Nivea, Visage, Płyn do demakijażu oczu

Nivea, Visage, Płyn do demakijażu oczu

Bardzo delikatny płyn do demakijażu oczy, doskonale usuwa cienie nawet te sztyftowe wodoodporne, tusz do rzęs. Nie podrażnia oczu :) i nie zostawia tłustej powłoki co dla mnie jest najważniejsze.

Skład: aqua, poloxamer 124, PEG-8, PEG-40 hydrogenated castor oil, glycerin, panthenol, isosteareth-20, steareth-20, dipotassium phosphate, poliaminopropyl biguanide, parfum

Cena: 12,90 zł / 150 ml

Niezły produkt za nieduże pien

Używałam tego preparatu przez parę miesięcy bo po pierwsze jest tani a po drugie dość skuteczny.
Chyba po żadnym preparacie nie można się spodziewać cudów, nawet po takich z górnych pólek-bo i takowych używała,więc uważam ze Nivea zasłużyła sobie na takie mocne 4 gwiazdki.
Plusy: -ładny,przyjemny zapach
-dość wydajny-1 buteleczka starczała mi na ok
1,5 mies codziennego używania-a maluję oczy
raczej mocno
nie podrażnia
-duży plus za niską cenę
Minusy: - czasem jak dostał się do oczka lekko szczypał ,no ale po prostu trzeba uważać-to wszak nie krople do oczu!
-trzeba sie jednak czasem natrzeć nieco aby zmy c bardzo mocny makijaż,albo po prostu przytrzymać płatek parę sekund przyćiśnięty do powieki i poczekać aż tusz i cienei si erozpuszczą

Podsumowując dobry preparat za niską cenę,warto spróbować:) Z kolei ja teraz bedę testować Loreala z braku Nivei:)

Używam tego produktu od:paru miesięcy

Dla mnie najlepszy

Dla mnie nie ma lepszego. Próbowałam różnych płynów i mleczek i zawsze miałam ten sam problem. Łzawiące, czerwone, podrażnione oczy. Spróbowałam płynu Nivea i okazało się, że wszystkie te problemy zniknęły. Innych już nie będą próbowała, szkoda oczu i pieniędzy.

Używam tego produktu od: ok 1,5 roku

niezbędnik

Bardzo dobry produkt! Mnie również dziwią tak słabe opinie.
Uważam, że płyn doskonale zmywa makijaż (nie wiem jak wodoodporne tusze, bo ich nie używam), jest delkiatny, nie podrażnia, tak się do niego przyzwyczaiłam, że nie szukam pop prostu niczego innego,. W dodatku nie jest drogi. Polecam

Używam tego produktu od:2 lat

jak najbardziej polecam

Używam tego płynu od dawna i jest bardzo zadowolona. Zawsze dokładnie zmywa makijaż oczu (choć wymaga to min. 2 przetarć oka - ale to może moja zbytnia dokładność :) Dotyczy to zarówno tuszu, jaki i cieni i kredek; nie używam mascar wodoodpornych, więc nie wiem jak się z nimi sprawuje, ale z tego co się orientuję jest specjalna wersją do takowych.
Nigdy nie miałam po nim podrażnionych oczu, a skóra nie szczypała, ani nie była naciągnięta.
Ten produkt pasuje mi też dlatego, że wolę formę płynu, a nie mleczka, które w moim mniemaniu jest trudniejsze do usunięcia, rozmazuje się i zostawia trochę tłustą powłokę. A tu szybko, bez śladu - wszystko zostaje na waciku :)

Ilość zużytych opakowań: ponad 13

dobry

Używałam wielokrotnie i nie mam absolutnie żadnych zastrzeżen. Dobrze usuwa tusz, nie trzeba się męczyć, jest wydajny. Dobry stosunek jakości do ceny. Dodam ze używam tylko tuszy zwykłych a nie wodoodpornych, i przy tych zwykłych naprawdę dobrze się sprawdza.
Nigdy nie podrażnił mi oczu ani nie uczulił, choć ja akurat nie jestem alergiczką więc może to nie jest obiektywan opinia.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:wiele

