Always, Ultra Sensitive Soft Like Cotton Super Plus, Podpaski higieniczne

Always, Ultra Sensitive Soft Like Cotton Super Plus, Podpaski higieniczne

Pojemność 16 szt
Pojemność 8 szt

Podpaski higieniczne zapewniające do 100% ochrony przed przeciekaniem w rozmiarze 2.

ochronne
pakiet

Skład jest w trakcie moderacji.

• Petrolatum, Behenyl Alcohol, Zinc Oxide, Silica Dimethicone Silylate C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Niacinamide, Panthenol, Polyhydroxystearic Acid, Isononyl Isononanoate, Glycine Soja oil, Chamomilla Recutita Flower Extract, Bisabolol, BHT, Tocopherol, Hexamidine Diisethionate.

I tak i nie

Zaczne recenzje od tego, ze firma Always cieszy sie u mnie aprobata, bo opakowan podpasek tej firmy kupilam niezliczenie wiele i nie pamietam razu w ktorym calkowicie bym sie zawiodla. Wg mnie produkty sa solidne, czasem troche niedopracowane jednak jakosciowo sa wysoko.

Mowiac o tych konkretnych, podoba mi sie opcja kupna duzej paczki - 16 szt, starszaja spokojnie na jedna/dwie miesiaczaki zalezy od intensywnosci. Spakowane sa oddzielnie, co jest higieniczne, nie ma mowy o wilgoci. Opakowanie kazdej podpaski sluzy rowniez jako oslonka, dzieki ktorej nie trzeba martwic sie co zrobic z uzyta juz podpaska. Szata graficzna produktu jest adekwatna, kobieca.

Sam proces i ''dzialanie'', wg mnie sa solidnie wykonane, latwo sie ich uzywa, dobrze trzymaja sie bielizny, sadze ze klej, ktory znajduje sie w produktach always jest bardzo dobrej jakosci. Rozmiar jest perfekcyjny na noc, jednak przy intensywnych miesiaczkach dobre sa tez na dzien, nie czuc ich prawie wgl. Sa bezzapachowe, nie uczulaja, przyjemne dla skory, tak jak tego typu produkt powinien byc.

Mimo wielu pozytywow jednak musze przyznac, ze zgadzams sie z poprzedniczka, poniewaz podpaska zbiera cala miesiaczke w jedno miejsce i oparcie w nim tkwi az do wyczerpania jej mozliwosci, na tym troche ubolewa wydajnosc tego produktu, bo trzeba go dosc czesto zmieniac.

Podsumuje te podpaski jednak jako produkt solidny, ktory moglby byc troszeczke lepiej dopracowany. Polecam glownie tym ,ktorzy nie maja super intensywnych miesiaczek ;)

W nocy dały plamę...

Zachwycona tymi samymi podpaskami w rozmiarze 1, kupiłam duże opakowanie (16szt.) w rozmiarze 2, z myślą żeby używać ich w nocy. Niestety w mojej ocenie one się do tego nie nadają, bo zawsze rano mam nieprzyjemną niespodziankę na piżamie bądź pościeli! W czym problem? Podpaska jest wystarczających rozmiarów, ma odpowiednie skrzydełka, klej dobrze trzyma, jednak nie rozprowadza równomiernie wilgoci i w strategicznym miejscu robi się mokra plama, która siła rzeczy w końcu przecieka.
Podpaski te są zrobione z bardzo miłego materiału, delikatne dla skóry, nie powodują podrażnień. Bezzapachowe. Każda jest zapakowana osobno, co przekłada się na wygodę użytkowania. Design przyjemny dla oka, w różowym kolorze.
Zużyję je na dzień, przy pierwszej fazie okresu, ale ponownie już nie kupię. Na noc wolę używać innych, które dadzą mi komfort i nie zrobią "plamy". Następnym razem sięgnę znów po rozmiar 1, który u mnie świetnie sprawdza się w ciągu dnia.

Całkiem fajne :)

Podpaska jest troszkę dłuższa i posiada skrzydełka, przez co dokładnie chroni przed przeciekaniem. Ponadto jest bardzo cienka, niemalże niewyczuwalna i niewidoczna pod ubraniem. Nie ma ona żadnego zapachu, posiada natomiast delikatną powłoczkę i nie podrażnia. Klej jest solidny, podpaska nie przesuwa się podczas noszenia. Brakuje mi jednak przy niej jakiegoś delikatnego zapachu.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Nejlepsze!

To zdecydowanie najlepsze podpaski jakich używałam. Nie przesuwają się, są bardzo chłonne, delikatne dla wrażliwej skóry i nie przeciekają. Właściwie mogłam zapomnieć, że mam podpaskę ponieważ Always są cienkie i nie krępują ruchów.