucie komfortu. W porównaniu do Bella Blue, szybciej odczuwam potrzebę zmiany podpaski, nawet jak nie jest bardzo nasiąknięta. Nie maskuje zapachów, mam wrażenie że nawet je podbija. Fuj.

Podpaska mimo że cienka, jest wyczuwalna, zwłaszcza na początku noszenia. Sprawia wrażenie sztywnej, nie dopasowują się do kształtu ciała.

Nie wiem czy ja się zmieniłam, czy te podpaski, jednak niewiele mi w nich odpowiadało. Dla mnie to przeżytek zeszłej epoki, chyba że sama jestem dinozaurem ;-). Tak czy inaczej nie kupię ponownie.

Higiena pod kontrolą

Idealne na mniej obfity okres, bądź samą jego końcówkę. Podpaski sprawdzają się dobrze, maskują nieprzyjemny zapach. Są chłonne i nie przesuwają się w trakcie noszenia, ponieważ mocny klej i skrzydełka spełniają swoją rolę. Desing opakowania jak i podpaski, także jest nienaganny. Idealne na dzień, w rozmiarze normalnym. Niezawodne!

Podpaski

Podpaski czy wkładki firmy always są jedne z najlepszych. Używam ich kilka lat i nigdy się nie zawiodłam. Dobrze chłoną, ładnie pachną i mają dużo kleju

Ok

Podpaski są całkiem dobre, ale na pewno nie są jakimś świetnym produktem. Nie rozumiem fenomenu, ale reklama robi swoje. Są cienkie, ale moim zdaniem mało solidne. Siateczka zmienia położenie i może powodować obtarcia. Chłoną średnio, nie czułam się z nimi w 100% komfortowo.

Nie wiem co o nich myśleć

Kupiłam podpaski alvays chyba przez reklamy takie miały być super dla mnie sa bardzo przeciętnie. Po pierwszym dniu czułam że jest mi niewygodnie z każdym krokiem je odczuwałam i to był dyskomfort. Jeśli chodzi o chłonność przeciętne. Wolę tańsze nie żadne firmowe.