Chiara Ambra, Black Forest, Pure, Augencreme (Krem pod oczy)

Chiara Ambra, Black Forest, Pure, Augencreme (Krem pod oczy)

Substancje czynne, takie jak ekstrakt krokusa, plankton morski i salicornia walczą z widocznymi oznakami przedwczesnego starzenia się i wspierają produkcję kolagenu i elastyny w skórze. Starannie wybrane oleje odżywiają i odżywiają delikatną skórę wokół oczu i dokładnie nawilżają ją. Skóra jest widoczna i gładko wygładzona.
W badaniach klinicznych wykazano skuteczność po 28 dniach:
- 115% więcej kolagenu w skórze
- 25% więcej elastyny w skórze
- 12% mocniejsza skóra
Z efektem natychmiastowym: po zaledwie 15 minutach do 16% mniej widocznych zagięć!

Cechy produktu:
- Innowacyjne efekty
- pobudza funkcje odbudowy skóry
- Wspomaga produkcję kolagenu i elastyny
- Odnawia napięcie i jędrność skóry
- odmładza strukturę skóry
-wzmacnia skórę
- naprawia i regeneruje skórę
- intensywny zabieg przeciwstarzeniowy

z pompką
krem
10 – 50ml

Rewelacja.

Od jakiegoś czasu mam obsesję na punkcie swojej skóry wokół oczu i jej pielęgnacji.
To pierwszy krem, po którego używaniu powiedziałam nieskrępowane: WOW!
Specyfik jest drogi, to prawda, jednak jest w 100% wart swojej ceny.
Ja swój zakupiłam w TK Maxie w niższej cenie (12€). Bardzo podoba mi się opakowanie i to, że posiada ono pompkę, zapewniającą higieniczną aplikację.
Mamy również dużo większą (2xwiększą) pojemność.
Nakładając krem juz widzimy różnicę (naprawdę).
Produkt łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, pozostawiając pulchna skórę, na której łatwo rozprowadza się makijaż. Kosnystencja jest bardzo kremowa, dakje niesamowite uczucie gładkości pod palcami.
To jest naprawdę niesamowity kosmetyk. Po kilku miesiącach stosowania widzimy zdecydowaną różnice w wyglądzie skóry pod oczami. Zmniejszają się kurze łapki i cienie; skóra jest jakby "wyprasowana".
Szczerze, nie wierzyłam w takie cuda obiecywane przez producentów, ale tu te cuda naprawdę się dzieją.
Chciałoby się powiedzieć; luksus w kremie. :)
Jeśli macie okazje zakupić ten kosmetyk, to naprawdę warto. A już naprawdę warto, gdy spotkacie go w promocyjnej cenie w Outletach.
Polecam.

Udało mi się jakimś cudem zakupić kolejne opakowanie w TK Maxxie, więc warto poszukiwać, bo cena za ten kosmetyk jest wyjątkowo korzystna.