Exclusive Cosmetics, Foot Care Line, Krem do stóp antyperspirant

Exclusive Cosmetics, Foot Care Line, Krem do stóp antyperspirant

Niezwykle skuteczny dla osób ze skłonnościami do nadmiernego pocenia się stóp. Wyraźnie zmniejsza wilgotność między palcami, zapobiegając pęknięciom skóry i likwidując nieprzyjemny zapach nóg. Regularnie stosowany poprawia ogólny wygląd skóry stóp, działa dezodorująco, zmiękcza stwardniały i zrogowaciały naskórek, zmniejsza skłonność do pękania skóry na piętach. Bardzo dobrze wchłania się, dając uczucie ochłodzenia i odprężenia.

Krem zawiera: witaminę A, witaminę E, triclosan, mentol, kamforę oraz chlorhydrol.

Dobry

W sumie działa, redukuje potliwość stóp, miło się go używa. Tani. Byłby lepszy, gdyby odżywiał nieco skórę stóp, bo nie zauważam tej właściwości.

warto

Lubie ten krem do stóp. Jest wydajny i w bardzo przystępnej cenie. Skutecznie hamuje wydzielenaie potu-stosuje go caly rok. W sumie nie ma innego preparatu ktory jest rownie skuteczny i w podobnej cenie. Kremik ma tez wlasciwosci pielegnujace, czyli cos wiecej niz preparaty w sprayu. Minusem jest to ze koniecznie trzeba go zmywac z rąk bo ma srednio przyjemny zapach.

Używam tego produktu od:2 lat

dobry

krem jest tani i skuteczny wiec nie mozna na niego narzekac,
dobrze sie rozprowadza i spelnia swoje zadanie jako antyperspirant, fajnie nawilza tez stópki ale tez nie oczekujmy cudów...........
mialam z tej serii rowniez krem przeciwgrzybiczny i tez spelnial swoje zadanie wiec mysle ze moge ten produkt smialo polecic :)

Używam tego produktu od:pol roku

rzeczywiście działa

Kupiłam go przez przypadek w Rossmanie. Wróciwszy do domu chciałam sprawdzić opinie na Wizażu, ale kremu nie było na liście KWC i trochę się obawiałam, że bubel kupiłam. Ale krem rzeczywiście działa! Jestem mile zaskoczona. Smaruję nim stopy wieczorem, bo rano (tak jak pisała poprzedniczka) stopy będą się ślizgały w klapkach... Przyzwoicie się wchłania, zapach mi nie przeszkadza (nie jest bardzo intensywny w porównaniu z innymi kremami). Trochę tak jakby wysusza skórę, ale skutecznie zapobiega poceniu się stóp - co jest dla mnie najważniejsze. Na pewno kupię go ponownie.

działa

jest tani i skuteczny.
jednak ma kilka minusow: słabo się wchłania i latem człowiek sie ślizga w klapkach czy sandałach; no i postać kremu jest bardziej uciążliwa w stosowaniu niz spray. zapach też mógłby być mniej kamforowy. nie zauważyłam, żeby dodatkowo pielęgnował skórę. jednak dla mnie liczy się skuteczność i dlatego do niego wraam. na razie znalazłam tylko jeden lepszy antyperspirant w kremie (vichy podexine)
Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: co najmniej 3