Jest to kosmetyk, ktorego uzywam od bardzo dawna. W miedzyczasie probowalam innych plynow oraz mleczek do demakijazu i musze powiedziec, ze zaden sie tak nie sprawdzil jak ten.
Jest bardzo wydajny, bardzo dobrze usuwa makijaz, nie podraznia, nie szczypie, nie pozostawia tlustej warstwy. Uzywam tuszu zwyklego, nie wiem jak sie sprawdza w stycznosci z tuszem wodoodpornym, ale wiem, ze jest dostepny rowniez w takiej wersji, do usuwania makijazu wodoodpornego. Kosmetyk z cala pewnoscia jest godny polecenia, ja osobiscie napewno z niego nie zrezygnuje. Moim zdaniem rewelacja.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:bardzo duzo

nie domywa

Kupiłam, bo miałam dość tłustej warstewki po płynach dwufazowych. Ten nie sprawdził się wcale. Nie radził sobie z moim makijażem codziennym (cienie mineralne, niewodoodporny tusz i khol Guerliana)-tusz sie odciskał na powiekach, a nie przełaził na wacik! Po prostu czarna rozpacz i beznadzieja. Po jakiś dwóch tygodniach zaczął podrażniać mi oczy-zaczęły łzawić przy demakijażu, więc się z nim pożegnałam na zawsze.

Używam tego produktu od: około 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

nie dla mnie

Od zawsze używałam mleczek do demakijażu i zazwyczaj byłam zadowolona, przynajmniej jeśli chodzi o zmywanie makijażu.

Postanowiłam jednak wypróbować czegoś innego - no i padło na Nivea - bo to moim zdaniem dobra firma i niedroga. Ale niestety - ten płyn w ogóle nie zmywa tuszu, muszę bardzo mocno pocierać oczy, żeby cokolwiek zeszło - no a potem w efekcie oczy są podrażnione i pieką. Tak więc produkt nie spełnia swojej podstawowej funkcji :-(

Podsumowując: może niektórym się podoba, ale ja raczej nie polecam :-(

Pods

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

polecam

Mam bardzo wrażliwe oczy i wszystkie mleczka bardzo podrazniały mi oczy. Często jeszcze nastepnego dnia wyglądałam jak wampir. Na szczęście kiedyś zdecydowałam się na ten płyn i jestem zadowolona. Nie podrażnia, dokładnie zmywa makijaż. Duży plus za wydajność. Polecam.
P.S. dodam jeszcze, że uzywam tego płynu, z innego niż na tej fotce, chyba nowego, opakowania.

Ilość zużytych opakowań: 1 skończyłam i już zakupiłam następne

Świetny

Nie wiem dlaczego niektóre opinie są takie złe. Dla mnie to najlepszy specyfik do demakijażu oczu jaki miałam. Nie podrażnia i starannie usuwał makijaż. Stosowałam go nawe do całej buzi i też nie miałam zastrzeżeń. Polecam!

Do kosza!

Najgorsze "coś" do demakijażu jakie miałam w życiu! Nie wiem ile razy już sobie powtarzałam, że nie kupię więcej żadnego produktu Nivea. Tragedia! Nie usuwa NIC, no może poza resztkami mojej cierpliwości. Używam tuszu, który nie jest wodoodporny i jedyne, co ten płyn potrafi zrobić, to mi go rozmazać po twarzy.
Zdecydowanie odradzam zakup tego świństwa.

Okropność

Używalam tego plynu do demakijazu i co sie stalo? Musialam leciec do lekarza bo cos zaczelo sie dziac z moimi oczami. Strasznie piekly i skora wokol nich byla strasznie przesuszona. Okropnie. Lekarz kazal mi natychmiast odstawic ten produkt. Nie moglam przez jakis czas malowac oczu by ich bardziej nie podraznic. Tylko smarowac kremem. Tak wiec ten kosmetyk to cos okropnego i nie polecam go nikomu. Szczegolnie tym osobom ktore maja wrazliwe oczy.