Kokeshi, Litchee EDT

Kokeshi, Litchee EDT

Kokeshi by Valeria Attimelli Litchee to kwiatowo - owocowa woda toaletowa dla kobiet. Nuta głowy: czarna porzeczka i liczi. Nuta serca:jaśmin. Nuta bazy: cedr.

50 - 100ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Fajne perfumy na lato

Zakupiłam te perfumy w sumie przypadkiem, były na promocji w jednej z drogerii. Moją uwagę przyciągnęło ich opakowanie, które co tu dużo mówić, rzuca się w oczy.
Perfumy mają słodki zapach ale nie są mdłe i duszące, zapach kojarzy mi się z ciepłym, letnim dniem spędzonym na wsi.
Jeśli chodzi o trwałość to niestety po godzinie już nie wyczuwam na sobie zapachu.
Buteleczka swoim wyglądem urozmaica moją kolekcję perfum.

Lubię to :)

Perfumy sprezentował mi mąż na urodziny rok temu, właśnie kończę buteleczkę i stąd czas na recenzję.
Perfum nie używałam codziennie, stąd tak długo mam opakowanie. Opakowanie mnie urzekło :) Mimo że nieco infantylne, ale słodkie w tym.
Co do zapachu, ja lubię słodkie perfumy i ten zapach idealnie wpasowuje się w mój gust. Czuję słodki ale nie ciężki i namolny zapach.
Jeśli chodzi o trwałość , nie utrzymuje się zbyt długo. Ale ciężko mi stwierdzić jak długo, może do kilku godzin. Przyzwyczaiłam się już do tego zapachu i nie czuję to tak intensywnie.
Jest to zapach na co dzień. Nada się i do pracy i na imprezę. Dzięki buteleczce i samemu zapachowi na pewno są idealne na prezent , również dla dorosłej kobiety jak ja :)