Bielenda, Hydra Care, Kokos & Aloes, Nawilżający płyn micelarny 3 w 1

Bielenda, Hydra Care, Kokos & Aloes, Nawilżający płyn micelarny 3 w 1

Płyn micelarny 3w1 oczyszcza i odświeża skórę, usuwa makijaż, pozostałe zabrudzenia i nadmiar sebum, będąc jednocześnie łagodnym dla skóry suchej i odwodnionej. Preparat przeznaczony jest do codziennego oczyszczania i pielęgnacji skóry. Pozwala uniknąć jej przesuszenia już w fazie demakijażu.
Działanie
Dzięki właściwościom oczyszczającym, płyn „wymiata” zanieczyszczenia środowiskowe i zabrudzenia, które osiadły na skórze w ciągu dnia. Zapewnia skórze uczucie czystości, odświeżenia i komfortu.
Składniki aktywne: micele, sok z aloesu , woda kokosowa oraz kwas hialuronowy

świetny produkt

Nie mam nic do zarzucenia. Jestem zadowolona, skóra też nie narzeka więc chyba wszystko gra. Używam go od jakiegoś pół roku, mam sucha skórę a ten produkt dodatkowo ją nawilża. Nie podrażnia, dokładnie zmywa makijaż a to najważniejsze.

Skuteczny i wydajny produkt

Muszę przyznać, że jestem fanką płynów Bielenda. Kupuję je non stop zmieniając jedynie wersje zapachowe, tak trafiła do mnie seria kokos i aloes. Na początku już zaznaczę, że ja nie czuję ani jednego ani drugiego :D Zapach jest raczej neutralny, trudno go wyczuć, więc nie przeszkadza w aplikacji. Jeśli chodzi o działanie to jak zawsze nie jestem zawiedziona. Płyn dobrze zmywa makijaż i usuwa zanieczyszczenia, nie podrażniając oczu. Do tego kosztuje niewiele jak na tak dużą butelkę :)

Zdecydowanie jeden z ulubionych!

Bardzo polecam, ten płyn micelarny jest świetny! Ładnie domywa makijaż, nie podrażnia skóry pozostawiając ją miłą w dotyku. Co ważne, nie podrażnia oczy także polecam również wrażliwcom :) P.s ma dobry skład i wystarcza na baaaaardzo długo

Dobrze rozpuszcza makijaż

Często sięgam po bielende ze względu na to, że co jakiś czas wychodzą z seriami o dobrych albo przyzwoitych składach. W tym przypadku skład jest akceptowalny. Nie ma składników potencjalnie szkodliwych do tego świetnie sobie radzi ze zmywaniem makijażu, nie powoduje ściągnięcia. Dodatkowo płyn jest wydajny i ma całkiem przyjemny zapach.

Kokosowe oczyszczenie i nawilżenie bez ściągnięcia i podrażnienia skóry

Powoli staję się specjalistą odnośnie płynów micelarnych do cery wrażliwej i suchej. Przerobiłam już chyba wszystkie dostępne w drogeriach. I im więcej próbuje tym bardziej jestem przekonana, że na moją cerę najlepsze płyny robi Bielenda.

Od zawsze mam problem z nadwrażliwością skóry. Staram się wybierać produkty delikatne, przeznaczone do pielęgnacji właśnie takiej skóry. No ale makijaż robię codziennie, więc codziennie trzeba go zmyć. A wiadomo, wieczorem nikomu się nie chce zmywać makijażu nie wiadomo jak długo. Im szybciej tym lepiej. Tylko jeżeli chcemy szybko to nie zawsze da radę zrobić to bezboleśnie i nie zawsze pozostaje to bez wpływu na wrażliwą skórę. No i oczywiście na oczy. One mają najgorzej w tej całej przygodzie ze zmywaniem makijażu..

I dlatego najczęściej sięgam po płyny micelarne od Bielendy. Nigdy żaden mnie nie zawiódł, nie podrażnił, nie uczulił. Ten jest moim ostatnim odkryciem. Właśnie się kończy, ale już za nim tęsknię i wiem, że jak już go zużyję to kolejnym wyborem będzie Bielenda.

Kokos i aloes to coś co mnie do niego przekonało. Kocham wszystko co kokosowe. I mimo że zapach tego płynu nie jest jakoś specjalnie kokosowy ani aloesowy to jest to zapach przyjemny, bardzo delikatny i ogólnie w porządku. Myślę, że nawet dla osób wrażliwych na zapach będzie ok. Płyn jak płyn - przezroczysty, bez niespodzianek. Jest bardzo wydajny. Przy codziennym używaniu wystarczył na dwa, nawet prawie trzy miesiące. Nie każdy dałby radę. Zaszcza, że zwykle mój makijaż jest dość mocny, a lubię go dokładnie zmyć. I najczęściej ograniczam się do płynu micelarnego, bo żele i peelingi często powodują u mnie ściągnięcie skóry i staram się nie używać ich codziennie.

