Rimmel, Lasting Finish 25HR Breathable, Medium Coverage Foundation (Podkład do twarzy)

Szukasz podkładu, który będzie trwały i nie zniknie z twojej twarzy nawet przez 25 godzin, a do tego pozwoli twojej skórze oddychać i będzie ją nawilżał i sprawi, że będzie wyglądała po prostu pięknie? Teraz możesz mieć to wszystko dzięki Rimmel Lasting Finish 25H Breathable!

Udoskonalona ultralekka formuła podkładu Rimmel Lasting Finish 25H Breathable zapewnia delikatne krycie, długi efekt działania, nie zatyka porów, pozwala skórze swobodnie oddychać i jest odporna na pot i wilgoć. Dzięki temu podkład sprawdzi się idealnie przez cały rok, a zwłaszcza latem, kiedy cera potrzebuje powietrza i lekkości oraz ochrony przeciwsłonecznej. Rimmel Lasting Finish 25H Breathable ma filtr SPF20.

Podkład Rimmel Lasting Finish 25H Breathable ma dość rzadką konsystencję, dzięki czemu jest wydajny, dobrze się rozprowadza i szybko wtapia w skórę. Daje matowy i bardzo naturalny efekt, nie widać go na skórze. Mimo średniego krycia, ładnie maskuje zaczerwienienia i niedoskonałości. Jest dostępny w kilku twarzowych odcieniach.

Jego ultralekka formuła zapewnia delikatne krycie, długi efekt działania, nie zatyka porów, pozwala skórze swobodnie oddychać i jest odporna na pot i wilgoć. Dzięki temu sprawdzi się idealnie przez cały rok, a zwłaszcza latem, kiedy nasza cera potrzebuje powietrza i lekkości.

Dla mnie super

Bardzo lekki, fajny podkład, który łatwo rozprowadzić na twarzy. Idealna opcja na lato. Nie ma dużego krycia, ale daje się dokładać i można je delikatnie zbudować. Podoba mi się aplikator, wiem, że wiele osób uważa, że nie jest to najbardziej higieniczna forma aplikacji, ale ja się z nią bardzo polubiłam.
Nie czuć go na twarzy, oksyduje, ale minimalnie - przy dobrym rozblendowaniu nie odznacza się na twarzy. Opakowanie jest solidne, łatwo dostępny, często na promocji.

Na zawsze

Kupiłam go mając nadzieję że będzie podobny do Rimmel lasting finish 25h i nie zawiodłam się. Miałam mnóstwo podejść do innych podkładów jednak zawsze wracam do tego. Utrzymuje się dobrze, lednak aplikator moglby być inny, ponieważ zanim napaćkamy go na całą twarz żeby później go rozprowadzić, połowa zastyga (tak to jeden z tych ). Czy jest to wadą? Myślę że ma swoich zwolenników jak i przeciwników. Po prostu kwiestia gustu. Co do trwałości, oceniam ją jako średnią, jeżeli nie ma ktoś większych problemowe z cera powinien wystarczyć.

Jeden z nielicznych, ale nie bez wad.

Jeden z nielicznych podkładów który nie osadza mi się na twarzy, nie warzy się, stapia się ze skórą.
Przez całkiem długi czas miałam problem z dobraniem podkładu tak, żeby ładnie wyglądał na mojej cerze i tak trafiłam w końcu na niego.
Krycie podczas nakładania gąbką raczej przeciętne, w miejscach większych zaczerwienienień (na policzkach) dokładam zawsze drugą warstwę. Mam cerę przetłuszczającą się w strefie T i jednocześnie przez zaniedbanie często przesuszoną skórę i widoczne skórki, których podkład nie uwidacznia, jednak ma tendencję do wyświetlania się na czole mimo pudrowania.

