Lierac, Coherence, Nutri - Krem przeciwzmarszczkowy i odżywczy, cera sucha

Lierac, Coherence, Nutri - Krem przeciwzmarszczkowy i odżywczy, cera sucha

Krem przeciwdziałający oznakom starzenia się skóry dzięki zawartości składników wywołujących syntezę kolagenu III. Wygładza skórę, likwiduje płytkie zmarszczki oraz stopniowe zmniejszanie się głębokich zmarszczek. Poprawia jędrność i napięcie skóry oraz nawilża ją dzięki zawartości wapnia i witaminy C. Przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej i bardzo suchej.

miało być super

niestety nie jest super. Mam bardzo sucha skóre i juz godzinę po aplikacji czułam potrzebę ponownego nałożenia kremu. Po dwóch miesiacach stosowania nie zauważyłam zmniejszenia zmarszczek ani poprawy jędrnosci. Fakt, chwilę po nałozeniu jest w miarę fajnie ale to jednak nie to
EDIT-oddalam 23letniej siostrze i jest z niego bardzo zadowolona
Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

świetny krem odżywczy

Kremik Coherence Nutri nie rozpieszcza zapachem, jak większość kosmetyków Lieraca; ma zapach .. mydła z czasów ustroju słusznie minionego. Ale nie o zapach tu chodzi, tylko o skutki. Pomimo gęstej, bogatej konsystencji krem wchłania się dobrze i odczuwalnie nawilża skórę. Jeśli damy mu kilka minut i wmasujemy, znika i można nawet go użyć pod makijaż. Jest więc znakomitą propozycją na zimę dla każdej cery, która potrzebuje już pomocy w budowie kolagenu (szczegolnie suchej). Stosowałam go zarówno na dzień, jak i na noc - sprawdza się bez zarzutu. Nie powoduje uczuleń, nie zatyka porów. Uelastycznia i odżywia skórę.

Zużyłam kilka próbek 5 ml i 1 słoik