Kokeshi, Cherry EDT

Kokeshi, Cherry EDT

Kokeshi by Valeria Attimelli Cherry to kwiatowo-owocowa woda toaletowa dla kobiet. Nuta głowy: jabłko. Nuta serca: róża i kwiat wiśni. Nuta bazy: piżmo.

50 - 100ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• Alcohol Denat. (SD Alcohol 39-C), Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Hydroxycitronellal, Linalool, Limonene, Alpha-isomethyl Ionone, Citral. 80% Vol.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Zakręcona opcja dla aktywnej nastolatki.

Kokeshi moja nowa nowość w kolekcji zapachów. W sumie nie wiem co było moją nutą przewodnią sięgając po ten zapach. Może trochę śmiechowe opakowanie, pewnie po części cena, pewnie też fascynacja koreańską pielęgnacją.

Flakon
Co tu wiele pisać wszystko widać. Fajna śmiejąca lala, której trzeba głowę dosłownie urwać aby spryskać się zapachem. Drastycznie to brzmi. Jednak taka jest prawda. Laleczka zwraca na siebie uwagę na mojej toaletce. Bardzo czeto moje przyjaciółki podczas wizyty u mnie pytają mnie co to za lala... :)
Fajnie reakcje kiedy mowie to jest fakon z perfum... Koniecznie muszą obwąchać sprawę. :)

Zapach
Jest to zapach symbolizujący w Japonii młodość, i naturalne dziewczęce piękno. Seria zapachów hoeshi powstała z myślą o młodych pięknych paniach.
Moja wersja cherry jest to połączenie jaśminu, pięknie kwitnącego kwiatu wiśni i zielonego jabłka. Główne motto tego zapachu stanowi głębokie i zmysłowe piżmo.

Trwałość
Dość przyzwoita na ciele, na ubraniu jest troszkę gorzej. Jednak opakowanie 50ml uważam warto mieć. Polubiłam ten zapach za fikuśną i młodzieńczą woń, która wywołuje we mnie świetne uczucia....