Jeśli chodzi o minusy to gama kolorystyczna jest bardzo uboga w dodatku podkład potrafi mi oksydować na nieprzyjemny pomarańczowy kolor co niestety go po części zdyskwalifikowało w mojej kosmetyczne na jakiś czas, jednak w sephorze dobrany mi został za jasny z kolei podkład z Fenty Beauty i co mnie bardzo zaskoczyło podkłady w moim odczuciu są do siebie bardzo zbliżone zarówno właściwościami jak i konsystencją, więc mieszam je ze sobą i dzięki temu jestem w stanie zużyć podkład z Rimmela.
Kolejnym minusem jest dla mnie aplikator, szczególnie ze względu na fakt, że muszę podkłady mieszać to trudno wydobyć jego odpowiednią ilość na dłoń, znacznie wygodniejsza byłaby pompka.

Niezastąpiony

Kupiłam na promocji w Rossmannie. Początkowo obawiałam się aplikatora, ale nic bardziej mylnego, dzięki niemu nakładanie podkładu stało się o niebo łatwiejsze!
Jest moim najlepszym fluidem jaki kiedykolwiek miałam okazję używać!

Oddychający i lekki o naturalnym wyglądzie

Dooobry dzień, a raczej wieczór nam wszystkim Milusińscy! Dzisiaj coś o moim odkryciu, które męczę i dręczę z przyjemnością każdego dnia.
Do jego zakupu przymierzałam się naprawdę długo, aż do momentu promo -55% w Rossmann, kiedy wylądował w moim koszyku - Lasting Funish 25HR Breathable od Rimmel, to coś co mnie uszczęśliwiło i sprawiło, że toporny makijaż wygląda bardzo przyzwoicie i naturalnie.
Aaabsoooluuutnie 25 godzin, o których mówi producent to on nie wytrzymuje (swoją drogą, kto nosi make-up przez... 25h?!), ale już z dobre 8~9 a i owszem. Faktem jest, że w pierwszej kolejności ściera się z nosa, ale opruszony pudrem tu i ówdzie daje radę i działa dalej.
Co mi się z nim podoba, no może poza "25 godzinną trwałością" to przede wszystkim:
• Kolor - córy młynarza i potomkinie wampirzych genów będą zachwycone gamą kolorystyczną (mój numerek to 010 Light Porcelain - i choć ten wpada w różowe tony, wygląda na skórze naprawdę zacnie)
• Oddychająca formuła - no z tym akurat się producent nie pomylił, nie obciąża i nie wysusza, nie powoduje wysypu niespodziewanych atrakcji na twarzy
• Aplikator - taki tam patyczek z kawałkiem puszku na końcu, ale jak fajnie rozprowadza podkład na twarzy... Zaimponiła mi ta łopatka
• Zapach - w produktach (konkretnie podkładach) Rimmel uwielbiam ich zapach - nienachalny, miły i przyjemny, znika z twarzy zaraz po nałożeniu (więc nie ma co panikować)
• Cena - o ile jest na promocji a Wy jesteście skompidłem polującym na dobry produkt w dobrej cenie
• Efekt końcowy - bardzo naturalny, przyjemny, nieszpachlowy (fani ultra krycia będą zawiedzeni, bo ten ma medium coverage idące radzej... w light)
U mnie wykiełkowała miłość do tego podkładu i oby długo się nie skończyła, bo jest taki jaki być powinien - naturalny, lekki i niezapychający.

Nie dla mnie

Szczerze mówiąc jestem trochę zawiedziona, podkład okazał się dla mnie niezbyt korzystny, zbierał się w każdym możliwym załamaniu, utleniał się, robiły się plamy. Miałam spore nadzieję, ponieważ lubię kosmetyki Rimmel a tutaj porażka. Nie potrafił się utrzymać dłużej jak 5h na mojej twarzy, szybko się ścierał, wyglądał okropnie, podkreślał każdą skórkę nawet gdzie one nie były w ogóle wcześniej widoczne. Na plus ma fakt aplikatora jest wygodny w użyciu, ale czy higieniczny to nie byłabym tego pewna. Cena jest wysoka, na promocji okej, ale moim zdaniem nie warto.

Ideał!

Po długim poszukiwaniu idealnego podkładu, w końcu go znalazłam. Tak delikatnego podkładu jeszcze nie używałam - w ogóle nie czuć, że ma się go na skórze. Co prawda nie zakrywa wszystkiego w 100%, ale dla mnie nie jest to problem, bo i tak zawsze używam korektora ;) Jest to też jeden z nielicznych podkładów, który idealnie dopasował się do koloru mojej cery, każdy inny był za ciemny i wyglądałam, jakbym miała na sobie maskę. Plusem jest również pędzelek-gąbeczka, dzięki któremu nie trzeba brudzić się podkładem.
Jedynym dość dużym minusem jest, niestety, cena.

