Clean & Clear, Delikatnie złuszczający żel do mycia twarzy

Clean & Clear, Delikatnie złuszczający żel do mycia twarzy

Z łagodnymi mikro ziarenkami. Odblokowuje pory, wygładza skórę, ma właściwości antybakteryjne.

nie

Nie lubię go. Ma ohydny wręcz zapach - takiego taniego żelu do golenia dla facetów, słabo oczyszcza - powstają małe ropne krostki. Mam wrażnie że zalega na twarzy.

Używam tego produktu od: misiac
Ilość zużytych opakowań: 1 większe z nowej serii

oczyszcza

Kupuję ten żel od dawna,bardzo przypadł mi do gustu,ponieważ:
-dokładnie oczyszcza,odblokowując pory i usuwając wszelkie zanieczyszczenia
-sprawia ,że cera jest idealnie gładka
-nie dopuszcza do powstawania niedoskonałości
-nie podrażnia
-pielęgnuje
-niska cena

Polecam!!!

Używam tego produktu od:bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

numer 1

Rewelacyjny zel do mycia twarz. Numer jeden wsrod peelingow. Zawsze mam go w lazience. Doskonale sie nim myje twarz. Zapachy w sumie chyba nie ma, bo nie pamietam ;-) Super sie pieni, bardzo wydajny (starcza na kilka miesiecy), kosztuje ok 16 zl. Podoba mi sie jego konsysytencja. Nie za rzadki, nie za gesty. Drobinki fajnie peelinguja twarz nie podrazniajac jej. Po umyciu buzia jest tak fajnie oczyszczona. Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od:nie pamietam
Ilość zużytych opakowań:kilka

number one !

On jest wręcz niesamowity!:
+naprawdę głęboko oczyszcza
+DOSKONALE RADZI SOBIE Z TRĄDZIKIEM !
+bardzo delikatnie matowi
+nie podrażnia
+wygładza
+wydajny jest

Jak dla mnie Super !

Już niepamiętam dlaczego go odstawiłam ,ale chyba dlatego ,że później go nie mogłam nigdzie znaleść ;p.
A przypomniałam sobie onim dzięki Wam Wizażynki.Teraz już do niego wróce z powrotem :).

Używam tego produktu od: jakieś rok temu
Ilość zużytych opakowań: chyba 2

Dla mnie idealny!

+ dobre właściwości czyszczące - zmywa nawet najtrwalszy makijaż, wrażenie dobrze umytej twarzy, świeżości
+ dużo delikatnych drobinek
+ nie wyszusza, żadnych reakcji alergicznych czy wyprysków
+ wydajny, spokojnie starcza na 1,5 miesiąca

- nie ma!

Od wielu lat produkt podstawowy w mojej łazience. Próbowałam innych bo lubię eksperymenty ale i tak ciągle wracałam do tego bo po innych miałam ciągle jakies przykre niespodzianki.. Bez tego żelu jak bez ręki!

Nie daję maksymalnej oceny bo nie wykluczam że inny produkt mnie swoją jakością powali na kolana:p

Używam tego produktu od: jakichś 10 lat
Ilość zużytych opakowań: nie zliczę

mój KWC do oczyszczania twarzy

Jak dla mnie, najlepszy tego typu kosmetyk. Mój KWC.

plusy:
+ przyjemna konsystencja, nie jest za gęsty jak niektóre peelingi, fajnie się pieni
+ ładny zapach
+ delikatne drobinki, które łatwo się zmywają z twarzy
+ złuszcza naskórek, ale jest taki delikatny, że można go stosować codziennie
+ ogólny stan cery jest lepszy - tworzy się mniej zaskórników

minusy:
- jak dla mnie nie ma żadnych :)

Zmieniam go czasem na jakiś inny żel z peelingiem, tak z potrzeby zmiany i żeby wypróbować coś nowego. Wypróbowałam ich całkiem sporo, ale zawsze powracam do tego :) Mam skórę mieszaną, czasem bardzo suchą - używam go wtedy na przemian z delikatnymi żelami bez drobinek, bo suchą skórę podrażnia - nie jest to jednak minus, bo do suchej skóry nie jest przeznaczony.Używam tego produktu od: 4 lat
Ilość zużytych opakowań: przypuszczam, że ok. 20 :)

Krem.do golenia...

Ogólnie ma dobre działanie, skóra po nim nie błyszczy się, pojawia się mniej pryszczy, tylko że czuć w nim krem do golenia :)
Używam go tylko na noc, na dzień mam piankę oczyszczająca z tej samej firmy. Trudno powiedzieć co jest lepsze. Nigdy jeszcze nie trafiłam na dobry żel do twarzy. Ale ten w sumie jest OK

Ilość zużytych opakowań: -

sprawdza się.

Jako posiadaczka cery mieszanej, ale bardoz kapryśnej (raz jest sucha, raz tłusta) kupiłam ten żel.

Jest leisty, ale nie spływa z ręki. Ma zatopione drobinki, które są dość ostre, więc nie polecam go komuś kto ma jakieś wykwity albo ranki, bo może piec albo się roznieśie wszystko po twarzy.

Dobrze myje i oczyszcza skórę, złuszcza również delikatnie, ale efektywnie. Skóra jest dobrze oczyszczona, pory wydają się być mniejsze.

Jak skończę ten to skuszę się na inny żel Clean&Clear.

bardzo dobry

Polecam ten żel wszystkim, nawet takim wrażliwcom jak ja, choć oczywiście z umiarem...

Jestem alergikiem, mam wrażliwą, mieszaną cerę i jeszcze do tego tendencję do roszerzających się naczynek. Pielęgnacja takiej cery nie należy do najłatwiejszych.

Żel świetnie złuszcza i oczyszcza, ma bardzo małe drobinki ścierające i już sam zapach wskazuje, że ma dość silne działanie antybakteryjne. Stosuję go tylko i wyłącznie na czoło, nos i brodę dwa, może trzy razy w tygodniu i sprawdza się całkiem dobrze. Przy tej częstotliwości starcza na baaardzo długo. Cena super.

Używam tego produktu od: kilku lat

bardzo średni

moją mieszaną cerę wysuszył do tego stopnia, że z nosa skóra mi schodziła płatami. o reszcie (i tak przesuszonej) twarzy nie wspomne. mało wydajny i generalnie mi nie pasuje. osobiście nie polecam.

dobry

Pasuje mi ten żel. Nie jest za "ostry" dla skóry a dobrze wygładza i oczyszcza. Oczywiście troche wysusza i ściąga - normalne. U mnie sie sprawdza, wagrów mniej a skóra jest czysta :) Polecam

Fajny.

Jeśli moja cera ma zwiększoną ilość zaskórników to, gdy nie mam dostępu do sklepu Body Shop, kupuję ten żel. Doskonale oczyszcza, delikatnie peelinguje cerę (ma dość pokaźne drobinki), zmniejsza ilość niedoskonałości, rozjaśnia cerę. Jest solidny oraz wydajny. Nie podoba mi się jego zapach - jak tanie męskie perfumy lub woda kolońska. Ale cóż - jakąś wadę musi mieć. :P

Używam tego produktu od: co jakiś czas od kilku lat.
Ilość zużytych opakowań: ok. 4.