Kiko Make Up Milano, Unlimited Double Touch, Liquid Lipstick (Dwuetapowa płynna pomadka do ust)

Dwuetapowa płynna pomadka do ust - niezwykłe połączenie kolorowej bazy i błyszczyka pozwala uzyskać intensywny i lśniący efekt. Kolor idealnie przylega do ust, zapewniając długotrwały rezultat, nawet do 8 godzin.
Kolorowa baza: jej formuła - wzbogacona o kombinację polimerów tworzących na ustach powłokę - zapewnia maksymalny komfort, doskonałe przyleganie do ust i jednolity kolor. Specjalna, nierozmazująca się konsystencja minimalizuje efekty wyjeżdżania poza kontur ust i zapewnia bardzo szybkie schnięcie.
Błyszczyk do ust: zmiękczająca formuła nadaje ustom promienne i błyszczące wykończenie oraz zapewnia równomierną i gładką aplikację.
W opakowaniu znajdują się dwa aplikatory przeznaczone do dwóch różnych konsystencji: filcowy aplikator kolorowej bazy zapewnia dużą precyzję na etapie nakładania, natomiast aplikator błyszczyka, wykonany z włosia, gwarantuje nałożenie odpowiedniej ilości produktu. Opakowanie ma funkcjonalny i elegancki design, a jego ozdobę stanowi monogram KK umieszczony na środku metalowego uchwytu.
Dostępny w 24 zaskakujących odcieniach.
Produkt testowany dermatologicznie.

Skład jest w trakcie moderacji.

• BASE COLOUR INGREDIENTS: ISODODECANE, BIS-HYDROXYETHOXYPROPYL DIMETHICONE/IPDI COPOLYMER ETHYLCARBAMATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, MICA, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONE, ALCOHOL, AQUA (WATER/EAU), ETHYL VANILLIN, DICALCIUM PHOSPHATE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-t-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, LAURETH-4, TIN OXIDE. +/- (MAY CONTAIN): CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491 - CI 77492 - CI 77499 (IRON OXIDES), CI 15850 (RED 6, RED 7, RED 7 LAKE), CI 15985 (YELLOW 6 LAKE), CI 19140 (YELLOW 5 LAKE), CI 42090 (BLUE 1 LAKE), CI 45410 (RED 28 LAKE). TOP COAT INGREDIENTS: DIMETHICONE, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, CERA MICROCRISTALLINA (MICROCRYSTALLINE WAX /CIRE MICROCRISTALLINE), PARAFFIN, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-t-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE

Świetny kosmetyk!

Kosmetyk dostałam w prezencie, ale z tego co widzę, to nie ma problemu z zakupem produktu przez stronę internetową marki :)

Opakowanie jest wykonane bardzo starannie, jest też odporne na uszkodzenia i tym samym trwałe. Od jednej strony mamy przezroczysty pojemnik ze szminką - bazą, a od drugiej z błyszczykiem - topem. Do bazy dołączony został aplikator w formie płaskiej gąbeczki ze spiczastym zakończeniem, który idealnie sprawdza się nie tylko przy nakładaniu, ale też przy obrysowywaniu ust. Od drugiej strony, do błyszczyka, mamy pędzelek z plastikowym włosiem, który idealnie się sprawdza.
Całość dodatkowo została zapakowana w kartonik.

Posiadam kolor 108, czyli piękny, różany odcień.

Pomadkę aplikuje się bardzo łatwo, a już po chwili jest nie do ruszenia. Nie rozmazuje się, nie transferuje na zęby czy okolice ust. Mimo, że zastyga, to nie na beton, przez co nie mamy nieprzyjemnego uczucia cementu na ustach. Pomadkę można nosić solo, albo też nałożyć na nią błyszczący top, który znajduje się po drugiej stronie. Cały makijaż zyskuje wtedy trójwymiarowości i prezentuje się świeżej. Jak się można domyślić, możemy też zaaplikować sam błyszczyk, mamy więc 3 możliwe makijaże ust w jednym opakowaniu, co jest niewątpliwą zaletą dla minimalistek lub gdy po prostu mamy małą torebkę ;)

Osobiście lubię używać bazy jako tint. Nakładam ją cienką warstwą na środek ust i rozprowadzam opuszkiem palca delikatnie ją przy tym wklepując, w ten sposób uzyskuję bardzo naturalny i świeży efekt, który utrzymuje się długi czas.

