Lovely, Błyszczyk w kremie

Lovely, Błyszczyk w kremie

Owocowy błyszczyk do ust w przezroczystym opakowaniu w kształcie kwiatka.

Cena: ok. 3 zł

Dla niewymagającej nastolatki.

Miałam go i ja. Pamiętam.
Dziś nie wiem czy bym po niego sięgnęła, choć w sumie nie był taki zły. Pamiętam, że moje niewymagające usta nawet lekko nawilżał. Zapach słodki, owocowy, z nutką chemii. Utrzymywał się na ustach tak do godziny. Konsystencja taka.. hmm.. żelowo-wazelinowa, jakby trochę ciągliwa chwilami ;) Opakowanie ładne, acz niezbyt odporne na uszkodzenia oraz przysparzające trochę kłopotu jeśli chcieć je szybko otworzyć i zakręcić. Co jeszcze...? Aha! Miałam kolor malinowy, który lekko przyciemniał usta, a właściwie to wydobywał z nich kolor. Cena śmieszna. W sam raz dla młodych dziewuszek :) ale już go nie produkują.

Używam tego produktu od: dawno, przez może 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Jeden z moich pierwszych!:)

Jako podlotek wbrew pozorom nie interesowałam się za bardzo makijażami .. Nie pamiętam co było pierwszym moim "kosmetykiem kolorowym" Ale na pewno jednym z pierwszych był ten błyszczyk. To był dopiero HIT!! Ja i moje koleżanki biegałysmy do pierwszego jednymego wtedy rossmanna w mieście i kupowałyśmy to smarowidełko. Mój ulubiony Kwiatek był niebieski (cóż szalałam na punkcie tego koloru), potem zielony ..Zapach miały landrynkowy ale wtedy mi się podobał ..na ustach raczej bez barwny bo w całej tej zabawie w malowanie nie chodziło o konkretny kolor ale o to że błyszczyk ma opakowanie w kształcie kwiatka! :D Obecnie pewno bym go nie kupiła 9nawet gdyby był produkowany) bo nie lubię babrać sobie paluchów i opakowanie było odkręcane i już oczami wyobraźni widzę jak zakręcam wieczko brudnymi palcami i całe opakowanie się lepi ale wtedy był moim ukochanym mazidełkiem i co więcej uważam że to idealny bajer dla podlotka..jakby firma go wznowiła na pewno kupię go dla mojej córki :)

Używam tego produktu od: w dzieciństwie nałogowo
Ilość zużytych opakowań: wiele nie do zliczenia bo kupowałam jeden po drugim

wspomnienie z dzieciństwa

ten błyszczyk był chyba jednym z pierwszych moich błyszczyków kilka lat temu

ładne opakowanie w kształcie kwiatka
trochę sztuczny chemiczny zapach

gęsta konsystencja

dziwny sztuczny smak

ale i tak wszystkie koleżanki miały takie błyszczyki

a i cena coś ok 3-4 zł

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: miałam 3 różne zapachy

Wspomnienia, ach wspomnienia :)

Przypominają mi się czasy gimnazjum, był parę ładnych lat temu wtedy szał na nie:)
Miałam wersje cytrynową i pamiętam, że wspaniale pachniała. Nie liczyła się jakość tego błyszczyka, liczyło się to, że był ładny, kolorowy i ślicznie pachniał:) Miałyśmy tylko z koleżankami problem z jego aplikacją, ale ,,maziałyśmy" usta w środku opakowania;P

Darzę ten produkt sporą dawką sentymentu:) Dziś bym go już pewnie nie kupiła, chociaż...
Może jednak tak:)
Obudziłby szalone wspomnienia.

