Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Kiko Make Up Milano, Ultimate Pen, Long Wear Eyeliner (Eyeliner w pisaku)

Kiko Make Up Milano, Ultimate Pen, Long Wear Eyeliner (Eyeliner w pisaku)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Pojemność 1 szt
Cena 29,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Intensywnie pigmentowana i błyszcząca konsystencja Ultimate Pen Long Wear Eyeliner idealnie przylega do powieki, tworząc pełną i długotrwałą linię.
Technologia "capillary system" umożliwia uwolnienie optymalnej ilości produktu, aby zachować maksymalną kontrolę podczas nakładania i zagwarantować nieskazitelny rezultat, bez rozmazywania.
Ultimate Eyeliner - bardzo prosty w użyciu dzięki innowacyjnemu, ergonomicznemu kształtowi i "anty-poślizgowemu" uchwytowi - pozwala na uzyskanie wyjątkowo dokładnych i profesjonalnych rezultatów, również przez osoby z mniejszą wprawą.

Recenzje 4

Średnia ocena użytkowników: 5 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Więcej ocen Schowaj

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: kilka opakowań

Najlepszy eyeliner w pisaku!

Od paru lat używam eyelinerów w pisaku I przetestowałam sporo produktów z tej kategori, ale z innych firm bardzo szybko wysychały, lub niszczyły się końcówki. Ten produkt wystarczył mi na około 2 mies codziennego stosowania.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

bezkonkurencyjny

Przerobiłam kilka eyelinerów i to jest numero uno! Bardzo łatwo się go obsługuje. Dzięki sztywnemu pisakowi można zrobić naprawdę precyzyjną linię. Długo utrzymuje się na oku, nie rozmazuje się. Dobrze kryje, gdy czegoś nie dojedziemy można spokojnie poprawić (nie rozmazuje poprzedniej warstwy) Jedyny eyeliner, który mogę szczerze polecić.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Świetna kreska

Czarny (!) i prosty w użyciu eyeliner - czego chcieć więcej? Bardzo dobrze zachowuje się w wysokich temperaturach 35+. Kupiłam go w Lizbonie, będąc na wakacjach i do teraz używam. Ma super końcówkę, którą bardzo prosto i wygodnie rysuje się kreskę. Mimo że teraz już prawie wysechł, to nakładam na niego płynny tusz innego linera i rysuję tą końcówką. Świetny dla początkujących, którzy liczą na prostą aplikację i trwałość oraz niewygórowaną cenę.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Prosta krecha

Bardzo lubię markę KIKO, i cieszę się, że coraz częściej można tę markę zauważyć w Polsce. Miałam już eyeliner tej firmy, aczkolwiek w pędzelku i byłam średnio zadowolona, ponieważ nie mam kompletnie zdolności do rysowania prostych kresek pędzelkiem - tutaj tego problemu nie ma! Łatwe rysowanie, nawet dla osób które kreski rysują od święta. Przede wszystkim produkt rozprowadza się łatwo, w odpowiedniej ilości - nie trzeba ani poprawiać, ani martwić się, że się rozmaże. Trzyma się faktycznie cały dzień, jednak mam jedną uwagę- w kącikach oczu czasem się wyciera- ale może być to spowodowane moim niekontrolowanym pocieraniem oczu ;-)
Sam produkt jest fajny, wydajny, łatwy w obsłudze, cienki pisak dobrze leży w ręce i zajmuje mało miejsca w kosmetyczce. Cena nie jest wygórowana, bo te 30 zł starcza naprawdę na długo.
Ogółem polecam szczególnie tym osobom, które nie mają wprawy w rysowaniu kresek i szukają czegoś, co ich samo poprowadzi.

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  0
  produktów

  21
  recenzji

  422
  pochwał

  10,00

 2. 2

  0
  produktów

  99
  recenzji

  181
  pochwał

  9,86

 3. 3

  1
  produktów

  86
  recenzji

  202
  pochwał

  9,49

Zobacz cały ranking