Efekt jest taki jak powinien - skóra jest dobrze oczyszczona, nic nie szczypie, oczy nie są podrażnione. Do tego po dłuższym czasie używania czuć nawilżenie skóry. Także szczerze mogę polecić ten płyn, bo jest to jeden z lepszych dostępnych w drogerii. Zwłaszcza dla wrażliwej i suchej skóry.

Trochę za ostry

Cała seria jest bardzo ciekawa-unikalne połączenie kokosa z aloesem
Płyn znajduje się w butelce z bardzo ładną szatą graficzną,jak przetrze się wacikiem twarz czuć dość wyraźne orzeźwienie i przyjemny chłód na twarzy
Płyn w miarę dokładnie zmywa makijaż
Niestety ta seria ma w składzie coś co mnie podrażnia -zawsze po nim skóra mnie trochę piekła i miałam czerwone plamki
Nie jest dobry dla cer naczynkowych,wrażliwych -za ostry
A szkoda -bo kocham kokos we wszystkim

Nie mam żadnych zarzutów

Tą serie uzywalam głównie latem, krem do twarzy razem z tonikiem. Bardzo fajna i orzeźwiająca seria, nawilża i odswieza oraz przepięknie pachnie :) Płyn micelarny daje radę z makijażem, zmywa go dokładnie, nawet tusze woodoporne. Dla mnie fajne, przyjemne uczucie chłodzenia ( czasem chłodzę go w chłodnym miejscu) dodatkowo tonik fajnie odświeża i rozswietla cerę.

Godny polecenia

Po miesięcznym regularnym stosowaniu mogę z czystym sercem polecić ten płyn. Bardzo dokładnie oczyszcza twarz i okolice oczu, nie powodując pieczenia ani zaczerwienienia. Idealny dla osób z cerą wrażliwą i suchą, gdyż produkt nie zostawia cery wysuszonej i nie tworzy skorupy. Bez mocnego pocierania można zmyć każdy makijaż, zostawiając cerę odświeżoną. Płyn ma bardzo przyjemny, neutralny zapach, który nie drażni i nie jest zbyt intensywny. Jest niesamowicie wydajny, gdyż potrzebna jest niewielka ilość do zmycia twarzy. Produkt ma bardzo wygodne i ładne opakowanie. Polecam!

Spoczko :)

Jestem właśnie na wykończeniu tego płynu i mogę śmiało stwierdzić, że jest to jeden z lepszych w dobrej cenie płyn micelarny.
Płyn nada się do bardzo wrażliwych cer, absolutnie nie podrażni skóry. Bardzo dobrze zmywa makijaż oczu, wodoodporny eyeliner, pomadę do brwi, matową, trwałą pomadkę. To wszystko bez tarcia i irytacji.

Strona techniczna:
Płyn zamknięty w butli z grubego plastiku, ma mocnego klipsa, dozownik przyjemny, nie wyleje nam za dużo produktu.
Butla 0,5l wystarczyła mi na ok. 4 miesiące stosowania 1 raz dziennie (2 płatki kosmetyczne).

cudo

Płyny micelarne u każdej z nas przelewają się hektolitrami. Mam swoje top 3, ale dalej szukam perełek i testuję za każdym razem inny płyn.
+duża pojemność
+ niezwykle wydajny
+ przyjemny zapach
+ nie podrażnia
+ nie szczypie w oczu
+ dobrze radzi sobie z mocnym makiajżem

DELIKATNY I PACHNĄCY

Oczywiście, jak większość kosmetyków, które wpadły mi w ręce jest kupiony na promocji oraz z polecenia wizażanek i ich pozytywnych opinii. Tutaj również się nie zawiodłam.

ZAPACH: piękny, delikatny, słodki kokos z aloesem, bardzo naturalny i utrzymuje się długo na buzi

OPAKOWANIE: plus za dużą pojemność, bezbarwne, niewadliwe

KONSYSTENCJA: wodna, bezbarwna

DZIAŁANIE: jak dla mnie jest to najlepszy płyn micealarny, jaki używałam. To połączenie pięknego zapachu, delikatności i dokładnego działania- 3w 1. Produkt nie wysusza skóry, nie ściąga jej, po użyciu odczuwamy delikatne nawilżenie. Nie podrażnia oczu, jednak jest za delikatny na makijaż wodoodporny - nie sprostał zadaniu. Dodatkowo jest bardzo wydajny, bardzo duża pojemność w przystępnej cenie.

Gorąco polecam.

Bardzo go lubię

Bardzo dobry płyn micelarny. Świetnie usuwa makijaż i pozostawia skórę nie wysuszoną ( jak wiele innych płynów micelarnych ) a co ważne ją nawilża. Dokładnie usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia. Jest bardzo wydajny i ma ogromną pojemność 500 ml.