Rimmel, Lasting Finish 25HR Breathable, Medium Coverage Foundation (Podkład do twarzy)

Sprawdź ceny produktu

Udoskonalona lekka formuła o trwałości, która pozostaje niezmienna.Szukasz podkładu, który będzie trwały i nie zniknie z Twojej twarzy nawet przez 25 H, a do tego pozwoli Twojej skórze oddychać? Teraz możesz mieć to wszystko dzięki Rimmel Lasting Finish 25H Breathable!

Jego ultralekka formuła zapewnia delikatne krycie, długi efekt działania, nie zatyka porów, pozwala skórze swobodnie oddychać i jest odporna na pot i wilgoć. Dzięki temu sprawdzi się idealnie przez cały rok, a zwłaszcza latem, kiedy nasza cera potrzebuje powietrza i lekkości.

Lekkie krycie, dopasowuje się kolorystycznie

Podkład ma bardzo lejącą konsystencję, na którą trzeba uważać, bo jak się lekko przechyli butelkę można się polać. I wszystko dookoła.

Aplikator ujdzie, choć lepsza byłaby pompka. Bardziej higieniczne i łatwiejsze do współpracy rozwiązanie.

W związku z brakiem pompki ciężko jest go mieszać z np białym mixerem, czy żółtym korektorem.

Kolor 100 jest dość ciemny, różowawy.
Bardzo lekko kryje, trzyma się na poziomie Healthy Mix.

Za cenę ok 30 zł (drogerie internetowe) jest to przyzwoity podkład na co dzień, jeli ktoś znajdzie kolor dla siebie.

Podkład fajny ale aplikator tragedia

Ja używam podkładu w odcieniu 103 . Krycie jest średnie ale to można zbudować warstwami. Podkład jest dość płynny ale nie jest to woda. Opakowanie jest dość solidne , szklane lecz spadł mi już kilka razy na ziemie z dość dużej wysokości i o dziwo nie zbił się ????. Co do trwałości trzyma się ok 8-9 godz po czym trzeba sięgnąć po bibułki. Co do aplikatora tragedia. Jest w formie takiego jak do błyszczyka. Za złym razem dotyka bezpośrednio twarzy co jest rajem dla bakterii. Ciężko jest również przez niego wydobyć ze słoiczka odpowiednią ilość podkładu .

tylko przyzwoity

Podkład ten był jednym z kilku które kupiłam na ostatniej promocji makijażowej - 55 % w Rosku. Sugerowałam się wieloma pochlebnymi opiniami na wizażu , lubię wersję z czerwoną i niebieską nakrętką więc pomyślałam iż ten również dołączy do grona ulubieńców. Niestety mam w stosunku do niego mieszane uczucia.

Jeśli chodzi o odcienie to miałam nie małą zagwozdkę z doborem odpowiedniego dla siebie. W dość zimnym sklepowym oświetleniu odcienie w butelkach wydawały mi się podejrzanie różowe. Testery były tak pokiereszowane , że z miłą chęcią bym im przyznała jakieś świadczenie kombatanckie gdybym mogła :D Ale jakoś się udało - po dłuższej kontemplacji wybrałam odcień 102 - Light Nude. Jest to dość ładny naturalny beż bez tonów różu. Mam karnację jasną ale nie bladą i pasuje. Z oksydowaniem podkładów to ja nigdy problemów nie mam , z resztą często to powtarzam w recenzji : rzadko kiedy podkład ciemnieje sam od siebie. Zazwyczaj dzieje się tak tylko wtedy gdy źle nałożymy produkt , dobierzemy go źle do karnacji ( to jest tzw uaktywnienie pigmentu - bo gdy mamy cerę z tonem żółtym a kupimy podkład z tonem różu to wiadomo jak to się skończy ) bądź gdy podkład nie polubi się z naszą pielęgnacją do twarzy bo jest źle dobrana ( co zdarza się na początku przygody ze światem kosmetyków - nie każdy od razu zna potrzeby swojej skóry :)