Idealny - mój ulubiony

To mój ulubiony podkład, który cały czas mam w swojej kosmetyczce. W międzyczasie próbowałam kilku innych podkładów (polecanych i droższych), ale żaden nie jest tak matowy, tak stapiający się ze skórą, tak długotrwały i tak 'niewidoczny', nieodczywalny jak Rimmel. Idealnie komponuje się ze skórą, a po zaschnięciu jest bardzo trwały. Dobrze kryje skórę, można go budować i daje bardzo naturalny efekt, co można określić własnie jako 'niewodoczność'.
Dobrze działa z różnymi pudrami i jest świetną bazą pod inne kosmetyki.
W linii jest dużo kolorów do wyboru - można znaleźć idealny dla siebie. Są dość ciemne kolory i bardzo bardzo jasne, więc ogromny plus za to.

Dla mnie zdecydowanie jest to podkład wszechczasów <3

M ój ideał

W końcu znalazłam dla siebie swój ideał. Podkład bardzo lekki,nie robi efektu maski.Pięknie stapia się ze skóra i wyrównuje koloryt,ale niestety nie ma bardzo dobrego krycia,więc zdecydowanie nie jest dobry dla osób z dużymi problemami skórnymi

Uwielbiam!

Podkład, który sprawdził się u mnie najbardziej. Jestem niezmiernie wdzięczna za najjaśniejszy kolor z różowymi tonami-takiego poszukiwałam i dostać nie mogłam :( Jest super bo nie zapycha, wygląda naturalnie bez maski na twarzy, fajny sposób bo z patyczkiem (czytałam, że nie higieniczny bo bakterie przedostają się do słoiczka, ale dziewczęta-podkład nakładamy na buzię oczyszczoną a nie brudną i jedyne bakterie jakie mogą się na niej znaleźć to pochodzące z naszego organizmu, nie zaszkodzą nam :)). Po kilku godzinach zaczyna mi się ważyć na twarzy ale nie mam pretensji gdyż jestem posiadaczką cery tłustej a on i tak długo się utrzymuje i dobrze wygląda. Nie robi krzywdy, nie podkreśla porów. Zdecydowanie polecam!

Średnio, bardzo średnio...

Podkład ten zakupiłam raczej z czystej ciekawości, jednak patrząc na to z perspektywy czasu, nie zrobiłabym tego ponownie.
Gama kolorystyczna, to prawdopodobnie rzecz, która zawiodła mnie najbardziej- jako osoba należąca do grona "bladziochów" wybrałam oczywiście najjaśniejszy z dostępnych odcieni, jednak już po kilkunastu minutach od nałożenia, ujrzałam na swojej twarzy jedną, wielką plamę o okropnym, oliwkowym odcieniu- dodatkowo z jasnymi mixerami mieszał się ciężko, więc trudno jest mi go wykorzystać do czegokolwiek.
Utrzymywanie się tego podkładu na twarzy nie jest tragiczne, ale na pewno nie ma nic wspólnego z tym, co obiecuje nam producent- w moim przypadku szczytem możliwości było od 7 do maksymalnie 8 godzin. Jeżeli chodzi o plusy tego produktu, śmiało mogę wymienić wygodny aplikator i porządnie wykonane opakowanie, jednak w tej cenie mogłabym znaleźć mnóstwo lepszych i godniejszych swojej ceny kosmetyków.

średniak

Dla mnie podkład jest po prostu średni, da się zużyć, ale szału nie ma.
Krycie tak jak obiecuje producent jest delikatne, tzn raczej słabe, ale da się budować. Łatwo się z nim pracuje, nie robi plam, aplikator też na plus. Ja akurat miałam za jasny kolor 010 light porcelain , który wydaje się bardzo różowy, ale o dziwo nie widac tego na skórze, mysle, że będzie idealny do porcelanowej cery