Chiara Ambra, Xtreme Cellulite, Anti-Cellulite Creme (Krem antycellulitowy)

Chiara Ambra, Xtreme Cellulite, Anti-Cellulite Creme (Krem antycellulitowy)

Innowacyjne połączenie, o wielokierunkowym działaniu - roślinnych komórek macierzystych żywokostu lekarskiego opóźniających proces starzenia komórek macierzystych skóry oraz kompleksu substancji biologicznie czynnych Iso Slim Complex (opartego na genisteinie występującej w izoflawonach soi) hamującego tworzenie się nowych adipocytów (komórek wyspecjalizowanych w magazynowaniu tłuszczu)- wspomaga redukcję tłuszczu i stymuluje produkcję kolagenu w skórze. Obecnie to jeden z najbardziej skutecznych kremów do walki z cellulitem. Wygładza skórę, poprawia jej jędrność i elastyczność, modeluje sylwetkę, wpływa na ładny wygląd zewnętrzny. Iso-SlimComplex - genisteina w połączeniu z trzema ogólnie znanymi substancjami czynnymi, do walki z cellulitem: kofeiną, karnityną i ekstraktem Spirulina platensis - o właściwościach ujędrniających, posiada zdolność do poprawy jakości skóry, już zaledwie po 6 tygodniach stosowania.
Wraz z wiekiem, skóra staje się cieńsza (po ukończeniu 40 lat ok. 1% każdego roku), zmniejsza się ilość białka kolagenu i elastyny, które są odpowiedzialne za elastyczność skóry, na zewnątrz może pojawiać się więcej nieestetycznych komórek tłuszczowych, dlatego niezmiernie istotne jest, aby zawczasu rozpocząć pielęgnację skóry.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Beinwell-Pflanzenstammzellen, Genistein, Spirulina Platensis (Blaualgen - enthalten wertvolle Proteine, Mineralien und Vitamine), Carnitin, Koffein, Allantoin, Panthenol, Lecithin

Rewelacyjny balsam :)

Używałam przez 6 tygodni na brzuch, uda, pośladki, łydki. Przyniósł naprawdę spektakularne efekty, zwłaszcza na udach i pośladkach gdzie mocno zredukował mi celluitis - nawet mój mąż zauważył ;)obwody też się zmniejszyły ale nie mierzyłam więc nie wiem ile. Świetnie się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy i jest bardzo wydajny dzięki pompce, która odmierza niewielkie "porcje" preparatu. Ładnie pachnie i ma przyjemną konsystencję. Dla mnie nr jeden i zakupiłam go kolejny raz, po ponad pół rocznej przerwie :)

Świeżo rozczarowana...

Piszę tę recenzję od razu po zakończeniu opakowania. Na świeżo, żeby o niczym nie zapomnieć, ponieważ produkt jest naprawdę drogi i warto dobrze przemysleć zanim się go kupi.
Zaraz po zakupieniu i użyciu kremu pod oczy tej firmy byłam tak zachwycona jego działaniem (szybkością działania), że postanowiłam polować w okolicznych TK Maxxach na więcej produktów tej marki. Udało mi się zdobyć ten krem antycelluliowy. W bajki na temat zmniejszania obwodu ud nie wierzę, ale liczyłam, że krem wygładzi i napnie skórę porządnie.
Samo opakowanie jest bardzo ładne, solidne, z pompką. Co do samego mechanizmu pompki, mam zastrzeżenia co do ilości wypluwanego kremu. Wydostaje sie go przy jej nacisnięciu naprawdę mało, przez co musimy naprawdę długo z tym walczyć, aby coś wydostać z opakowania. Po dłuższym stosowaniu jednak, stwierdziłam, ze ma to wpływ na wydajność kosmetyku. Po prostu nie wylewa nam się za jednym razem dużo. Niewielka ilość kremu (orzecha włoskiego) wystarcza na posmarowanie newralgicznych punktów.
Zapach bardzo odświeżajacy, przyjemny. Kosmetyk szybko się wchłania, więc zaraz po prysznicu mozemy wskoczyć w ubrania.
Na początku jego stosowania zauważyłam lekkie napiecie skóry, ale czy robił to jakoś spektakularnie w porównaniu z innymi balsamami tego typu (tańszymi), nie sądzę...
Dodatkowo przy codziennym stosowaniu bardzo wysuszył mi skórę. Liczyłam na to, ze kosmetyk za taką kwotę naprawdę będzie miał spektakularne działanie (zwłaszcza, ze kremem pod oczy byłam zaskoczona już po pierwszym użyciu). Niestety, nie spełnił on moich oczekiwań.
Poza delikatnym napięciem skóry nie robi nic.
Na pewno nie polecę go nikomu i sama więcej po niego nie sięgnę.