Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Średnia ocena: 4.61/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 3.68/5

Liporegeneracja skóry uzupełnia niedobory lipidów regeneruje barierę ochronną, poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pozostawia skórę delikatną i aksamitną w dotyku.
Ma przyjemny zapach waniliowo-miodowy, kakaowo-śmietankowy, oliwkowo-cytrynowy - w zależności od wersji
UWAGA! Masło bursztynowe znajduje się w kategorii balsamów brązujących.

regenerujące, nawilżające, wygładzające
zapachowa
w słoiku
bogate
masło
normalna, sucha
balsamy

etetycznie na 5 ale jest 1 ale

Ja wypróbowałam wanilię i kakaowy.
Jeśli chodzi o walory estetyczne tych kremów super
super zapachy
świetnie się rozsmarowuje
wchałania także
Jedynie co mnie martwi to składniki, jeden konserwant na liście moich "wrogów" :)
no ale mimo wszystko zrobiłam wyjątek bo twarzy nim smaruje ale ciało, no najbardziej nogi:)
Nadal badam czy będe mieć jakies reakcje alergiczne, ale narazie ok.

Używam tego produktu od:3-4 miesiące

przeciętniak

Skusiłam się pięknym zapachem (kakaowe). Masło ma nieciekawe opakowanie, sympatyczną konsystencję (jednakże jest mało wydajne). Nawilża przeciętnie, mogłoby być z tym lepiej. Ogółem nie daje żadnych spektakularnych efektów. Lekko wygładza skórę, ale jak każdy nawilżacz. Nie polecam, lepiej kupić balsam Dove, Nivea lub Eris.

Używam tego produktu przez 3 tygodnie.
Ilość zużytych opakowań: 1.

bardzo dobry:)

mialam zapach waniliowy i bardzo mi sie podobal:)jest wydajny, ladnie pachnie,jest nie drogi i dobrze nawilza i wygladza skore. po pewnym czasie zaczal juz mnie troche meczyc ten zach dlatego nie dalam 5 gwiazdek.planuje wyprobowac inny zapach z tej serii. plecam!

Używam tego produktu od:kilka tygodni

Pycha!

Brawo dla Ziaji za to masło! Ma pyszny maślano-waniliowy zapach, świetną maślaną konsystencję. Gładko się rozprowadza i szybko wchłania. Jest idealne jeśli chodzi o poranny prysznic - nie trzeba się martwić że kosmetyk pobrudzi ubranie. Pozostawia skórę dobrze nawilżoną i gładką. Jednak dla posiadaczek skóry bardzo suchej może to okazać się niewystarczające. Masełko nie radzi sobie z mocno przesuszonymi łydkami i łokciami. Za to odejmuję gwiazdkę, ale i tak uważam że jest super i na pewno spróbuję jeszcze masła kakaowego i oliwkowego :)

Używam tego produktu od:3 m-ce

super! :)

Bardzo ładny zapach, skóra po nim jest supergładka!

Bardzo tanie! Łatwo dostępne

Firma nietestująca na zwierzętach (dla mnie to ważne)

Jak dla mnie żadnych minusów!! :))

Używam tego produktu od:ponad miesiąca

Najlepsze

Najlepsze ze wszystkich maselek Ziaji.
Maselko swietnie sie rozprowadza , szybko wchlania , najcudowniej na swiecie pachnie i co najwazniejsze nie zmienia zapachu po zetknieciu ze skora( jak to czyni kokosowe maslo ktore jest okropne)
Skora po uzyciu tego maselka jest miekka delikatna .
Zapach od razu poprawia nastroj.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka napewno

coś smakowitego:)

Wtym balsamie wszytskie ewentualne mankamenty jest mi w stanie wynagrodzić jego zapach! Coś cudownego.. Właściwie mogłabym cały czas używać kosmetyków tylko o dwóch zapachach -malinowych w stylu balsamu AA, i właśnie kakaowych jak kosmetyk Ziaji . Jest taki smakowity że mam ochotę nałożyć go na siebie strasznie dużo, przez to szybko mi się skończył, ale nie wiem, czy moge stwierdzić, że jest on mało wydajny. Dobrze nawilża, pozostawia ochronny filtr, czasem mam wrażenie, że jest aż nazbyt tłusty, że cała się po nim lepię. Mimo to bardzo gorąco polecam, po kilku użyciach skóra wygląda promiennie i świeżo, jest odżywiona. W zimie jest dla mnie w sam raz, na pewno się z nim nie rozstanę.

