Palmolive, Gourmet, Berry Delight, Body Butter Wash (Kremowy żel pod prysznic z ekstraktem z jeżyn)

zapachowa
w żelu
>250ml
w butelce

Owocowy zawrót głowy

Palmolive to marka kosmetyków pielęgnacyjnych do ciała. W jej skład wchodzą żele pod prysznic, płyny do kąpieli, mydła w kostce oraz w płynie, dezodoranty oraz produkty do pielęgnacji włosów.
Oferta jest bardzo bogata i skierowana zarówno dla kobiet, dzieci oraz mężczyzn.Ja jednak dosyć rzadko po nią sięgałam, ale zmieniły to ostatnio produkty do kąpieli.
Już samo opakowanie przyciąga uwagę w sklepie. Butelka jest duża, ma wyprofilowany kształt przez co lepiej leży w dłoni,ale jest sztywna. Przyjemna fioletowa kolorystyka wraz z grafiką przedstawiającą owoce - maliny i jeżyny wzbudza zainteresowanie.Pojemnik zakończony jest nakretką na zatrzask, która jest solidna, bo nie wyłamała się przez cały okres użytkowania, a w bagażu nie przeciekała. Natomiast otwór dozujący ma odpowiadającą mi wielkość, bo wylewa się przez niego tylko potrzebną ilość bez obawy przed zmarnowaniem.
Jak w każdym przypadku również tutaj wszelkie informacje są dołączone. W razie potrzeby etykietę można zerwać dla lepszej kontroli ubywania produktu. Choć jest to utrudnione, bo butelka nie jest przejrzysta.
Żel ten ma przyjemnie kremową konsystencję, która nie spływa natychmiastowo z ciała. Fioletowy kolor w ładnym odcieniu nawiązuje do zapachu, koloru butli oraz składu ze względu na dodatek ekstraktu z jeżyn. Przy niewielkiej porcji tworzy dużo gęstej piany.
Spełnia swoje zadanie- oczyszcza, odświeża skórę, wygładza i nie podrażnia. Otula niesamowicie smakowitym aromatem, który pobudza zmysły, poprawia nastrój i pozwala się odstresować. Zapach jest słodki, owocowy i przypomina gumę balonową lub jogurt.Zostaje na skórze jakiś czas.
Żel jest bardzo wydajny i łatwo dostępny.
Ze względu na to, że marka Palmolive ma średnio półkowe ceny to nie zapłacimy za niego majątku.

Przepiękny zapach

Uwielbiam żele firmy Palmolive. Ten kupiłam po poleceniu Koleżanki i nie zawiodłam się. Gęstszy żel, o pięknym owocowym zapachu. Bardzo łatwo rozprowadza się po ciele, zostawiając na nim pianę o zapachu owoców. Żel jest nawilżający i bardzo delikatny dla skóry. Polecam!

Piękny zapach

Moja kolejna ulubiona perełka od palmolive. W pierwszeństwie przyciągnął mnie jego zapach, który nie jest aż taki mocny ale bardzo ładny i subtelny - owoce leśne na każdą porę roku. Bardzo przypadł mi do gustu jak i mojemu mężowi. Bardzo dobrze się pieni, już przy małej ilości żelu wytwarza się bardzo dużo piany, która skutecznie usuwa zabrudzenia z ciała i odświeża je. Zapach pozostaje bardzo długo na ciele, lecz sam żel nie nawilża zbytnio skóry. Także jej nie wysusza ani ściąga, także można powiedzieć, że nie szkodzi jej.
Konsystencja jest bardzo gęsta i czasami można wydusić takiego "gluta" jak to przy żelowych formułach. Choć przepadam za bardziej kremowymi żelami pod prysznic akurat ten aspekt w tym wszystkim mi nie przeszkadza.

Ładny zapach i kolor - aż chciałoby się zjeść!

Zachęcona opakowaniem oraz zapachem, kupiłam produkt w Tesco na promocji. Butelka jest dość pojemna, więc pozornie mogłoby wydawać się, że produktu wystarczy na dłużej. Niestety konsystencja jest bardzo rzadka, więc musimy trochę więcej zużyć, aby powstała piana. Na plus opakowanie. Kolor fioletowy buteleczki zawdzięczamy płynowi w środku, gdyż tak naprawdę butelka jest przeźroczysta. Dzięki temu widać ile zostało w środku produktu.
Ogólnie rzecz mówiąc "Kremowy żel pod prysznic z ekstraktem z jeżyn" nie jest jakiś wybitny. Ja go używam tylko po siłowni, kiedy potrzebuje po prostu się umyć z potu i ładnie pachnieć. To wszystko.

Mniam!

Żele palmolive, to jedne z moich prysznicowych ulubieńców, do których wracam raz na jakiś czas.
Mają one wygodne opakowanie w kształcie klepsydry, które nie wyślizguje się z dłoni, a i otworzyć się łatwo daje, dzięki zamknięciu na klik. Aplikacja jest szybka, bez obawy o nadmierne przelanie produktu. W całości brakuje mi jedynie spłaszczonej, co pozwoliło by na odwrócenie butelni, już przy końcu produktu.
Zapach tej wersji jest cudownie słodki, z lekką ciepłą nutą. Aromat jest intensywny, jednak nie przesadzony. Bardzo przyjemnie otula ciało i odpręża. Niestety, stosunkowo szybko się ulatnia.
Konsystencja jest gęsta i kremowa. Jej wydajność w połączeniu z sporą pojemnością sprawia, że kosmetyk na długo gości w łazience :)
Kosmetyk tworzy przyjemną pianę, która dobrze oczyszcza i odświeża ciało. Plusem jest dla mnie neutralne działanie, a więc brak przesuszania, dzięki czemu obejdzie się i bez balsamu, wtedy gdy mamy mniej czasu.
Podsumowując całość, jest to produkt dobrej jakości, w odpowiedniej cenie. Nadal będę chętnie wracać, oraz czekać na nowe wersje zapachowe.

