Wibo, Incredible Gel (Żelowy lakier do paznokci)

Wibo, Incredible Gel (Żelowy lakier do paznokci)

Pojemność 8,5 ml

Żelowy lakier do paznokci. Intensywny, nasycony kolor. Przedłużona trwałość w połączeniu z Base i Top Coat. Działa bez lampy LED/UV.

lakiery do paznokci
nabłyszczające
żelowa, o przedłużonej trwałości
Efekt
naturalne

Sama nie wiem

Mam go już ponad rok i rzadko używam więc to o czymś świadczy.
Kolor nr 6 róż jest bardzo ładny i nasycony, aby uzyskać dobre krycie potrzeba dwóch warstw.Konsystencja jest dośc rzadka.
Daje efekt żelowych paznokci i ma mocny połysk
Największy minus to malutki, wąski pędzelek którym źle się maluje.Trzeba się namachać żeby kolor wyszedł równomierny.Trwałość też standardowa 4 dni i już są odpryski.
Podoba mi się kwadratowa buteleczka.

Ładny efekt, ale słaba trwałość

Kupiłam go na promocji w Rossmannie, szukając czegoś co da efekt zbliżony do hybryd. Lakier ładnie się nakłada, ma fajną, pół gęstą konsystencję. Daje ładny błysk, nieco zbliżony do hybrydy. Lakier jest jednak nietrwały - na paznokciach wytrzymuje góra 3 dni. Gama kolorystyczna jest dość szeroka, a cena też przyzwoita.

Fajny, ale ten pędzelek koniecznie do wymiany...

Wibo, Incredible Gel (Żelowy lakier do paznokci) kupiłam w drogerii Rossmann. Lakierów do paznokci mam bardzo dużo i ciągle kupuję nowe. Ponieważ lakier z paznokci u rąk schodzi ( kruszy ) się bardzo szybko, robię u kosmetyczki hybrydy. Natomiast u stóp maluję już sama.

Wibo, Incredible Gel (Żelowy lakier do paznokci) zapakowany jest w szklaną buteleczkę z nakrętką w kolorze czarnym . Pojemność buteleczki to 8,5 ml, starczy na długo. Przy czym należy zaznaczyć że konieczne jest nałożenie dwóch warstw lakieru. Po pierwszym nałożeniu, lakier pozostawia smugi, nie równomiernie się rozkłada na płytce paznokcia. Natomiast jak wspomniałam, druga warstwa bardzo dobrze go wyrównuje i jedno miernie pokrywa cały paznokieć. Dużym minusem jest pędzelek który jest zbyt cienki i utrudnia tym samym aplikację. Jestem posiadaczką koloru numer 2, który jest mocno ciemny. Bardzo elegancko i ładnie wygląda na paznokciach. Zresztą szeroka gama dostępnych kolorów, pozwala na wybranie idealnego odcienia. Lakier bardzo ładnie się błyszczy, fajnie odbija światło. W miarę szybko wysycha, niestety po otwarciu, mocno śmierdzi. Jak wspomniałam powyżej, paznokcie maluję tylko i wyłącznie u stóp, więc lakier trzyma się bardzo długo. Niestety nie wiem jak długo trzymałby się na dłoniach. Mimo że potrzebne są dwie warstwy lakieru aby dobrze pokryć paznokieć, dzięki swojej konsystencji produkt jest bardzo wydajny.

Drogeryjny zwyklak

Lakier kupiłam w jednej z popularnych drogerii, cena fajna. Co do lakieru to konieczne jest pomalowanie 2 razy (odcień 2) żeby krycie było zadowalające, trwałość standardowo kilka dni, potem na czubkch paznokci zaczyna schodzić, czasem odpryśnie. Pędzelek cienki, sama wolę szerokie. Schnie dość szybko na paznokciach także dla mnie plus. Duży wybór kolorów też na plus.

jest ok

Używałam go wyłącznie do stóp i sprawdził się niezle.
Kolor numer 2, ładny bordowy dosyć ciemny, w buteleczce jest ciemniejszy niż na paznokciach.
Fajny pędzelek łatwo się nim maluję, w porządku krycie, dwie warstwy wystarcza.
Trzymał mi się długo nie odpryskiwal, ale wiadomo że u stóp to trochę inaczej niż u rąk.
Ogólnie polecam za te cenę

Jeden z lepszych, jakie miałam

Lakiery mam już od kilku ładnych lat i nadal mi się podobają. Nigdy nie miałam problemów z nimi, szybko schnął, a do tego dobrze kryją.

Dużym plusem tych lakierów jest cena. Nawet jeżeli nie sprawdzą się na naszych paznokciach, to nie jest to wielki wydatek. U mnie się sprawdziły.

Bez top coat'u na mojej płytce lakier wytrzymywał kilka dni co najmniej. Muszę tu jednak zaznaczyć, że moja płytka wyjątkowo dobrze "trzyma lakier na sobie".

Tutaj taka uwaga, że top coat od Wibo mi się nie sprawdził do tych lakierów i rozmazywał je, nawet po wyschnięciu, dlatego przestałam go stosować.