Używam tego produktu od: kilku miesiący
Ilość zużytych opakowań: ok. 3

Smakowite

Skusiło mnie masło kakaowe. Zapach obłędny podobnie jak w kremie do twarzy z tej serii. Dobrze nawilża ale niestety trzeba wytrzymać fakt, że nie wchłania się zbyt szybko. Wydajność średnia, cena niska. Fajne opakowanie- bez trudu można zużyć cały produkt. Właściwości pielęgnacyjne dobre.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

poprawia samopoczucie

genialny kosmetyk, świetna konsystencja, łatwo się rozprowadza, używam wersji kakaowej, pozostawia skórę miękką i nawilżoną, ale co najwazniejsze - cudownie pachnie, prawdziwa aromaterapia, działa na zmysły, polecam, na pewno kupię następne, może tym razem waniliowe

Masełko jest po prostu czadowe :D

-bardzo dobrze nawilża (ale jest tluste i stosuje na noc na twarz... nie zapycha)
- pieknie pachnie (kakaowe) ale obok kakaa to to chyba nie stało ;D zapach ma moim zdaniem waniliowy ;)
- po nim mam gładziutką i milutką twarz
- ma bardzo niska cene

minusem jest to ze sie koszmarnie naklada... bo jest takie jakby "tępe" i jak już ktoś tu wspomniał czasem nakłada sie jakby sie mialo mokre ręce ;)

Ogólnie bardzo polecam, bo za 3 zł to naprawde warto spróbować

Używam tego produktu od: miesiaca

Przyjemne i niedrogie

Właściwie chciałabym ocenić to masełko na trzy i pół gwiazdki, ale że nie ma takiej opcji... trzy to stanowczo za mało, dostanie więc cztery :).

Ogólnie muszę powiedzieć, że lubię Ziaję, uważam ich kosmetyki za bardzo dobre i przyjemne w stosowaniu, zwłaszcza biorąc pod uwagę ceny. Cieszę się, że ta firma wyprodukowała taki fajny kosmetyk do ciała, to miła alternatywa dla tradycyjnego balsamu w butli.

A więc plusy:
- niewysoka cena
- wygodne opakowanie (można wygarnąć wszystko do ostatniego maźnięcia ;))
- kilka bardzo przyjemnych wersji zapachowych (miałam oliwkowe, ale miałam okazję powąchać i inne)
- miła, dobrze rozprowadzająca się na ciele konsystencja
- całkiem niezłe nawilżenie

Wady?
- dla osób o suchej skórze będzie to chyba zbyt słaby kosmetyk, moje łydki domagały się czegoś bardziej nawilżającego, choć reszta ciała się nie skarżyła :rolleyes:
- podejrzewam, że niektórym przeszkadzać może lekko tłusta warstwa, jaka pozostaje na skórze, dla mnie nie była ona jednak problemem
- czasem kosmetyk wałkował się - nie cierpię tego :o

Ogólnie bardzo spodobały mi się te masełka, pewnie kupię jeszcze kiedyś, choćby dla zapachu i komfortu użycia. A łydki? Będę smarować dwoma warstwami :)

Używam tego produktu od: używałam przez około miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1, oliwkowe

:) :) :)

miałam do czynienia z dwoma masełami z tej serii:
kakaowym oraz śmietankowo-waniliowym (przed oliwką się wzbraniam bo ja uwielbiam wszystko i tylko, co słodkie).
w opisie działania mogę właściwie skopiować opis z góry: bardzo dobrze nawilża i natłuszcza skórę, czyni ją bardziej gładką, elastyczną i miękką. odżywia i przy dłuższym stosowaniu także wyrównuje koloryt (kakaowe).
przyjemna konsystencja kosmetyku, zapachy powalające, cena naprawdę zachęcająca.

na upartego, przyczepić się mogę wydajności kosmetyku, ale tak między bogiem a prawdą, nie mam mu nic do zarzucenia :)

Używam tego produktu od: ok. trzech miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: prawie trzy.