Używam tego produktu od: używałam przez jakieś 2 lata kilka ładnych lat temu (2002-2003)
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam;) jedno bądź dwa - był wydajny

niee

Dostałam kiedyś 2 od siostry: zielony i różowy. To było tak daaawno temu, a mimo to pamiętam jego największą wadę - za rzadka konsystencja. Strasznie się "maział" przy nakładaniu. Trzymałam go nawet w lodówce, żeby był trochę gęstszy. Wiadomo, dla dziewczyny z podstawówki i tak był to nie lada gadżet. Teraz jednak mogę go obiektywnie ocenić.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: niecałe 2

dawny hit

Tego błyszczyka używałam będąc chyba jeszcze w podstawówce. Dobrze nawilżał, ładnie mienił sie na ustach, był tani, śliczne opakowanie w kształcie kwiatuszka. Miałam wersje zieloną, chyba pachniała jabłkami:)
szkoda że już go nie ma:(

Używam tego produktu od: używałam dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

dla malych dziewczynek moze?

Ja mialam rozowy.Dla mnie to bardziej byl balsam do ust,bo nablyszczenie bylo niewielkie. W sumie to taka zwykla zabarwiona i zapachowa wazelina. Nawilzala w dodatku slabo i trzeba bylo mazac w tym palcem, chociaz ja uzywalam pedzelka. Nie zuzylam calego, bo mi sie znudzil.

Stare, dobre czasy ;)

Dostałam taki zielony na urodziny, jeden z moich pierwszych błyszczyków. Pamiętam, że miał słodki smak i zapach, usta ładnie się po nim błyszczały i w miarę długo się trzymał. Konsystencja bardziej przypominała jakąś galaretkę niż krem, ale nie ma co czepiać się szczegółów ;P Minusem była aplikacja, babranie palca w błyszczyku miłym wspomnieniem nie jest. Mimo wszystko nie wiem czy znalazłabym lepszy błyszczyk za 3zł.

Używam tego produktu od: bardzo dawna

Raczej nie ma czego zalowac...

To byl moj pierwszy blyszczyk o ile pamietam. Pachnial slicznie, kolor i opakowanie tez mi sie podobaly. Nic poza tym juz nie oferowal. Na ustach wygladal chyba nawet dobrze(mialam go troche czasu temu, nie pamietam dokladnie), dawal taki polysk. Na pewno nei byl to zaden krem, tylko jakas maz. Zawsze nakladalam go palcem, nie mialam wprawy i to nie bylo wygodne. Opakowanie po kilku uzyciach bylo cale tluste, zmarnowal mi kurtke, bo wylal sie w kieszeni. Teraz takich kosmetykow jak ten jest pelno w kosmetycznych sklepach, poza tym nie byl zbyt dobry-raczej nie bede za nim plakac.

Używam tego produktu od:dawno temu mialam
Ilość zużytych opakowań:1 niecale(troche zuzylam, reszta na kurtce i w koszu)

było, minęło

Kupowałam jako nastolatka, gdy nie byłam "przy kasie". Ładne opakowanie, zapach przyjemny ale jakość kiepska, lepił się i szybko schodził z ust. Pamiętam, że użyłam parę razy, gdzieś położyłam, nie pamiętam gdzie- niewielka strata:)

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Minęło ładne parę lat... :D

Błyszczyk kosztował chyba niecałe 3 złote. Pamiętam, miałam trzy różne kolory: ciemny róż, pomarańczowy i zielony. Chodziłyśmy z koleżanką na zakupy do Rossmanna, wybierałyśmy zapachy, kolory.. Ja również mam sentyment do nich. :) Były jednymi z moich pierwszych.
Poza sentymentem i zapachem nie ma plusów. Nie nawilżał, nie był wydajny, smakował beznadziejnie, znikał w mgnieniu oka.

Używam tego produktu od: Używałam kilka lat temu.
Ilość zużytych opakowań: 3.

Owocowe dzieciństwo

Dostałam ten błyszczyk parę dobrych lat temu na urodziny. Pamiętam ten piękny zapach gumy do żucia i miękkość tego różowiutkiego kremiku... Poza tym, że nie trzymał się długo i źle smakował to był nawet całkiem dobry :) Szkoda, że już go nie produkują, z sentymentu, na pewno bym do niego wróciła. Używam tego produktu od: używałam kiedyś