Natura Estonica Bio, Sophora Japonica, Hydrating Boost Face Cream (Nawilżający krem do twarzy `Sofora japońska`)

Krem do twarzy marki Natura Estonica to naturalny produkt o działaniu nawilżającym, przeznaczony do pielęgnacji cery suchej i normalnej. Kosmetyk nawilża i tonizuje skórę. Posiada właściwości regenerujące i łagodzące podrażnienia skóry. Zmiękcza, wygładza i uelastycznia.
Formuła wzbogacona została o glicerynę roślinną, która chroni barierę lipidowa skóry i utrzymuje jej prawidłowe funkcjonowanie. Kwas hialuronowy nawilża. Ekstrakt z perełkowca japońskiego wygładza skórę, wzmacnia ją, przyśpiesza procesy regeneracji, reguluje równowagę lipidową. Masło shea chroni, nawilża i uelastycznia skórę, dodatkowo łagodzi podrażnienia i działa przeciwzapalnie. Olej z kamelii olejodajnej nawilża, tonizuje oraz dostarcza skórze potrzebnych witamin.

Lekki, ale dobrze nawilżający

Lekki krem pozostawiający uczucie przyzwoitego nawilżenia.
Byłam z niego zadowolona, nie kosztuje wiele, a nie zapchał mojej trądzikowej cery. Bardzo fajna, lekka konsystencja i dobre nawilżenie.
Ma bardzo intensywny wiśniowy zapach - dla mnie trochę zbyt intensywny, ale co kto lubi. I tak polecam!

Świetny lekki krem!

Genialny krem za niską cenę, jest bardzo lekki, dobrze nawilża. Idealnie komponuje się z makijażem mineralnym (AM). Mam cerę trądzikową i potrzebowałam lekkiego kremu, nietłustego, niezapychającego.
Dodatkowo pięknie pachnie..

przyjemniaczek

Krem dostajemy w standardowym, plastikowym słoiczku, co pozwala na zużycie produktu do końca. Ma on lekką konsystencję, idealnie się rozsmarowuje, wystarczy niewielka ilość, więc wystarcza naprawdę na długo. Krem dobrze nawilża, nie zostawia tłustej poświaty, szybko się wchłania. Idealnie nadaje się pod makijaż. Ma delikatny, przyjemny zapach. Nie znam się na składach, ale podobno ten produkt jest ok :) nie zapycha mnie i nie szkodzi :)

Cudny tani naturalny kremik

Kurde... Zużyłam już tyle kremów, albo zaczęłam używać i oddawalam bo były słabe... I takich za 150 zł i takich za 50 i takich jak ten za 10 zł i co mogę powiedzieć? Te tanie kremy są o niebo lepsze niż te drogie. Mam teraz krem za 15o zł... I działanie ma takie samo. Nawilża, używam już ponad miesiąc więc powinno być widać efekty. Dziewczyny nie przepłacajcie, najpierw warto sprawdzić kremy z niższej półki, a nóż coś podpasuje :))
Krem jest ekstra

Bardzo dobry i delikatny

Krem dostałam w prezencie i okazał się świetnym wyborem. Ma bardzo delikatny zapach, lekką konsystencję, skóra wygląda bardzo naturalnie, nie błyszczy się. Na pewno będę go kupować. Chociaż to opakowanie nie robi mu dobrej reklamy, to w porównaniu z kremami w pięknych szklanych pojemniczkach jest kojącym cudem.