Soraya, Taurynowa Energia, Wake-up serum na młode zmarszczki na dzień i na noc

Soraya, Taurynowa Energia, Wake-up serum na młode zmarszczki na dzień i na noc

Zyjesz intensywnie, ciagle w biegu i na wysokich obrotach? Lubisz to! Niestety Twoja skóra troche mniej… Intensywny styl zycia wpływa na wyglad Twojej skóry. Ty jestes pełna energii, ale Twojej skórze moze jej brakowac. Zmniejsza sie aktywnosc mitochondriów – centrów energetycznych komórek i powstają wolne rodniki. W efekcie pogarsza sie wyglad skóry – staje sie szara, uwidaczniają sie pierwsze zmarszczki. Nasilają sie procesy starzenia. Z mysla o Twoich potrzebach Soraya stworzyła linie tauryNOWA Energia .Wake-up serum na pierwsze zmarszczki łaczy w sobie energetyzujaca moc tauryny, nawilzajaca skutecznosc cukru morskiego i pobudzajace działanie kofeiny. Roslinna tauryna doładowuje energia fibroblasty, stymulujac ich centra energetyczne, w efekcie redukuje zmarszczki. Dodatkowo chroni skóre przed negatywnym wpływem wolnych rodników, nie pozwalajac rozpędzić sie procesom prowadzacym do starzenia. Cukier morski nawilża szybciej i skuteczniej niz kwas hialuronowy. Aktywnie stymuluje syntezę ceramidów w naskórku, dzieki czemu wzmacnia go i wspomaga procesy regeneracyjne. Kofeina poprawia mikrokrazenie, aby usunąć oznaki zmeczenia, jest silnym antyoksydantem. Skóra znów wyglada na pełna energii i wypoczęta, jest promienna i nawilzona!

Brak efektów

Serum zamknięte jest w niewielkiej tubce i łatwo się wydobywa. Produkt ma lekką, żelową konsystencję. Jest raczej bezzapachowy. Bardzo szybko się wchłania i nadaje się pod makijaż. Po użyciu nie odczuwam nieprzyjemnego ściągnięcia skóry. Niestety nie widzę innych plusów. Żadnego nawilżenia, rozświetlenia, poprawy stanu cery. Kosmetyk jest mi zupełnie obojętny więc uważam, że zakup jest stratą pieniędzy.

Zwykły żel

Tak dokładnie zwykły żel który szybko się wchłania i można zaraz nakładać krem lub podkład początkowo stosowałam punktowo potem jak je widziałam efektu tona cała twarz bo była po prostu przez to nawilżona nic poza tym. Produkt który nie działa jak deklaruje producent i w zbyt wygórowane j cenie

Nie robi zbyt wiele

Nie mam zbyt głębokich zmarszczek, ale nawet z nimi sobie nie poradził.
Gdy użyłam serum samodzielnie to skóra była nieprzyjemnie ściągnięta, do tego zero nawilżenia i wygładzenia zmarszczek. Jako podkład pod makijaż też się nie sprawdził. Aby zużyć produkt używałam go w połączeniu z kremem nawilżającym, chociaż nie było żadnej różnicy czy stosuję serum wraz z kremem czy sam krem.
Serum nie spełnia żadnych z obietnic producenta, zawiodłam się.

Niezauważalne działanie

Serum występuje w plastikowej tubce i ma rzadką konsystencję. Wchłania się błyskawicznie, od razu można nakładac krem. Podkład nie roluje się pod jego wpływem. Ma delikatny, cytrusowy zapach.
Jesli chodzi o działanie - nie przeszkadza, nie wysusza. Nie zauważyłam jednak obiecanego napięcia skóry lub odzywienia czy nawilżenia. Z tego powodu raczej nie kupię go ponownie.

Serum

To serum w zasadzie nie robiło nic z moją cerą, ani jej nie szkodziło ale też nie poprawiało jej kondycji. Ot było sobie serum.
Po nałożeniu szybko się wchłania, przyjemnie pachnie i ma lekką konsystencję.
Skóra po nałożeniu jest miękka i gładka, przyjemna w dotyku. Poza tym nic więcej :)

Zastępuje krem na dzień.

Nie szkodzi mojej tłustej cerze. Nie przetluszcza i nie oblepia jej. To taki lekki żel. Pachnie troszkę słodko jak cukier. Wchłania się raz dwa, makijaż od razu można robić. Napina skórę. Lekko rozświetla. Orzezwia i nawilża. Nie wiem jak z działaniem na zmarszczki. Znam lepsze sera,bardziej treściwe i mocniejsze ale lubie tego gagatka.

