Garnier, Czysta Skóra, Żel myjący + peeling + maseczka 3w1 (stara wersja)

Garnier, Czysta Skóra, Żel myjący + peeling + maseczka 3w1 (stara wersja)

Garnier Czysta Skóra 3w1 ma skuteczność żelu myjącego i peelingu oraz maseczki matującej. Jako żel i peeling odblokowuje pory, aby zapobiegać zaskórnikom. Jako maseczka dzięki białej glince naturalnego pochodzenia pomaga eliminować sebum. Skóra jest długotrwale oczyszczona i matowa.

Dobry ale nie rewelacyjny

Super wydajny dzięki niezwykle gęstej konsystencji-jak maseczka.
Charakterystyczny zapach, który ja osobiście bardzo lubię
Niebieskie drobinki peelingujące są dość ostre i nie rozpuszczają się mogą więc podrażnić wrażliwszą skórę. ponieważ drobinki nie rozpuszczają się trzeba bardzo dobrze spłukiwać twarz i bacznie się przyjżeć czy np nie zostały gdzieś na linii czoło-włosy

Spektakularnego efektu matującego nie stwierdziłam

Używam tego produktu od:4mcy

Dobry. ***/****

Kupiłam Graniera 3w1 w lipcu/sierpniu i od tego czasu używam go codziennie do pielęgnacji twarzy. Rzeczywiście bardzo dobrze oczyszcza, radzi sobie z zaskórnikami i całą dobijającą resztą. Peeling i "żel" (bo to bardziej jakaś masa czyszcząca, konsystencją w ogóle nie przypomina żelu) bardzo dobre, natomiast do maseczki podchodziłabym sceptycznie. Owszem, matuje, nawet bardzo dobrze, ale do maseczki bym go nie porównała. Taki sam efekt matowania skóry jest po zwykłym myciu się "żelem" i pozostawieniu go przez choćby minutę na twarzy.
Produkt dobry, ale nie rewelacyjny. Warto dodać, że ma ciekawy zapach (morsko - oczyszczający :P)

Używam tego produktu od: dwóch - trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jestem b. oszczędna (1 "kropla" na twarz 2x dziennie) - dopiero połowa pierwszego

Naprawdę dobry

Używałam teraz innego żelu do oczyszczania i doceniłam Garnier 3w1. Problemy z cerą naprawdę po nim zmalały. A poranne niespodzianki w postaci pryszcza na czubku nosa zniknęły raz na zawsze. Naprawdę dobrze oczyszczał, mimo że z zaskórnikami na nosie sobie do końca nie poradził to na policzkach zniknęły prawie co do jednego. Nie wysuszał mi mocno skóry- na lekkie wysuszenie wystarczała niewielka ilość kremu- i bardzo dobrze matowił mi cere. Przestałam wtedy używać podkładu bo przestał mi być potrzebny! Naprawdę polecam. Ja mam zamair do niego wrócić

Używam tego produktu od: jakiś czas temu z długą przerwą

Dobry,ale nie rewelacyjny

Uważam,że produkt Garniera jest dobry ale nie rewelacyjny.Jego zaletą jest to że łączy w sobie 3 produkty co dla mnie jest ważne bo często wyjeżdżam więc mniej dźwigania w torbie;) Poza tym jest dość wydajny bo mimo,że ma konsystencję pasty to do umycia twarzy potrzeba naprawde niewielka ilość-dla mnie kuleczka wielkości wiśni;)Skóra jest mniej matowa, zaskórniki mniej widoczne ale w moim przypadku tylko na parę godzin.

Używam tego produktu od:miesiąca

Pół na pół

Niby mowi sie,ze co jest do wszystkiego to jest do niczego....

W przypadku tego kosmetyku jest inaczej....Choc nie ejst do niczego to jednak spelnia obietnice polowicznie....

Na pewno dobrze oczyszcza i skora dlugo pozostaje matowa--- z tego jestem w pelni zadowolona; po umyciu wieczorem mam cere matowa az do rana, co u mnie niespotykane bo zawsze rano budze sie z tlusciutka strefa T ;)

Niestety co do zwalczania niedoskonalosci---w tym wymiarze totalna porazka. Nic nie pomaga :(
W dodatku ja po tygodniu codziennego uzywania tego specyfiku dostalam wysypu na czole :(

Nie ejst zbyt drogi---13 zl w Rossmanie, a i pojemnosc i wydajnosc przyzwoite.

Ogolnie warto go kupic bo mamy oczyszczacz i maseczke w jednym, jednak na nic wiecej poza oczyszczaniem nie radze sie nastawiac.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań: zuzylam wiecej niz 1/4 ,ale jeszcze nie pół ;)

warto spróbować

Ciekawy preparat 3 w 1 warto wyprobowac jednak dla mnie okazał sie za bardzo wysuszający mino tego że rzeczywiście pory nieco sie zmiejszają ale to tylko na chwile, ja używałam go r\tylko na strefe T mam cere mieszną wiec tam sie sprawdził

Używam tego produktu od:1,5 mies

ujdzie

Niby rzeczywiście fajne wrażenie na buzi zostawia po użyciu, takie fajen oczyszczenie :) zapach i konsusyencja tez niczego sobie ale jakos na mnie nie zrobił szczególnego wrażenia, nie pomogł mi jak do etj pory pozbyć sie ani krostek anie zaskórników :/ (ale moze być to też moja wina bo nie używam go regularnie) także ani nikomu nie odpradzam ani nie polecam, wg mnie średni

Używam tego produktu od:m-ca

porażka

dla mnie porazka,
moj problem to niewielkie zaskorniki i blyszczenie czola, po uzyciu tego specyfiku nie zauwazylam zadnej poprawy, nie matowi i nie eliminuje zaskornikow, do tego ciezko go zmyc-wyglada jak zaschnieta pasta do zebow, zdecydowanie nie polecam, choc przyznam,ze to pierwszy produkt garniera ktory mnie rozczarowal
myslalam,ze efekt bedzie podobny do maseczki rozgrzewajacej z tej seri niestety,do tego bardzo wysusza skore

Używam tego produktu od:

Ujdzie

Niby oczyszcza, ale ja spodziewałam sie po tym czymś więcej. Oczyszcza, to fakt. Ale u mnie jakos zbawiennego wpływu na cere nie ma. Baaardzo wysusza.
A jako maseczka to niby zwalcza sebum i buzia jest matowa na dłużej, ale zmyc ta maseczkę to naprawde koszmar. Przylepia się i nie ma sposobu, żeby ją zmyc delikatnie.
Ogólnie to wole ten zwykły żel oczyszczający Garniera. Ten jest taki sobie.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

super oczyszczanie

plusy:
jako zel i peeling bardzo dobrze wygładza skórę, nie podrażnia, nie wysusza skóra tak szybko nie zaczyna się świecić
jako maseczka rewelacyjnie zwęża mi pory ujednolica koloryt

jednak minus to taki ze gdy za długo trzyma się maskę na twarzy to trudniej ją zmyć...

Używam tego produktu od:miesiąc