Kobo Professional, Mattifying, Make Up Base (Matująca baza pod makijaż)

Kobo Professional, Mattifying, Make Up Base (Matująca baza pod makijaż)

Pojemność 1 szt

Matująca baza pod makijaż. Kontroluje wydzielanie sebum, nie zatyka porów, jednocześnie matuje I wygładza skórę. Wspomaga przyleganie pigmentów, dzięki czeku podkład utrzymuje się dłużej na skórze. Do stosowania pod podkład lub samodzielnie w celu nadania cerze satynowego wykończenia.

Kobo Proffessional baza matująca

Cała ta baza dla mnie to typowe 50/50. Niby coś tam działa, z drugiej strony jednak nie daje wyraźnego efektu, w dodatku jej formuła jest co najmniej.... niespotykana? Odrobinę się na niej zawiodłam, w podobnej cenie znajdziemy lepsze bazy.

Średni produkt

Baza ma przyjemny, delikatny zapach. Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, aplikacja podkładu jest łatwiejsza z nią. Od razu po nałożeniu czuć wygładzenie. Jednak mam wątpliwości co do przedłużania trwałości makijażu, przedłuża jednak nie na wiele godzin. Baza nie pasuje do każdego podkładu.

Jest dobra, ale bez efektu wow

Wygładza cerę, nadaje lekki mat, ukrywa pory. Ma bardzo lekką Formułę. Nie nadaje się pod każdy podkład. Nie jest zachwycająca, nie zmienia prawie wcale wyglądu skory pod podkładem.
Kupiłam ja na promocji, za jakieś 15-17 zł, cera wyrównana- normalna ok 25 biorąc pod uwagę ze jest mało wydajna, a efekty nie są wielkie i nie wpływa wcale na trwałość makijażu.