Nano-Tech, Nanobiotic Gold Spray (Spray z koloidalnym złotem)

Nano-Tech, Nanobiotic Gold Spray (Spray z koloidalnym złotem)

Zawarte w Nanobiotic Gold złoto pomaga w procesach gojenia się i regeneracji skóry po urazach, skaleczeniach, oparzeniach. Stymuluje syntezę kolagenu przyczyniając się do rekonstrukcji tkanki skórnej. Łagodzi przebieg chorób alergicznych. Posiada właściwości kojące. Działa antybakteryjnie.

w sprayu
płyn
>100ml
Cera
normalna

Bo ja wiem...

Tak mi ciężko zaopiniować ten produkt, bo nie jestem pewna jego działania. Jest dość drogi, przeze mnie używany głównie jako tonik. Takie dowilżenie pod krem. Nie miałam w okresie używania go oparzeń, ale miałam podrażnienia jak to przy wrażliwej skórze. Zależało mi na odczuwalnym ukojeniu w najbardziej niekomfortowych przypadkach. Czy je zauważyłam? Tak nie do końca.... Nie było jakiejś spektakularnej zmiany zaraz po aplikacji, ale cera ogólnie jakby mniej się uwrażliwiała.
Czy to pod wpływem tego produktu doprawdy sama nie wiem. W każdym razie przy naprawdę mocnym odczynie alergicznym jaki mi zafundowała mi emulsja nawilżająca Clinique ten kosmetyk za bardzo nie pomógł. Tak więc chyba to jego działanie jest jednak nie do końca adekwatne do ceny.
Podsumowując, to sama nie wiem co o tej wodzie sądzić...W moim odczuciu nie działa lepiej niż np. woda termalna. A cenowo stoi dużo wyżej. Dodam jeszcze, że kosmetyk jest bezzapachowy.