Remington, Keratin Protect, Inteligentna prostownica S8598

Remington, Keratin Protect, Inteligentna prostownica S8598

Pojemność 1 szt

Błyszczące, zdrowo wyglądające włosy są zawsze w modzie, ale czasami połączenie suchych włosów i wysokich temperatur, które zwykle występują podczas prostowania włosów bezpośrednio po wyschnięciu, może powodować uszkodzenia.

Na szczęście Remington ma rozwiązanie, które zakończy niekorzystne połączenie nadmiernego ciepła i braku ochrony. Inteligentna prostownica Keratin Protect - rewolucyjna prostownica do włosów, która przez cały czas wykrywa unikalny poziom wilgoci włosów i dostosowuje ciepło do optymalnej temperatury stylizacji, co daje 3x większą ochronę*, mniej uszkodzeń i zdrowsze włosy*.

Prostownica dostępna jest w stylowym odcieniu szarości lub złotym kolorze różowym, a zaawansowana technologia płytek ceramicznych zawiera keratynę i olej migdałowy, dzięki czemu włosy są gładkie, lśniące i zdrowo wyglądają. Wyraź swój własny, niepowtarzalny styl bez narażania zdrowia włosów i osiągnij efekty jak w salonie fryzjerskim!

Kolekcja Remington Keratin Protect to innowacyjny zestaw urządzeń do stylizacji, wyposażonych w zaawansowaną technologię ceramiczną zawierającą keratynę i olej migdałowy, dzięki czemu włosy pozostają mocne, a jednocześnie są gładkie i błyszczące.

prostownice
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Poezja prostowania włosów!

Prostownic używam od 10 lat. W tym czasie w moje ręce wpadały różne modele, różne firmy. Ta prostownica to istny mercedes w tej kategorii. Prostuje w mig na piękną, lśniącą taflę. Nie niszczy włosów, szybko się nagrzewa, diagnozuje poziom nawilżenia włosów i dostosowuje do niego odpowiednią temperaturę. Ta funkcja to nie marketingowa ściema. To naprawdę działa. Polecam wszystkim z czystym sumieniem. Ideał dla tych, co szukają prostownicy która cudownie i szybko prostuje i nie męczy włosów a nawet je odżywia. W końcu keratyna i olejek migdałowy są tu nie bez znaczenia. Prostownica bez wad!

Cudo!

Prostownic naprawdę jest świetna! Mimo wysokiej ceny jest zadowolona. Prostuje nawet kręcone włosy z natury i co najważniejsze nawilża! <3
Wielki plus za to, że prostownica sama się wyłącza więc nie martwię się, że spalę chate ;)

Genialna!

Firmę Remington znam już od bardzo wieeelu lat i nigdy się na niej nie zawiodłam! Pierwszą prostownicę z tej firmy zakupiłam 8 lat temu, która nadal mi służy! jednak po nieudanym cięciu u fryzjera, zdecydowałam się na praktycznie codzienne prostowanie włosów, stąd, chcąc zwiększyć ochronę, mój wybór padł na najnowszą prostownicę Keratin Protect. Posiadam bardzo trudne włosy, cienkie, falowano-kręcone, suche. Są też zaskakujące - przy fryzurach okolicznościowych, gdy fryzjer je prostuje - one się kręcą, gdy fryzjer je kręci na lokówce - one się prostują i opadają, wyglądają na takie suche strąki. Jednak w przypadku tej prostownicy, wszystko wygląda zupełnie inaczej.. Ona jest genialna! szybko prostuje włosy, wygładza, wyzwala ich blask! Włosy pozostają idealnie proste przez cały dzień!
Co mnie w niej najbardziej urzekło? Fakt, że nawet po umyciu włosów, mimo tego, że włosy się kręcą, są bardziej wygładzone i lepiej się układają :) Remington Keratin Protect to zdecydowanie najlepsza z prostownic dostępnych na rynku :)