Zapach jogurtu z leśnymi owocami

Według mnie żele Palmolive są jednymi z lepszych tego typu produktów dostępnych w drogeriach. Są łatwo dostepne, wydajne i ładnie pachną. Tak jest i w przypadku wariantu Berry Delight.
Żel znajduje się w plastikowym opakowaniu z zamknięciem typu "klik". Opakowanie posiada przyjemną dla oka szatę graficzną i jest półprzezroczyste, więc wiemy jaki jest stopień jego zużycia.
Posiada jasno różowy kolor i obłędny zapach. Pachnie po prostu pięknie. Idealnie na gorące lato. Jest w nim trochę owocowej słodyczy z kwaskowatą, orzeźwiającą nutą. Mnie ten zapach kojarzy się z jogurtem połączonym z leśnym owocami. Trochę szkoda, że tak krótko czuć go na skórze.
Żel jest kremowy, średnio gęsty i bardzo dobrze się pieni.
Skutecznie oczyszcza i odświeża ciało. Łatwo się spłukuje. Nie wysusza skóry, ani jej nie podrażnia.
Ogólnie bardzo dobry. Polecam.

Zalety:
+zapach,
+wydajność,
+działanie,
+cena.

Zakochana w zapachu i działaniu

Jest kremowy żel o zapachu jeżyn. Chociaż jak na mój gust to nie ma tam 100% zapachu jeżyn jest jakaś nuta, ale to nie to… No może jeszcze wyczuwalne są maliny, ale w malutkim stopniu. Ogólnie zapach mi się podoba jest owocowy, energetyzujący, świeży taki typowo letni. Na pewno zimą powrócę do tego żelu, aby poczuć się jak latem.

W gorące, jakie nas ostatnio nawiedziły żel sprawdzał się dobrze, bowiem nie musiałam używać już balsamu do ciał, ponieważ kosmetyk zapewnił mi odpowiednie nawilżenie. I całe szczęście, bo używanie balsamu w taką pogodę byłoby bardzo uciążliwe. Skóra była gładka, miękka i pachnąca. Niestety zapach na skórze nie utrzymuje się długo z łazienki tez niestety szybko się ulatnia a szkoda, bo naprawdę pięknie pachnie.

Podsumowując: Polecam ten żel ze względu na zapach sprawdzi się zarówno teraz jak i w chłodne dni. (Chociaż przyznam Wam się szczerzę, że teraz chętnie sięgnęłabym po typowo żelową formułę, ale ta wersja tez ma swoje plusy).

sztuczny ten zapach

Nie przypadł mi do gustu zapach żelu. Jest bardzo sztuczny i chemiczny. W sumie dziwne to jest, bo wszyscy sie tu zachwycają, a mnie on denerwuje, chociaż nie jestem wybredna zapachowo i mało jest zapachów, które mi nie odpowiadają.

Żel jest fajny, gęsty i wydajny, nie wysusza skóry.

Cudowny produkt

Żel ma niesamowity zapach. Jest bardzo gęsty, dobrze się pieni, ma bardzo ładne opakowanie oraz na długo utrzymuje zapach na skórze. Mój najlepszy żel pod prysznic.

Apetyczne jeżyny

Żel ma niesamowity zapach ! Słodki, powalający, otulający, piękny :)
Bardzo lubię tę serię od Palmolive.
Sam żel jest bardzo wydajny, gęsty, świetnie się pieni. Nie wysusza i nie podrażnia mojej skóry, jednak szczególnych właściwości pielęgnacyjnych nie zauważam, ale to nie jest dla mnie problem.
Dla mnie ten żel to głównie relaks, aromaterapia i uczta dla zmysłów. Polecan fanką jeżynowo-jogurtowych przyjemniści :)

Wysusza niestety

Żel ogólnie jest bardzo przyjemny w użytkowaniu. Pachnie cudnie, pieni się jak szalony, jest bardzo wydajny. Butelka wystarcza na bardzo długo - wystarczy minimalna ilość żeby umyć całe ciało. Konsystencja bardzo przyjemna, trochę kremowa, mięciutka.
Ma tylko jedną podstawową wadę - okropnie wysuszył mi skórę, zwłaszcza na łydkach. Dziwna sprawa, bo moja skóra raczej nie ma do tego dużych skłonności - ale tutaj robiłam 3 podejścia i ewidentnie wina leży po stronie tego właśnie żelu niestety.

Ładny zapach

Kupiłam go Rossmannie, żeby dostać ręcznik w gratisie. Podoba mi się jego zapach. Dobrze się utrzymuje. Trochę przeszkadza mi konsystencja żelu. Jest dość wodnista, przez co szybko się zużywa.

Ulubieniec pod prysznic

Żele pod prysznic kupuję przede wszystkim ze względu na zapach i właśnie znalazłam swojego ulubieńca. Nigdy nie trafiłam na żel pod prysznic o ta intensywnym i obłędnym zapachu, a przy tym tak kremowy, wydajny i przyjemny w kąpieli. Polecam i na pewno kupię ponownie!