Facelle, Ultra-Binden Normal mit Flugeln Kamillenduft (Podpaski rumiankowe)

Facelle, Ultra-Binden Normal mit Flugeln Kamillenduft (Podpaski rumiankowe)

Facelle podpaski Ultra Normal ze skrzydełkami oraz z ekstraktem z rumianku. Podpaski facelle są ultra cienkie, wyjątkowo chłonne i szczególnie przyjemne. Miękkie, chłonne włókna pozwalają skórze oddychać i są dla niej szczególnie przyjazne. Optymalna ochrona dzięki specjalnemu systemowi Ultra-Dry. Wyjątkowo miękka warstwa zewnętrzna oraz anatomiczny kształt zapewniają najwyższy komfort podczas noszenia. Pakowane osobno, praktyczne również podczas podróży.

Porażka

Bardzo słabe podpaski. Ich kształt jest poprawny, ale długość trochę za krótka. Poza tym rozklejają się bardzo szybko i to bez wpływu wilgoci. Nie są wyjątkowo wygodne czy miłe. Podrażniają skórę. Zapach jest niewyczuwalny. Jak za taką cenę to nawet nie warto sobie głowy zawracać nimi. Szkoda denerwować się, czy aby nie przeciekną, czy nie odkleją się. Na plus można uznać jeszcze, że z łatwością można je schować w małej kosmetyczce.

Średniaki

W porządku, ale mają trochę wad. Sprawdzą się przy końcówce okresu, bo nie są zbyt chłonne, a skrzydełka nie przyklejają się zbyt mocno do bielizny. Na korzyść działa dostępność, cena oraz to, że nic się nie rozwarstwia. Niestety dla mnie jest to niższy komfort niż w przypadku Always.

Bardzo je lubię

Podpaski zapachowe, które bardzo przypadły mi do gustu. Raz, że unosi się ładny zapach to ich jakoś jest bardzo dobra, nie rozwarstwiają się, nie rozwalają, nic z nich nie wychodzi. Są bardzo delikatne i przyjemne, nie obcierają. Podoba mi się to, że nie są zbyt grube. Jak dla mnie najlepsze i stosuje je zamiennie z podpaskami z Feminy.

Podpaski facelle

Podpaski można dostać w Rossmannie. Często są one na promocji i ja również zakupiłam je po przecenie za około 3 zł.

Podpaski są w ładnym opakowaniu o takim miętowo-niebieskim kolorze z nieco jaśniejszymi serduszkami i troszkę ciemniejszymi kropeczkami. W opakowaniu znajduje się 16 cienkich (2 mm) podpasek ze skrzydełkami o rumiankowym zapachu.

Podpaski są wykonane z przyjemnej, miękkiej powłoki. Przy średnio obfitych miesiączkach naprawdę się sprawdzą. Do tego są wyposażone w skrzydełka z klejem i tutaj mam zastrzeżenie nie do samych skrzydełek,ale do kleju. Jest on bardzo słabej jakości co sprawia,że ciężko je przykleić. Podczas ich używania skrzydełka się odklejają przez co jest nieprzyjemny komfort w ich użytkowaniu.
Również nie zauważyłam,żeby zapach rumianku był wyczuwalny, jest bardzo delikatny. Wolę jednak jak zapach jest ciut intensywniejszy.

Podpaski super zdadzą egzamin, gdy jednak okres jest mniej obfity. W innym przypadku powłoka zastosowana w tych podpaskach nie zda egzaminu .

Średnie

Średnio polubiłam się z całą serią podpasek Facelle, ta wersja zapachowa również nie przypadła mi zbytnio do gustu. Podpaski są ogólnodostępne w każdym R., często w promocji można je nabyć a ok. 3 zł, co jest ceną bardzo niską i nie miałam z tego powodu dużych wymagań co do nich.

OPAKOWANIE

Opakowanie jest proste, ma całkiem przyjemną, dziewczęcą szatę graficzną. Ma ładną kolorystykę, która jest charakterystyczna dla całej serii.

PODPASKI

Podpaski posiadają skrzydełka, dzięki czemu chronią brzegi bielizny i lepiej przylegają, są tez (a przynajmniej z reguły powinny być) bardziej stabilne. Te są cienkie, wykonane z przyjemnego dla skóry materiału, jednak mają słaby klej - lubią się przesuwać, odklejać, co jest niekomfortowe. Są średniochłonne i dla osób mających obfite miesiączki będą za słabe. Dodatkową zaletą jest przyjemny zapach rumianku.

PLUSY
+ mają deliaktny zapach
+ są cienkie
+ sredniochłonne
+ mają skrzydełka
+ tanie
+ ogólnodostępne

MINUSY
- mają słaby klej
- migrują i odklejają się podczas noszenia

Mega słabe

Mają ekstrakt z rumianku, delikatnie pachną ale nie tak jak np podpaski Naturella. Jestem z nich średnio zadowolona, troszkę słaby mają klej i nie mają siateczki na wierzchu. Na okrągło się przesuwają i wędrują, trzeba je ciągle poprawiać albo częściej zmieniać.