Jeśli chodzi o opakowanie to do szklanej buteleczki zastrzeżeń nie mam ( chyba że mi trzaśnie i nadam sobie sama roboty :D) Napisy się nie ścierają , zatyczka dobrej jakości nie pęka - na wieczku charakterystyczna Rimmlowska korona. Tu jest wszystko ok. Jednak ten aplikator to mnie delikatnie mówiąc irytuje - wygląda jak powiększony aplikator z gąbeczką do korektora. Nie jest to dla mnie higieniczne , gdyż nie chce roznosić żadnych bakterii po twarzy , podkład z aplikatora nakładam więc na płytkę do mieszania podkładów co oczywiście zajmuje wiecej czasu , a żeby były jeszcze zabawniej otwór wylotowy podkładu jest zwężany , więc część tego co mi się nabierze na aplikator ścieka z powrotem. Także... A było zrobić zwykły dropper i byłoby ok. To nie- trzeba było kombinować ;D

Podkład nakładam pędzlem typu buffer bądź skośnym pędzlem do produktów kremowych i z nakładaniem nie mam żadnego problemu. Rozkłada się równomiernie , nie waży się nie ciastkuje i nie grudkuje.

Efekt jaki daje na twarzy nie rzucił mnie jednak na kolana : jak dla mnie to nie jest krycie średnie tylko lekkie. Po pierwszej cieniutkiej warstwie praktycznie nie widzę , że mam coś na twarzy , trzeba więc dokładać. Dołożona warstwa nie ściera uprzedniej , jednak dwa małe przebarwienia które mam po ostatnich nie proszonych gościach cały czas spod podkładu przebijają - wiec dla mnie nie jest to krycie średnie. Wiadomo , że nikt nie chce chodzić z grubą warstwą podkładu na twarzy - chcemy jednak krycia , chcemy upiększenia. A tu z tym jest średnio - owszem koloryt jest wyrównany , twarz wygląda na świeżą i wypoczętą ale dla mnie to za mało. Jest to po prostu efekt aż zbyt naturalny. Jest to może i efekt drugiej skóry , jednak nie takiej piękniejszej , gdyż na to jest za małe krycie.

W zmarszczkach i załamaniach twarzy się nie zbiera. Ładnie utrzymuje konturowanie i dogaduje się z każdym pudrem utrwalającym jaki mam. Po około 7 godzinach ściera się lekko z linii żuchwy , co aż taką wielką wadą nie jest , chociaż w nazwie jak byk stoi ''Lasting ''. Mam cerę mieszaną i po tym podkładzie zaczynam się świecić już po 5 godzin - obojętnie czym go nie utrwale.

Nie uczulił , nie podrażnił i nie zapchał porów. Gdyby troszkę większe krycie to bym go polubiła bardziej. A tak to po prostu średni podkład , który przez swoją dość wodnistą konsystencję nie jest również zbyt wydajny. Zużyć go zużyje na pewno ale powrotu nie przewiduje i jakoś szczególnie go nie polecam

Sypie mnie

Podkład jako taki nie wygląda najgorzej, jednak nie znalazłam dla siebie perfekcyjnego koloru na zimę, a ten, który miałam był dobry dopiero w lecie. Podkład jak dla mnie kapryśny, raz stapia się ze skórą, a raz nie. Dodatkowo aplikator jest dla mnie żartem. Po dotknięcie twarzy podkład na nim zoksydował, do spowodowało ciemnienie reszty w opalowaniu. Do tego wysypało mnie potem niemiłosiernie i bardzo długo nie mogłam się pozbyć z twarzy kostek. Gdy już mi się udało, sięgnęłam po niego jeszcze raz, bo nie skojarzyłam, że to może być wina podkładu i znów mnie wysypało.