Mam kolory numer 2 i numer 8, oba są śliczne, jeden poważny, mocny, a drugi nude. To jeden z moim ulubionych lakierów do paznokci na rynku. W dodatku jest tani.

Słaby punkt - pędzelek.

Lakier podpatrzyłam na paznokciach u koleżanki. W nr. 2 to bardzo ciemne, niemal czarne, bordo z odrobiną brązu. Piękny kolor, ale uzyskanie ładnie pomalowanych paznokci przy pomocy tak cienkiego pędzelka jaki dołączono do tego produktu to makabra. Smugi gwarantowane. Trzeba nałożyć lakier minimum 2 razy, żeby je zakryć. A najlepiej 3. Poza tym za dużo lakieru na pędzelku oznacza, że będzie się rozlewał, a rozmalowanie go po płytce tym przecinkiem to droga przez mękę. Z kolei jak nabierzemy mniej to szybko zacznie zasychać i czeka nas malowanie na raty. Po mojemu babranie się. Tego zdecydowanie w tym kosmetyku nie lubię. Już dawno nie miałam lakieru z tak fatalnym aplikatorem. Niemniej sam produkt jest w miarę ok. Trzyma się paznokci 2-3 dni. Dobrze współpracuje z utwardzaczami. Nie gęstniej szybko w butelce. Cena i gama kolorystyczna zachęcają. Ale pędzelek zdecydowanie nie, dlatego ja sobie lakiery Wibo daruję.

Nie, dziękuję.

Plusem tych lakierów jest dość szeroka gama kolorystyczna.
Fajna konsystencja, odpowiedni pędzelek, dość normalne opakowanie.
Po otwarciu odrzuca zapach, śmierdzi bardzo.
Aplikacja jest raczej łatwa i przyjemna. Krycie zależne od koloru, czasem wystarczą dwie warstwy, innym razem musi ich być pięć. Dość dobrze współgra z utwardzaczami. I na tym skończyłyby się plusy. Trwałość na paznokciach jest koszmarna, po 2 dniach lakier odpryskuje i odchodzi. Nawet dobry top nie pomógł.
Po miesiącu w dobrych warunkach przechowywania (chłodno i ciemno) lakier gęstnieje i się rozwarstwia, nadaje się tylko do wyrzucenia. Bardzo szybko się psują.
Cena jest niska więc można sobie pozwolić na testy tego produktu, ale kupowanie go regularnie mija się z celem.

dobry lakier

Opakowanie lakieru to taki lakierowy standard, ale na plus wybija sie na pewno jego pędzelek, który jest przyjemnie cienki i tym samym ułatwia malowanie paznokcia. Kolorystyka lakieru bardzo mi sie podoba, niemniej często wymaga on nałożenia jeszcze jednej warstwy albo po prostu poprawek. Wbrew nazwie produkt nie jest raczej "incredible", ale z drugiej strony nie jest też zły. Być może jeszcze wrócę do tej serii.

Najlepszy drogeryjny lakier

Lakier jest jednym z lepszych, z niższej półki cenowej. Szybko zasycha, daje piękny kolor. Wystarczają 2 cienkie warstwy, aby kolor był wyrównany, w niektórych kolorach nawet 1 warstwa daje radę. Ilość odcieni jest również zadowalająca. Mam w swojej kolekcji, zgaszony błękit, ciemny odcień beżu oraz pudrowy róż i ciemną czerwień. Każdy z kolorów sprawdza się idealnie. Jak na zwykłe lakiery potrafią trzymać nawet tydzień. Łatwo się zmywają i nie niszczą paznokci.

taki sobie

Lakiery do paznokci kupuję tylko jeśli jakiś kolor naprawdę mi się spodoba. Przetestowałam też jeden z odcieni ten serii i średnio zadowolona byłam szczerze mówiąc.
Lakier fakt bardzo dobrze się nakładał, świetnie rozprowadzał, pędzelek jest bardzo wygodny. Nie pozostawiał smug czy zacieków, dość szybko wysychał więc śmiało można było nakładać w razie potrzeby kolejną warstwę. Krycie takie sobie jak na jedną warstwę ale przy dwóch było okey. Dość duży wybór kolorów więc można znaleźć coś dla siebie.
Niestety lakier okazał się być średnio trwały. Bardzo szybko pojawiły się odpryski i schodzenia lakieru od brzega. Szybko też wysychał w buteleczce co skróciło jesgo trwałość jeśli chodzi o kolejne użycia. Do tego wszystkiego śmierdzi bardziej niż inne lakiery. Zapach jest strasznie drażniący i mocny.

w miarę

Lakier wibo kupiłam ze względu na któryś z kolorów, chyba to był jasny pudrowy róż. Jak na lakier za tą cenę jest ok, ale mógłby trochę dłużej utrzymywać się na paznokciach, u mnie około 3 dni, a po 2 często są widoczne odpryski. Zapach - mocno chemiczny i drażniący, nic dziwnego, że może przeszkadzać. Często lakier potrafi zasychać w butelce, stąd trudno go wydobyć do końca.