Fajne, lekkie serum

To serum jest okej, raczej nie robi nic nadzwyczajnego, ale fajnie nawilża skórę. Używam go na noc i na dzień przed nałożeniem kremu i zauważyłam, że skóra po nim jest bardziej miękka i gładka. Nie zauważyłam natomiast żadnego pobudzenia i poprawienia kolorytu cery. Jest ono bardzo leciutkie, ma lejącą konsystencję i szybko się wchłania. Opakowanie według mnie dość niepraktyczne jak na produkt o takiej konsystencji, gdyż zaraz po odkręceniu się wylewa, nie trzeba nawet naciskać. Wolę sera w buteleczkach z pipetką, takie są najwygodniejsze. Ogólnie działanie serum mnie zadowala, choć mogłoby być cięższe i bardziej odżywcze, zwłaszcza, że jest to serum "na młode zmarszczki". Działania przeciwzmarszczkowego nie zauważyłam, ale lekkie odżywienie i nawilżenie tak ;)

Słabe serum

Skusiłam się na promocji. Po kilku aplikacjach na twarzy nie zauważyłam rewelacji. Serum stosowałam na noc po uprzednim oczyszczeniu twarzy. Wydaję mi się, że trochę wysusza mi skórę. Na zmarszczki nie wiem czy działa, bo jeszcze ich nie mam. Skóra nie jest raczej zbytnio lepsza niż przed użyciem serum. Zapach jest nieciekawy. Konsystencja dosyć luźna. Wykorzystam go do końca, ale nie wrócę już do tego kosmetyku. Znam o wiele lepsze.

Strata pieniędzy

Poza świeżym, cytrusowym zapachem (trochę kojarzy mi się z Vibovitem, który piłam w dzieciństwa) w tym serum nie podoba mi się nic. Bardzo mało wydajny, niepraktyczne opakowanie, ciężko wydobyć preparat, gdy jest go już mało. A jest i to niestety bardzo szybko. Lekka konsystencja wchłania się w skórę, niczym woda. Osobiście nie odczuwałam żadnych efektów. Ani w trakcie, ani po "dłuższym" stosowaniu. Cena zdecydowanie za wysoka.

Dla mojej cery raczej nie (ale pod oczy tak)

Kupilam tego serum i myslalam, ze kupilam serum pod oczy... Po miesacu uzywania zauwazylam, ze nie ma tam napisanego "pod oczy". tak :D
Zaczelam uzywac jako serum pod krem i mi sie nie spodobalo. Serum pozostawialo taki lepki film na twarzy. Wiec do mojej cery nie pasuje i nie bede uzywac.

A jako serum pod oczy - to uzywalm na dzien i bylo calkime fajnie, troche nawilza, stanowi dobra baze pod korektor. Wiec moze jeszcze bede uzywac jako baze pod korektor.

bardzo dobre

Kremy z serii Taurynowa Energia niestety nie przypadły mi do gustu - moja skóra źle na nie zareagowała. Natomiast to serum jest naprawdę fajne. Wygrałam je w jednym z konkursów internetowych i tak stałam się jego posiadaczką bo po przygodzie z kremami raczej sama nie zdecydowałabym się na jego zakup.
Serum mieści się w zgrabnej tubce o pojemności 30 ml. Ma bardzo przyjemny lekko cytrusowy orzeźwiający i nienachalny zapach oraz półprzeźroczystą kremowo-żelową konsystencję, która bardzo łatwo nakłada się na twarz i w ekspresowym tempie się wchłania. Bardzo dobrze wygładza i napina skórę, lekko ją pobudza. Zupełnie nie koliduje z innymi kosmetykami, czy to kremami czy produktami do makijażu. Ogólnie to bardzo przyjemny energetyzujący kosmetyk.

Jest super

Powiem szczerze, nie spodziewałam się po nim cudów, ale zdziwiłam się.

Serum bardzo napina skórę, ma przyjemną, kremowo-żelową konsystencję. Jego przyjemna formuła nadaje się do stosowania zarówno na noc, jak i na dzień. Zapach lekko cytrusowy/kremowy, ale nie sztuczny. Osobiście jestem antyfanką wszystkich cytrusowych i sztucznych kosmetyków, ale ten mi ich nie przypomina. Serum napina skórę i zmniejsza widoczne zmarszczki, odżywia i nawilża. Jeden z moich przeciwzmarszczkowych ulubieńców.

Jakie uczucie towarzyszy podczas nałożenia serum?
Ja osobiście wyczuwam delikatne zimno, które jest bardzo przyjemne.