Fajny ale dajcie inny aplikator

Moja cera jest bardzo jasna i ma żółte podtony więc, gdy zobaczyłam podkład za pierwszym razem byłam lekko zaniepokojona. Jednak podkład dopasował się idealnie. Podkład był niewidoczny na skórze i pięknie utrzymał się przez około 9 godzin, oczywiście z bazą. Aplikator to dla mnie beznadzieja niby pomysł fajny ale nakłada za mało produktu i zdarzyło juz mi sie, że coś z niego skapnęło podkładu na rzeczy

Świetna zawartość słoiczka z beznadziejnym aplikatorem

Mam cerę mieszaną. Dla mnie ten podkład to hit, ale nie dostanie nominacji ze względu na potężny i niehigieniczny aplikator :/
Podkład zamknięty jest w klasycznym słoiczku z nakrętką. Czar pryska, kiedy muszę go wydobyć tym wielkim pędzlem z końcówką w postaci gąbki :( Na początku było to dla mnie nowością i nawet myślałam, że będzie spoko... jednak z czasem zdałam sobie sprawę z tego, że to bardzo niehigieniczne :/
Podkład jest bardzo dobrej jakości :) Już w chwili rozprowadzania jest przyjemny. Ma bardzo aksamitną i delikatną konsystencję i dobrze współpracuje z palcami. Gąbką lub pędzlem za bardzo podkreślał mi suche skórki, więc zostałam przy paluchach ;)
Konsystencja jest dość rzadka i nie każdemu może odpowiadać. Ja ją polubiłam.
Pięknie wygląda przez cały dzień utrwalony pudrem, do którego używam pędzla :)
Nie osadza się w zmarszczkach i porach. Nie zmienia koloru. Jest delikatny, ale już kolejna warstwa pokrywa niedoskonałości.
Jest naprawdę wart wypróbowania.
Ten podkład jest ciekawą pozycją na mojej toaletce :D

Gdyby nie ciemnienie, byłby ideałem

Posiadam podkład w kolorze 100. Mój błąd, że nie sprawdziłam wcześniej swatch'y w internecie, ponieważ kolor 103 jest jaśniejszy i z żółtymi podtonami. 100 jest beżowa na początku, jednak po chwili mocno się utlenia i ciemnieje o kilka tonów z pomarańczowym akcentem.

Uważam, że gdyby nie ciemnienie podkładu i zmiana koloru, byłby to mój podkład idealny.

Ale od początku. Podkład jest w szklanej buteleczce z aplikatorem, który jest totalnie niepraktyczny i niehigieniczny. Lepiej wypadają zwykłe pompki. Podkład jest bardzo rzadki, przelewa się przez palce. Nakładany dłońmi, pędzlem czy gąbeczką wygląda bardzo naturalnie. Jak druga skóra. Świetnie współgra z innymi kosmetykami. Utrzymuje się na przez kilka godzin, delikatnie się wyświeca w ciągu dnia dając wrażenie zdrowej cery. Nie podkreśla porów i nie zbiera się w zmarszczkach mimicznych. Godny polecenia zwłaszcza w promocyjnej cenie ok.20zł.

lekki podkład o naturalnym wykończeniu

Mam najjaśniejszy kolor tego podkładu, który dobrze sprawdza się u takiego bladziocha, jak ja. Na plus oceniam również to, że produkt nie ciemnieje.

Podkład ma lekką, dość rzadką konsystencję. Dobrze się aplikuje na skórę, nie przemieszcza się na niej, nie tworzy smug. Łatwo go równo rozprowadzić cieniutką warstwą. Można budować krycie.

Podoba mi się jego wykończenie - podkład wygląda na skórze świeżo, naturalnie, jest mało widoczny. Stapia się ze skórą. Niestety coś za coś - naturalny efekt idzie w parze z dość słabym kryciem, które określiłabym jako co najwyżej średnie.

Produkt nie wchodzi w zmarszczki, nie podkreśla porów. Mógłby jednak trochę dłużej utrzymywać się na skórze, bo pod koniec dnia ma tendencję do tajemniczego znikania z niektórych partii twarzy. Na szczęście ze względu na jego lekkość, wygląda to nadal dość naturalnie, tragedii nie ma.

Opakowanie oceniam na minus. Nie lubię aplikatorów-szpatułek, bo ani to wygodne, ani higieniczne. Zdecydowanie wolałabym pompkę.

zaskoczona jakościa

podkłąd bardzo mnie zaskoczył : przyjemna konsystencja , piekny zapach, lekki wgl nie wyczuwalny na twarzy i przede wszystkim idealnie wyglada na mojej suchej cerze! nie podkreśla skórek których nie ma a tak robią inne podkłady. Mimoiż potrafi ściemniec, ma beznadziejny aplikator to i tak go polecam przetestowac

Dobry, ale nie ideał

Podkład kupiłam pod wpływem pozytywnych recenzji na YouTube. Jednej moim zdaniem nie jest aż tak rewelacyjny.
Podkład ma lekkie krycie i ciekawą konsystencję. Bardzo łatwo się rozprowadza - dużym plusem jest że można nakładać go palcami i ciągle wygląda dobrze.
Konturowania ładnie z nim współpracuje zarówno wszystkie pudry jakie z nim używałam - z każdym wyglądał bardzo ładnie.
Jest to podkład lekki nie zastygajacy więc nie ma niesamowitej trwałości, ale nie zauważyłam żeby się samoistnie ścierał.
Gama kolorystyczna jest uboga, ale raczej większość osób powinna znaleźć coś dla siebie. Cena równie jest przystępna więc jeśli ktoś potrzebuje podkładu do użytku codziennego ten całkowicie spełnia oczekiwania.

Breathable

O dziwo znalazłam dość jasny odcień dla mnie. Idealnie mi się sprawdza na dni gdzie nie potrzebuje bardzo dużego krycia. Jest bardzo lekki, porównywalnie do różnych kremów BB.

polubiłam go

Kiedys byłam wierną fanką revlon color stay, z biegiem czasu kiedy moja skora przestała sie drastycznie mocno przetłuszczac i nabrala nawet tendencji do lekkiego przesuszenia - odstawilam revlon bo dodatkowo wysuszal , a Rimmel idealnie sie sprawdzil jako jego lzejszy zamiennik, dobrze kryje, nadaje swiezosci skorze. Skora jest nawilzona i bardziej promienna - jednolita, dobrze sie trzyma. Nie splywa ani sie nie swieci... Dla zwiekszenia efektu matu radze uzyc pudru transparentnego :)
Osoby które lubia mocne krycie tzw. druga maske na twarzy to teen podklad sie do tego nie nadaje.. Jest dla osob ktore lubia bardziej naturalny efekt makijazu niz przyslowiowa tapete :)

Lekki jak krem BB

Podkład mam w odcieniu 010 Light Porcelain i jest to idealny odcień dla bladziocha . Jakież było moje zdziwienie gdy okazało się, że podkład posiada aplikator a nie pompkę. Przyznam, że to bardzo nie dobre rozwiązanie gdyż jest nie higieniczne, zdecydowanie lepsza jest pompka. Podkład ma bardzo lekką konsystencję i dobrze się rozprowadza.Kosmetyk ma różowe tony ale na mojej skórze wygląda dobrze. Wcale nie zgodzę się z opinia producenta , że dobrze kryje. On wcale nie kryje żadnych niedoskonałości. To bardziej podkład , który ujednolica kolor cery. Idealnie nadaje się np na lato bo jest bardzo lekki coś w stylu kremu BB.Mi to absolutnie nie przeszkadza bo moja cera nie potrzebuje krycia. Kosmetyk ma także ładny zapach. Nie wchodzi także w zmarszczki i nie wysusza skóry. Mi jak najbardziej odpowiada.