Natural Aromas Professional, Sól do kąpieli (różne rodzaje)

Natural Aromas Professional, Sól do kąpieli (różne rodzaje)

Sole do kąpieli to wspaniały sposób na połączenie pielęgnacji ciała z relaksem. Sól jest minerałem bogatym w mikroelementy niezbędne do funkcjonowania i aktywności organizmu człowieka,nazywane '”pierwiastkami życia” Skóra w kontakcie z nimi jest wygładzona,napięta i oczyszczona.

Nadaje się do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, przeciwdziałając jej starzeniu,wzmacnia lipidową barierę ochronna skóry . Połączenie wartości pielęgnacyjnych soli z zapachem tworzy w trakcie kąpieli niepowtarzalne i skuteczne źródło polepszania kondycji ciała i dostarcza magicznych doznań zapachowych. Sole do kąpieli to gama dziewięciu produktów, z których każdy posiada wyjątkowy zapach.

Kąpiel z dodatkiem aromatycznych soli przywróci harmonię i spokój zmęczonemu ciału oraz ukoi zmysły.

>250ml
zapachowa
w butelce
gruboziarnista

najlepsza sól do kąpieli

Pierwszy raz spotkałam się z ta firmą na targach URODA w Gdańsku, gdzie te kosmetyki były przecenione -50%, więc swoją sól kupiłam za 10zł.
Jest to najlepsza sól do kąpieli, jakiej miałam okazję używać. Jako weteranka kąpieli wiem doskonale co mówię.

-piękny zapach, bardzo intensywny, ja mam właśnie wersję arbuzową, pachnie w całej łazience jak się używa tej soli
-sól jest gruboziarnista
-szybko się rozpuszcza barwiąc wodę na kolor jasno różowy
-dzięki soli woda nie wysusza tak szybko skóry
-wydajna

Szkoda, że ciężko dostępna i mało znana.