Miraculum, Young, C+ Żel relaksujący do mycia ciała

Miraculum, Young, C+ Żel relaksujący do mycia ciała

Daje wyjątkową przyjemność stosowania. Apetyczny kolor, pomarańczowy zapach, lekka i łatwo rozprowadzająca się konsystencja żelu sprawia, że pielęgnacja skóry stanie się prawdziwą przyjemnością. Zastosowany w żelu olejek eteryczny z naturalnej pomarańczy relaksuje ciało. Delikatnie myje i pielęgnuje skórę ciała. Nie zawiera tradycyjnego mydła, dlatego skutecznie chroni przed wysuszeniem.

Mniam,mniam

Świetny był...pachniał fajnie,ale mało wydajny,słabo się pienił.Nawilżał. Opakowanie ciekawe-nie miałam jeszcze żelu do ciała w tubie.Czemu go wycofali?!:(

Używam tego kosmetyku od używałam w zeszłym roku

ilość zużytych opakowań: ...jedno

Hmmm!

Nie jest źle ale mogłoby być troszkę lepiej.Przede wszystkim jak na produkt o właściwościach aromaterapeutycznych to zdecydowanie za mało intensywny zapach posiada ten żel. Ale jest to chyba jedyny zarzut...no i może jeszcze mała wydajność. Trzeba sporo zużyć,aby uzyskać obfitą piankę. Poza tym żel bardzo dobrze nawilża, wręcz natłuszcza skórę. Ma ładny kolor i opakowanie. Pachnie czymś ładnym, ale czy to pomarańcza, to naprawdę nie wiem. Jednak zasługuje na 4 gwiazdki. Trzy to zdecydownie za mało.

cacko

miły myjący pieniący żelik, no i oczywiście pachnący:)rewelacyjna rzecz do codziennej kąpieli

wodolej

Przyjemny, choć po aromaterapii należy spodziewać się więcej - przede wszystkim zawartości naturalnych ekstraktów roślinnych - nie wiem, czy w tym żelu pomarańcza jest naturalna czy plastikowa, ponieważ producent nie raczył tego namalować na ścianie fronowej produktu :)Poza tym żel dość słabo się pieni, jest niewydajny, a zapach szybko ucieka. Rzeczywiście, nie wysusza i nie podrażnia, choć żadnych cudów nie zauważyłam. Zwykły żel wodolej :)

Piec gwiazdek

Najlepszy zel pod prysznic jakiego mialam przyjennosc uzywac.<BR>Jakoscia dorownuje kosmetykom trzy razy drozszym.<BR>Nie wysusza skory nic a nic.<BR>Pachnie slicznie i odswieza naprawde skutecznie<BR>ma pomaranczowy kolorek:)<BR>No i oczywiscie myje:)))

gdyby lepiej sie pienił..

Bardzo przyjemny zapach, skóra jest rzeczywiście odprężona i zrelaksowana. Dobrze nawilża. Dałabym pięć gwiazdek, ale bardzo słabo się pieni (a przez to szybko sie zużywa), dlatego odejmuję jedną, bo dla mnie akurat stanowi to wadę. Cena w sam raz.

przyjemny

Skóra po nim jest wygładzona, nawilżona. Ma ładny pomarańczowy kolorek i przyjemny zpomarańczowy apach. Mógłby w zasadzie pachnieć intensywniej, skoro na tubce widnieje napis "aromaterapia". Ale jest O.K.