Nacomi, Coffee Scrub with Argan Oil, Coconut, Cocoa Butter and Sea Salt (Peeling suchy kawowy z olejem arganowym, kokosem, masłem kakaowym i solą morską)

Peeling suchy jest w 100% wegański. Jest to połączenie "suchych" naturalnych składników z naturalnymi olejami . Ten mechaniczny peeling rozpieści Twoją skórę i sprawi, że zakochasz się w nim bezgranicznie. Twoja skóra będzie Ci wdzięczna i w zamian da Ci piękny, zdrowy wygląd. Cellulit, rozstępy i sucha skóra- te słowa na zawsze odejdą w niepamięć. Dzięki niemu możesz się poczuć jak w najbardziej ekskluzywnym SPA a zapach pobudzi, a zarazem odpręży.

Struktura
gruboziarniste
100 – 250ml
peeling solny
zapachowa
w saszetce

Cudowny

Dostałam dużą próbkę tego peelingu, która starczyła mi na 5/6 użyć. Jestem w szoku, jak jest to rewelacyjny produkt. Cudownie pachnie, mocno ściera naskórek, a jednocześnie pozostawia skórę nawilżoną przez olejek w składzie. Po prostu cudo. Fakt, brudzi, ale jestem tak zadowolona z tego produktu, że głowa mała. Efekt wygładzenia skóry utrzymuje się kilka dni. Trzeba go podkręcać odpowiednim żelem pod prysznic i balsamem po kąpieli, ale peeling sam w sobie wykonuje świetną robotę. W moim odczuciu peeling kawowy jest w ogóle najlepszym peelingiem. Żaden cukrowy tak nie działa. Używałam też fusów z kawy i zwykłego cukru z dodatkiem żelu, to najtańsze i najlepsze sposoby.
Ubolewam, że ten peeling tyle kosztuje. Nawet 40 zł za pełnowymiarowy kosmetyk to sporo i będę na niego polować tylko na sporej promocji.

Ujędrniający peeling , który rozprawi się z cellulitem

Peeling kawowy Nacomi używam od kilku lat, To jedyny , gotowy peeling z fusów kawy, który dzięki swoim dodatkom sprawia , że jest lepszy , skuteczniejszy niż mój tradycyjny, peeling kawowy , który sama miksuje w domu. Dokładnie złuszcza naskórek, dobrze pachnie, działa antycelulitowo, poprawia koloryt, nadaję sie do całego ciała, świetnie przygotowuje ciało na lato. Dla mnie to zdecydowany hit. Jest bardzo wydajny, dlatego cena jest dość wysoka. Polecam

najmocniejszy

Na pewno na początku trzeba zaznaczyć odmienność tego peelingu, ponieważ w przeciwieństwie do większości takich kosmetyków ten ma formę suchą.
Wielokrotnie widziałam jak polecano ten produkt na urodowym YT dlatego w końcu postanowiłam się na niego skusić.
Kosmetyk jest dobry, ale jego wady moim zdaniem przeważają nad zaletami.

Plusy:
-przepiękny zapach, polecam dla wielbicieli kawy
-wydajny
-jest to NAJBARDZIEJ ŚCIERAJĄCY peeling jakiego używałam, a trochę ich było, zedrze wszystko co chcemy
-skóra jest po nim miękka i delikatna

Minusy:
-cena - 50zł za 200g to według mnie naprawdę sporo
-strasznie brudzi wanne/prysznic, często rezygnowałam z niego tylko dlatego, że potem nie chciało mi się sprzątać
-tragicznie, papierowe opakowanie, które nie nadaje się do niczego, polecam ten produkt przesypać
-dostępny tylko online