Świetna

Jest to moja kolejna prostownica z Remingtona i co tu dużo mówić, ta firma jest najlepsza! Poprzednią miałam jakieś ponad 5 lat i w trakcie użytkowania po jakiś 3 latach uszkodziłam kabel i wymienili na nową i to nowszy model. Zmieniłam ją ponieważ oczekiwałam większej ochrony dla moich włosów. Firma Remington jest dla mnie najlepszą firmą na rynku sprzedającą artykuły do pielęgnacji włosów. Przede wszystkim na prostownicę mam 5 lat gwarancji, plus dodatkowy roku po rejestracji na stronie producenta. Remington nigdy nie robi problemów z gwarancją, co rzadko się zdarza. Włosy po użyciu prostownicy są błyszczące i trwale wyprostowane (nie puszą się tak szybko). Prostownica posiada regulację temperatury od 160 do 220. Ja stosuję temperaturę 160 stopni i jest wystarczająca, ponieważ moje włosy są cienkie. Ta prostownica przez cały czas użytkowania wykrywa poziom wilgoci włosów i dostosowuje ciepło do optymalnej temperatury stylizacji. Daje to nam większą ochronę i mniej uszkodzeń. Płytki zawierają keratynę i olej migdałowy dzięki czemu włosy są takie gładkie, lśniące i mocne. Mimo iż korzystam z niej codziennie to nie widzę by moje włosy były w gorszej kondycji. Nie można powiedzieć, że po prostownicy włosy będą piękniejsze, ale fajnie, że ich nie uszkadza tak. Zdecydowanie polecam zakup, ponieważ jest to inwestycja na lata! A wasze włosy Wam podziękują :) dla mnie jest to najlepsza prostownica na rynku, jeśli jednak będę ją zmieniać to znowu wybiorę Remington :)

Mistrz w swoim fachu!

Marka choć znana i ceniona do mnie zawitała nie dawno, za sprawą produktu z tej samej serii, który miałam poznać dzięki uprzejmości Wizaż. Tak mnie zachwycił, że nabrałam zaufania i potrzeby pozyskania prostownicy tej firmy. Producent zapewnia nas, że nie jest to zwyczajna prostownica, a przetestowanie tego produktu pozwoliło mi na to, aby wyrobić sobie własne zdanie.

Choc ten aspekt nigdy nie wpływa na ogólną ocenę, jaką daję w recenzjach, to jednak muszę o tym wspomnieć, bo design tego produktu mnie urzeka połączeniem klasy, elegancji, kobiecości i minimalizmu. Doskonale to trafia w mój gust oraz preferencje.

Przechodząc do sedna w tej recenzji chciałabym się skupić na samej prostownicy, a także na tym, jaki wpływ wywarła na moje włosy. Zacznę od tych wizualnych, które uzyskujemy po prostowaniu pasm. To co osiągam to jakaś bajka- moje włosy są z natury suche, a do tego rozjaśniane, mimo, że mozolnie o nie dbam, są grube i zdrowe, to jednak pozyskanie lśniącej tafli nie jest łatwe. Ten produkt mi to zapewnia, włosy są jak z reklamy - bajeczne. Zakochuje się we włosach i w tym urządzeniu z każdym kolejnym pasmem, z każdym kolejnym prostowaniem.

Urządzenie nie tylko daje efekt zdrowych i ładnych włosów i zapewnia lepsze rezultaty niż zwykłe prostownice, to ponadto naprawę nie niszczy włosów. Nie chciałam w to uwierzyć długo, szczególnie, że bardzo o nie dbam i jestem ostrożna. Prostowanie tym urządzeniem nie przesusza włosów, a także nie pali końcowek. Nie zanotowałam jednak poprawy kondycji włosów, ale jestem realistką i tego od prostownicy nie oczekiwałam.

Samo urzadzenie jest mega nowoczesne, proste, szybkie w użyciu. Używam pół roku, żadnej wady nie znalazłam :)

CZARNY KOŃ, MIMO WSZYSTKO...

To czwarta prostownica w moim trzydziestoparoletnim życiu i mogę w tym miejscu śmiało napisać, że wciąż pozostaję wierna marce. Po co zmieniać dobre przyzwyczajenia?

Poprzednio (dwa pierwsze modele pozwolę sobie pominąć) mój wybór padł na Remington Keratin Therapy S8590 i był to - co tu dużo mówić - strzał w dziesiątkę! Poza jednym mankamentem. Tym jednak zajmę się za moment. Zacznijmy od szerokiej gamy zalet, jaka charakteryzuje model Keratin Protect S8598...

+ "DOBROCZYNNY" WPŁYW NA WŁOSY:
o ile można tak to ująć; traktowanie kosmyków wysoką temperaturą to zawsze ekstremum, jednak po umyciu - nawet jeśli pozwalam im wyschnąć samoistnie - moje włosy przypominają siano; bez wysokiej temperatury nie daję sobie z nimi rady; w tym celu postanowiłam przymknąć oko na cenę i postawiłam na produkt zapewniający choćby i minimalną ochronę moim kosmykom; Remington stanął na wysokości zadania,

+ MOŻLIWOŚĆ UŁOŻENIA FRYZURY PRZY MINIMALNEJ TEMPERATURZE:
do stylizacji spokojnie wystarcza mi 160*C; wystarczy raz przeciągnąć prostownicą po średniej grubości paśmie włosów,

+ GWARANCJA:
5 lat plus dodatkowy rok po rejestracji produktu na stronie producenta do 28 dni od pierwotnej daty zakupu; to aż nadto, jeśli sprzęt okaże się posiadać jakieś usterki.

