Garnier, Czysta Skóra, Żel myjący + peeling + maseczka 3w1 (stara wersja)

Garnier, Czysta Skóra, Żel myjący + peeling + maseczka 3w1 (stara wersja)

Garnier Czysta Skóra 3w1 ma skuteczność żelu myjącego i peelingu oraz maseczki matującej. Jako żel i peeling odblokowuje pory, aby zapobiegać zaskórnikom. Jako maseczka dzięki białej glince naturalnego pochodzenia pomaga eliminować sebum. Skóra jest długotrwale oczyszczona i matowa.

Must have

Używam go już od dawna i nie wyobrażam sobie, by mogło go nie być na mojej półeczce z kosmetykami. Jest wspaniały pod każdym względem - redukuje przebarwienia i niedoskonałości, odświeża i wygładza. Moja skóra czuje się po nim doskonale i dlatego zawsze do niego wracam.

+ wydajność
+ odświeżenie i wygładzenie
+ zniwelowanie niedoskonałości
+ cudowny zapach
+ długotrwałe oczyszczenie
+ przystępna cena

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: przestałam liczyć

nigdy mi się nie znudzi;-)

Uniwersalny kosmetyk, który chyba nigdy mi się nie znudzi:
+ żel - doskonale oczyszcza skórę z makijażu i codziennych zanieczyszczeń
+ maska - działa redukująco i odżywczo na przebarwienia i inne nierówności skóry
+ peeling - skutecznie pomaga pozbyć się zaskórników
+ wydajność, cena
+ zapach!
Polecam, zdecydowanie!

Używam tego produktu od: ponad 4 lat
Ilość zużytych opakowań: wiele, 5 lub 6

Warto spróbować

Uzywalam go jakis czas temu. Bardzo mi sie podobalo jego multifunkcyjne dzialanie. Niestety obecna wersja nie sluzy mi tak dobrze. Stosowalam go jako maseczke 2 razy tygodniowo, codziennie jako zel do twarzy. Efekty dawal niezle, mniej niespodzinek na twarzy. Ogólnie bardzo polecam ten produkt.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 5 całych

Miłe wspomnienie

Kiedyś dostałam od mamy, miałam cerę ze skłonnością do pryszczy i niedioskonałości, i ten kosmetyk bardzo mi pomógł. Przyjemnie pachniał miętą, bardzo odświeżający zapach, mi skóry nie podrażniał. Ostatnio szukałam w różnych drogeriach ale nigdzie nie mogłam go znależć :( . Dobrze sprawdzał się w roli maseczki, i peelingu, zaś żelu tam nie widziałam :) . Pamiętam, że zawsze zasychał przy otwarciu, ale dało się to zeskrobać, więc to żaden problem. Bardzo wydajny, jak gdzieś znajdę to kupię! :)

Używam tego produktu od: 2 lata temu

szału nie ma

Według mnie jest beznadziejny, wcale nie pomaga mi przy wypryskach itp
Mało tego, to pojawiają mi się po nim zaczerwienienia i podrażnienia. Zwyczajnie mnie uczula. Nie polecam. Traktowałam go raczej jako płyn do mycia twarzy, a nieżeli peeling.

Plusy:
- wydajność
- zapach
- konsystencja

Minusy:
- cena
- uczula
- nie działa

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: połowa

jak cos jest do wszystkiego...

to jest do niczego....
taka moja opinia.
Żelu używałam 2 razy dziennie do mycia pyszczka na dzien dobry i dobranoc i niestety ale lekko mnie wysuszył, to go zdyskwalifikowało totalnie... Zaczęłam używać tylko raz dziennie, wieczorem, żeby dobrze doczyścić twarz po makijażu, było lepiej ale niestety ściąga skórę, powoduje nieprzyjemne uczucie, czasem utrzymujące się nawet po toniku nawilżającym i kremie :/ czasem miałam wrażenie że mimo, ze dobrze go spłukałam, nadal jest na twarzy.
na plus, konsystencja, fajna lejąca, ale nie przecieka przez palce, zatopione w żelu drobinki nie ścierają mocno, tak w sam raz, no ale mimo wszystko do codziennego stosowania jak dla mnie jest za mocny.

Ulubieniec

Uwielbiam go za wszystko, za wydajność, za cenę, za to że można go używać na 3 sposoby co jest świetnym rozwiązaniem gdyż nie muszę oddzielnie kupować maseczki, żelu do mycia i peelingu. Mam to wszystko w jednej tubce. Odkąd go używam zdecydowanie zmniejszyło się wydzielanie sebum i wypryski. Jest moim numerem jeden! Stosuję go raz dziennie ponieważ nie chcę przesuszyć buźki, rano świetnie odświeża i matuje cerę. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: dwa

jedyny i rewelacyjny

Jest rewelacyjny. Jedyny zel ktory tak naprawde rozprawia sie ze wszelkimi niedoskonalosciami na buzi. Wygoilam nim sobie zmiany napoliczkach! Zawsze do niego wracam.. bezkonkurencyjny

Używam tego produktu od: 2011
Ilość zużytych opakowań: 5+

Zmniejsza ilość niedoskonałości, ale niestety przesusza.

+mniejsza ilość niedoskonałości w trakcie stosowania;
+skóra jest gładka w dotyku;
+usuwa resztki makijażu, z którymi nie poradził sobie płyn do demakijażu
+nie zrobił mi krzywdy
+dostępność i wydajność

-trochę przesuszał moją cerę

Szukam produktu do cery mieszanej, który radzi sobie z niedoskonałościami, ale nie przesusza buzi. Nie sprawdził się w tej roli.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Pogarszał stan cery

Bardzo źle wspominam ten produkt. Bardzo ciężko się go pozbyć z twarzy po nałożeniu. W pierwszej chwili wydawało sie jakby skóra była czysta i oczyszczona .. lecz z biegiem używania, zaczął mi się pogarszać stan cery, niedoskonałości wyskakiwały z taką prędkością jaką nigdy wcześniej. Zapach dość nieprzyjemny, bardzo ziołowo - chemiczny. Cena niewygórowana jak na produkt takiej jakości.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Może być, ale trzeba uważać z stosowaniem

Kupiłam kosmetyk zachęcona promocją w Rossmanie. Na początku byłam zadowolona: daje uczucie ściągnięcia i odświeżonej cery. Niestety, uważam jednak, że jest za silny do codziennego stosowania, gdyż może zbyt mocno wysuszyć i jeszcze bardziej pogorszyć stan cery :( (moja jest mieszana z dużą skłonnością do wyprysków i podrażnień) warto używać go co 2-gi 3-ci dzień :)
Mimo wszystko szukam czegoś łagodniejszego w oczyszczaniu, więc raczej nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

nie na długo...

mam mieszane uczucia co do tego produktu. Na początku byłam bardzo zadowolona, ale niestety z czasem wysuszal mnie strasznie

jako maseczka
+ zmniejszyła blyszczenie sie skory
+ łagodziła zaczerwienienia

jako żel
+ fajnie zmywał pozostałości makijażu
- wysuszał

jako peeling
+ złuszczanie jak najbardziej na plus!
- ale żaden peeling nie wysuszył mojej twarzy tak bardzo... pojawiło sie po nim tyle suchych skórek że balam się go potem używać
raczej do niego nie powróce