Termissa Woda termalna z Podhala, Nawilżająco - odżywczy żel do mycia twarzy

Termissa Woda termalna z Podhala, Nawilżająco - odżywczy żel do mycia twarzy

Delikatny żel do codziennego mycia i pielęgnacji cery normalnej oraz wrażliwej. Skutecznie oczyszcza skórę i zmywa makijaż, dzięki delikatnym substancjom myjącym. Stworzony na bazie wody termalnej z Podhala bogatej w cenne składniki mineralne dociera głęboko do wnętrza porów, intensywnie nawilżając i odżywiając skórę oraz zapobiegając procesom starzenia się komórek. Zawarty w żelu ekstrakt z owsa zmiękcza skórę i zwiększa jej elastyczność, pantenol koi i łagodzi podrażenienia, aalantoinadziała przeciwzapalnie. Efektem jest dokładnie oczyszczona, nawilżona i gładka i przyjemna w dotyku skóra.

• 0%: mydła, parabenów, SLES i SLS
• Zawiera 99 % składników naturalnych
• Certyfikowane surowce ECOCERT

Szukałam czegoś nowego, w miarę naturalnego, nawilżającego. Produkt kupiłam w sklepie online hebe. Sprawdza się świetnie. Mam skórę mieszaną, trądzikową. Świetnie myje i oczyszcza skórę. Nie mam skłonności do podrażnień więc nie zareagował na mnie alergicznie. Ma konsystencję żelową, nie pieni się z łatwością, ale działa w 100%. Fajnie nawilża, skóra po nim jest jędrna gładka. Na prawdę polecam. Ma neutralny zapach.

o tak!

Termissa nawilżająco-odżywczy żel do mycia twarzy na bazie wody termalnej z Podhala i z ekstraktem z owsa. To już moje drugie opakowanie. Co świadczy o tym, że jestem z niego bardzo zadowolona. Delikatnie się pieni, dobrze myje twarz. Po jego stosowaniu czułam świeżość bez większego ściągnięcia. Nie podrażniał, nie szczypał przy drobnych uszkodzeniach skóry (trądzik, krostki). Dobry dla każdego rodzaju cery, jednak przy cerze tłustej dobrze jest łączyć z preparatami ściągającymi (bo ten żel świetnie myje ale nie wpływa na nadmierną pracę gruczołów łojowych). Bardzo lubię polskie kosmetyki na bazie wód termalnych lub uzdrowiskowych. To jakaś taka koja filozofia, której nie umiem wytłumaczyć :P stacjonarnie tę markę można znaleźć w hebe a online na stronie producenta

Nie nie nie

Byłam na etapie poszukiwania jak najbardziej naturalnych i przyjaznych skórze kosmetyków i akurat ten trafił w moje ręce. Skusiło mnie to co jest napisane na etykiecie, odżywczy, nawilżający, bez niechcianych składników..to wszytko na nic, ponieważ ten produkt mnie uczulał, po umyciu nim twarzy skóra była czerwona, jakbym się poparzyła, piekła i była ściągnięta. Dawała mu kilka szans, ale odpuściłam bo nie chciałam męczyć skóry. Niestety produkt wylądował u kogoś innego. Nie dla mnie.

Dobry ale bez rewelacji

Kupiłam go ze względu na skład, oraz pochodzenia - woda termalna z Podhala,
Żel bardzo łagodny z dobrym składem. Pierwszy raz spotkałam się z żelem po którym nie ma uczucia ściągania, skóra jest miękka.
Czy coś robi dla skóry? Na pewno nie podrażnia, czy nawilża nie mogę potwierdzić. Nada sie dla osób które są przy terapii kwasami, przy podrażnionej skórze nie ma uczucia szczypania przy myciu.
Dobrze zmywa makijaż i pozostałości z całego dnia.