Kolastyna, Q10 Alga, Krem pod oczy (dla osób po 25 roku życia)

Kolastyna, Q10 Alga, Krem pod oczy (dla osób po 25 roku życia)

Krem z algami i wyciągiem z rośliny Kava-kava. Wg producenta łagodzi drobne zmarszczki, nawilża skórę wokół oczu i odżywia.

Całkiem OK, ale...

Krem ten dostałam w czasie Dni Otwartych Kolastyny w Lublinie. Ogólnie jest OK, ale chociaż producent twierdzi, że jest on przeznaczony dla osób po 25 roku życia, to jednak uważam, że jest to krem dobry dla osób około 20 r.ż., które nie muszą stosować jeszcze kremów o działaniu przeciwzmarszczkowym (bo on taki nie jest ;) ), a jedynie dobrze nawilżać okolice oczu. I to chyba jedyne jego działanie... Także, polecam do nawilżania dla młodych osób. :)

można kupić

Zalety: nawilża, wydajny, (30 ml), nie pachnie, ja przynajmniej nie czuję, dobry na noc, nie podrażnia, nawet łagodzi lekkie podrażnienia.Wady: zmarszczek to raczej nie usuwa, cieni też raczej nie, czy zapobiega zmarszczkom, zobaczymy za jakieś 4 lata ;-), niezbyt dobry pod makijaż, pozostawia lekko tłusta warstewkę.

Jest dobry

Szybko się wchłania, jeśli oczywiście nałoży się cienką warstwę. Skóra jest nawilżona i leciutko napięta. Niweluje cienie pod oczami. Ogólnie jestem z niego zadowolona.

przyzwoity

Zgłosiłam to oceniam :)<BR>Przyzwoity kremik za przyzwoita cenę. Jak dla mnie, lepiej by było, gdyby się szybciej wchłaniał i nie zostawiał takiej tłustej powłoczki pod oczami. Ona potem znika, ale mimo wszystko mi to przeszkadza. Za wchłanianie i powłoczkę odejmuje dwie gwiazdki. Ale w ogóle może być. Po basenie w sam raz :)