Lirene Dermoprogram, Skin Balance, Witalizujący krem SPF 15

Lirene Dermoprogram, Skin Balance, Witalizujący krem SPF 15

Krem pozwalający na zachowanie równowagi - homeostazy - w procesach zachodzących w skórze, dzięki którym cera utrzyma młody wygląd.
Krem zawiera opatentowany homeostatine (równoważy proces syntezy i rozkładu w skórze; aktywuje cytokiny odpowiedzialne za stymulację produkcji kolagenu oraz hamuje procesy jego degradacji), olej migdałowy, gliceryne i hialuronian sodu.
Filtry UVA i UVB chronią skórę przed szkodliwym promieniowaniem.

dobry krem za dobrą cenę

Kończę już drugie opakowanie, służy mi bardzo dobrze, skóra jest nawilżona, w dobrej kondycji, wygląda świeżo, zdrowo i promiennie, nic mnie nie podrażnił.
Uważam że bardzo dobry kosmetyk za dobrą cenę.
Co do filtra to zgodzę się że raczej trudno go nałożyć tyle żeby ten filtr dużo ochronił tym bardziej że to tylko 15 - stka, ja nakładam normalnie (raczej małą ilość) a jak jest słońce to albo stosuję inny typowo filtrujący kosmetyk albo ten krem + filtr np. 50 tkę. Myślę że takie filtry 15 w kremie to niewiele dają i nie ze względu na nie kupuję ten krem.

Używam tego produktu od:kilku mies.

Nawilża, ale szczypie w oczy

To nie jest żaden krem dla kobiet po 30-stce !!!!!

Mogą po niego sięgnąć już dziewczyny po 20-stce. Z wiekiem skóra się przesusza, więc dla 30 + może okazać się za lekki.

Zalety:
+ Dobrze nawilża
+ Ciekawie pachnie
+ Lekkie opakowanie, chociaż nieco za duże jak na taka ilość kremu.
+ Niezbyt drogi

Wady:
- Szczypie w oczy. Nawet nie trzeba go nakładać bezpośrednio na powieki. Wystarczy przypadkowa migracja z policzka. Szkoda, bo w naszych czasach wyprodukowanie kremu, który nie szczypie w oczy, to żadna filozofia.
- Wydajny. Dlaczego to wada? Filtr o wysokości SPF 15 wymaga pewnej ilości kosmetyku nałożonego na twarz. Tego kremu nie da się nałożyć w przepisowej ilości, bo się ślizga.
-Lepi się na twarzy - pozostawia paskudną, obrzydliwą świecącą się i lepką warstwę. Tona pudru nie jest w stanie zamaskować świecenia się.

Ilość zużytych opakowań:1 i leci do kosza

Nic specjalnego

Kupiłam z nadzieją, że znalazłam idealny krem do cery dojrzałej (mam 30 lat). Niestety, zawiodłam się na nim.
Nie widzę efektów, ani specjalnego nawilżenia, ani odżywienia cery. Paskudnie się nakłada, jest tępy, długo się wchłania. Odradzam pod makijaż, zostawia lepiącą twarz.

Plus za filtry, dlatego 2 gwiazdki.

Szukam dalej :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze