Apis, Dead Sea Line, Szampon ziołowy z minerałami Morza Martwego

Apis, Dead Sea Line, Szampon ziołowy z minerałami Morza Martwego

Szampon Minerały Morza Martwego - firmy Apis - błękitny płyn, przyjemny zapach, działa przeciwłupieżowo, nie wysusza skóry głowy, włosy nie przylegają do głowy i nareszcie nie są miękkie jak u małego dziecka. Brawo.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Salt, Cocoamide Dea, Sarkozynian, Hydrotriticum WQ, Dimethicone Copolyol, Methyldibromo Glutaronitrile & Phenoxyethanol, Citric Acid, Parfum, Salt of the Dead Sea

Cena : ok. 5 zł / 250 ml

• Citric Acid,
  • Parfum,
  • Salt of the Dead Sea

Rozczarowanie:(

To, co oczarowalo mnie w tym szamponie, to sliczny turkusowy kolor i swietny zapach (cos w stylu gumy Donald:)
Wlosy po umyciu byly miekkie, nie bylo iwekszych problemow z ich rozczesaniem, ale niestety bo kilku dniach pojawil mi sie lupiez i uczulenie:( Szampon niestety poszedl w odstawke.

zwykły

Przyjemny szampon, o odpowiedniej konzystencji, miłym zapachu. Nie zauważyłam jakieś szczególnej zmiany w wyglądzie moich włosów- nie zmniejszył przetłuszczania, włosy nie "zaświeciły się"...

Oceniam na 4.00

Stosuję go już trzeci miesiąc włosy są w dobrej kondycji, mają ładny połysk, nie pojawia się łupież. Bardzo polecam.