Trwałość kosmetyku jest bardzo dobra, spokojnie kilka godzin bez jedzenia i picia wytrzymuje. Z piciem minimalnie mniej, ale na plus minimalne ślady na szklance, natomiast z jedzeniem wiadomo - zależy co się je, ale w porównaniu z innymi, jest bardzo dobrze.

Sama nie jestem wielką fanką pomadek, raczej wybieram koloryzujące balsamy do ust, więc nie sięgnęłabym po ten produkt samodzielnie, ale... cieszę się, że do mnie trafił. Jego trwałość jest bardzo dobra, kolor idealny dla mnie, aplikacja jest łatwa i precyzyjna, a do tego w jednym opakowaniu mam 2 kosmetyki, z których mogę wyczarować 4 różne makijaże ust, więc dla mnie bomba!

Mat i błysk w jednym produkcie :) Idealny produkt dla kobiet, które nie lubią nosić za dużo w torebce

Szczerze mówiąc nie spodziewałam, że marka Kiko Milano ma w swoim asortymencie tak dobry produkt! Przede wszystkim pomadka ma dwa zastosowania błyszczyka jak i matu. Stąd bez problemu możemy zmienić look z dziennego na wieczorowy. Jeśli chodzi o trwałość produktu to wytrzyma jedzenie i całowanie :P
Warto mieć tą pomadkę w swojej torebce!

Miłość od pierwszego wejrzenia

Pomadkę poleciła mi przyjaciółka-makijażystka zapytana o polecane przez nią trwałe pomadki i pisaki do ust. Kupiłam i się nie zawiodłam! Pomadka jest świetnie napigmentowana i trwała. Wygodny w użyciu aplikator pozwala perfekcyjnie rozprowadzić produkt na ustach. Baza ładnie pokrywa usta i daje bardzo przyjemny dla oka efekt. Całość można wykończyć błyszczykiem, który daje ustom efekt rozświetlenia i przyciąga wzrok.
Pomadka jest dostępna w szerokiej palecie kolorów, łatwo jest znaleźć coś dla siebie. Cena jak za tą trwałość i wydajność też jest bardzo dobra. Produkt nie wysusza ust, nie zauważyłam żadnego negatywnego efektu dla ich stanu. Polecam!

Jestem oczarowana

Naprawdę nie spodziewałam się, że to będzie tak dobry produkt!
Po pierwsze - super aplikator bazy, którym można ładnie obrysować usta i odmierzyć odpowiednią ilość produktu. (Właściwie można używać tylko bazy i wtedy uzyskujemy sam mat, jednak dla mnie ta dwuetapowa formuła jest idealna). Po drugie - w połączeniu z błyszczykiem uzyskujemy piękny efekt pełnych i błyszczących ust, który naprawdę długo się utrzymuje. Z piciem jest całkiem okej, z jedzeniem trochę gorzej, bo wtedy usta już nie są tak wyraziste, ale nadal, przynajmniej u mnie (odcień 120), kolor się utrzymuje. Pewnie to też zależy co jemy i jak, ale nie ma kosmetyków idealnych, a ta jedna ewentualna poprawka to znowu nie tyle zachodu.
Cena wydaje się dość adekwatna, nie ma przesady, a uważam, że zdecydowanie warto.
Gorzej z dostępnością - na stronie przesyłka wychodzi dość drogo, a salony Kiko są niestety tylko w niektórych galeriach.