WADY:
- OBROTOWY PRZEWÓD ZASILAJĄCY:
właśnie to wykończyło mój pierwszy model z serii Keratin Protect; po niecałych dwóch latach od zakupu moja prostownica zaczęła się samoczynnie wyłączać w trakcie układania fryzury; okazało się, że doszło do obluzowania przewodu zasilającego; dopóki sprzęt działa, możliwość dowolnego obrotu urządzenia to błogosławieństwo, ale zawsze istnieje ryzyko, że tego rodzaju przewód w końcu doprowadzi do takiego finału; uratowała mnie gwarancja Remington,

- CENA:
Remington Keratin Therapy S8590 zakupiłam w promocyjnej cenie 199,00 zł; S8598 odebrałam w ramach gwarancji, kiedy poprzedni model odmówił posłuszeństwa dopłacając różnicę do aktualnej ceny (249,00 zł); nie zmienia to faktu, że wytwórca sporo sobie liczy za produkowany sprzęt; dobrze, że chociaż jakość tego modelu idzie pod rękę z jego wartością rynkową...

REASUMUJĄC:
Bezdyskusyjnie wart swojej ceny. Każdy, kto wcześniej miał do czynienia z prostszymi modelami, z miejsca dostrzeże różnicę i bardziej łagodny wpływ Keratin Protect S8598 na włosy. Szczególnie polecam osobom, które chcą lub nie mogą obejść się bez tego rodzaju sprzętu.

tak samo dobra jak jej poprzedniczka - Keratin Therapy

Przez ostatnie 4.5 roku korzystałam z Remington Keratin Therapy S8590 i byłam z niej naprawdę zadowolona. jednak po prawie 5 latach postanowiłam kupić coś nowszego, ponownie z 5 letnią gwarancją i znów marki Remington. wybór był oczywisty. Oba modele wyglądają praktycznie tak samo. Na pierwszy rzut oka różnią się kolorem. Starsza wersja ma odcień brązowo-beżowy a nowsza stalowy. Różni je też niestety długość kabla. Nowa ma aż 3 metrowy, z którym codziennie się męczę. Dla mnie to zbyt dużo i jego zawijanie jest uciążliwe. Prostownicę kupiłam w media expert za 229 zł (10 zł kod rabatowy, cena regularna 239 zł). Moim zdaniem cena jest dość wysoka biorąc pod uwagę, że ten model jest na rynku już 1.5 roku. Sama prostownica to dla mnie kopia starszej wersji więc niewarto się w to zagłębiać.

Włosy po wyprostowaniu są sypkie i lśniące. Czuć, że to nowe urządzenie. Lubię ten efekt, szkoda, że nowe prostownice nie działają w ten sposób aż przez 5 lat a jedynie na początku swojego żywota.

Ideał !

Ta prostownica to prawdziwe cudo !
Włosy przy użyciu tego urządzenia są idealnie proste, gładkie, błyszczące. Wystarczy jednokrotne przejechanie pasma aby uzyskać taki efekt.
Nie niszczy włosów, posiada wbudowaną funkcje ochrony - o co chodzi ?
Prostownica diagnozuje poziom nawilżenia włosów i dostosowuje do niego odpowiednią temperaturę. (Prostownica automatycznie zmniejsza lub zwiększa temperaturę w zależności od wilgoci we włosach). Dla mnie rewelacja !
Urządzenie bardzo szybko się nagrzewa, po czym sygnalizuje dźwiękiem, że jest gotowa do użytku.

Bardzo dobra

Prostownicę zakupiłam przypadkiem. I jestem bardzo zadowolona. Dlaczego ? Szybko się nagrzewa, nie przesusza moich włosów jak inne. To pewnie dzięki temu keratin protect. Tania nie była, aczkolwiek świetnie wykonana i posłuży na pewno długo. POLECAM.

Najlepsza!

Jest to moja druga prostownica, ale nie druga z jakiej korzystam i jak na razie jest najlepsza! Nowoczesny design, możliwość ustawienia temperatury, wyświetlacz led, funkcja termo ochrony, blokada prostownicy, informacja dźwiękowa kiedy prostownica jest gotowa do pracy... tak to wszystko sprawia, że jest idealna. Płytki ceramiczne zawierają keratynę i olej migdałowy, dzięki czemu włosy są gładkie, lśniące i zdrowo wyglądają. Włosy już po jednym przeciągnięciu prostownicą są idealnie proste i gładkie. Jak na razie według mnie brak wad! Bardzo polecam! :))