L'Oreal Paris, Sublime Bronze, Gel Autobronzant+Effet Lissant, Visage Et Corps, Żel samoopalający do twarzy i ciała

Piękna opalenizna bez zagrożeń jakie stwarza słońce. Plenitude Sublime Bronze. Żel samoopalający + efekt gładkiej skóry. Na gładkiej skórze w 100% naturalna opalenizna. Innowacyjna formuła, łagodne kwasy AHA + delikatna konsystencja. Naturalna opalenizna bez pomarańczowych śladów. Unikalna, bardzo delikatna formuła zapewnia równomierne rozprowadzenie. Łagodne kwasy owocowe AHA usuwają martwe komórki, wygładzają skórę i zapewniają jednolity kolor. Efekt: w 100% naturalna opalenizna. Prawdziwa pielęgnacja skóry. Żel zapewnia idealne nawilżenie przez 12 godzin. Żel samoopalający zawiera filtry ochronne UVA/UVB (SFP8) zapobiegający starzeniu się skóry. Udowodnione rezultaty, odczuwalny efekt wygładzenia skóry po trzech tygodniach. Produkt stworzony z myślą o stosowaniu go również przez mężczyzn.

naciągana trója

Daję naciąganą 3-kę, gdyż jednak kolor był fajniutki (a wieloma parę razy droższymi preparatami nie dało sie takiego efektu uzyskać). Nie kupię jednak ponownie, gdyż:

-nienawidzę tej lepkości
-żel za długo się wchłania, to męczące
-za mocno pachnie
-ciężko go zmyć, trzeba sie nieźle naszorować

Kiedyś używałam go, gdyż był najlepszy, teraz mamy większy wybór i ja na szczęscie (odpukać;) ) znalazłam parę zastępstw :)

Używam tego produktu od: używałam przez ok 2 lata, jakieś 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 3-4

tragedia

Kupilam go z nadzieja na dobre efekty...i na poczatku tak bylo. Piekna opalenizna :) ale po paru dniach skora strasznie przeszuczona, nawet inne balsamy nawilzajace nie pomagaly :( skora zaczela sie luszczyc i co za tym idzie powstaly plamy...strasznie trudno bylo "to" zetrzec ze skory, myc moglam ile chcialam i nic... nigdy wiecej nie kupie tego samoopalacza! nawet jak za darmo mi daja!

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1 do wyrzucenia

Szczypie i plami

To jest samoopalacz nie najstarszego, ale już dosć przestarzałego typu. Nie wiem czy duzo jest chętnych używać jeszcze takich specyfików? Teraz kiedy do wyboru pełno niekłopotliwych, szybko działających i dających bardziej naturalny efekt kremów brązujących do twarzy, to sięganie po takie żele jest sprawą dość karkołomną. Uzywałam go pare lat temu, ale pamiętam doskonale, że na początku (tak około miesiąca) zawsze mocno mnie po aplikacji szczypał. Aplikacja też nie należała do najłatwiejszych, bo jak to żel - miał płynną konsystencję i trudno było stwierdzić czy już jest go na skórze w sam raz, za mało czy za dużo. Toteż opalał nieco "plamiście"-uch horror! Do tego najpierw skóra była lepka i świeciła się (mało estetycznie),a potem wysuszał. Już bym się w takie coś dzisiaj nie bawiła...

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: całe 1

podoba mi się

Żel jest bardzo wygodny w stosowaniu, dobrze sie rozprowadza nie robi smug anie zacieków. Całkiem ładnie pachnie i chyba nawilża skóre.Kolor jets bardzo ładny,raczej brązowy niż pomarańczowy i długo sie utrzymuje .Już jedna aplikacja gwarantuje ładną opalenizne. Jedyne do czego mogę sie przyczepic to to ,że zatyka mi pory na twarzy i powstaja niespodzianki,ale z drugiej strony taką juz po prostu mam cerę :)

Używam tego produktu od:1 mies
Ilość zużytych opakowań:polowa 1

Super, powrocilam do niego

Jako, ze staly sie modne teraz balsamy brazujace, a samopalacze zostaly wrzucone do lamusa ja tez postanowilam je wyprobowac.

Kupilam i probowalam:
- J&J
-Dove
- Nivea
Jak na mnie, one nie dzialaja.
Wracam wiec do mojego kochanego samoopalacza Loreal, gdzie efekt jest:
- widoczny po paru godzinac
- nie mam jakis plackow po niewasciwej aplikacji
- super sie rozprowadza
- nie mam tak tragicznego zapachu

Używam tego produktu od: 1,5

to jest to:)

kupiłam ten produkt przed Bożym Narodzeniem:) żeby na swieta sie zbrązowic... i jestem zachwycona.wydałam na niego ok 45zł nie pamiętam teraz dokładnie ile...tuba jest całkiem ładna ale nie opakowanie sie ocenia;) żel wydawał mi sie tłusty ale jak juz wsmaruje w buźke to ładnie sie wchłania i nie pozostawia żadnej tłustej powłoki co w przypadku samoopalaczy to dla mnie miłe zaskoczenie było... wysmarowałam sie na wieczór a następnego dnia obudziłam sie ze śliczną złotą opalenizną... bez smug i bardziej żółtych plam.... byłam w szoku bo specjalnie sie nie starałam rozprowadzając żel na buzi....schodził też równomiernie... co do zapachu to nie będe nic mówic bo za taki efekt to można pocierpieć;) jak dla mnie dużo lepsza wersja od tej wersji koloryzującej.... Polecam!:)

Używam tego produktu od:chyba z pół roku jak nie lepiej
Ilość zużytych opakowań:ciągle pierwsze opakowanie

raczej żel na trądzik:)

Hmm moim zdaniem największą zaletą tego samoopalacza jest fakt, że stosowany na twarz przez całe wakacje znacznie poprawił stan mojej skóry:) Koleżanki pytały, co zrobiłam z buzią, ze mam taką ładną cerę:) Większość niedoskonałości się wyszuszyła, a kolor- złotobrązowy dodał niesamowitego blasku;d
od tamtej pory praktycznie nic mi nie "wyskoczyło"
Cud!:)

Jako samoopalacz na ciale sprawdza się średnio, kolor jest pomarańczowy i bardzo brzydko schodzi:( Na ciało zastosowałam tylko raz

Używam tego produktu od:całe wakacje

przyzwoity samoopalacz

Zalety;
-ładny kolor,
-równo się rozsmarowuje,
-nie jest tłusty,
-nie ma intensywnego zapachu jak na samoopalacz
- ma brązowy kolor i od razu widać jak się go rozsmarowało,
- drobinki rozświetlające są chwilowe;) ale to akurat jest dla mnie mało istotne

Wady;
- bardzo wysusza skórę i za to mu odbieram jedną gwiazdkę.

Uzywam już go dość długo /3 opakowanie/
Mamie, ktora była zrażona samoopalaczami, bo miała wcześniej Avon -fuuj, też po długim namawianiu,zeby jednak uzyla Lorealu, bardzo odpowiada.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3-go

Ordynarny samoopalacz

Niestety efekt był okropny!!!! Koleżanki pytały dlaczego mam takie żółte ręce. Na szczęście akurat zrobiło się chłodniej i mogłam zakryć jak najwięcej się dało. Poza tym odcisnęły mi się ślady od bielizny, więc przez długi czas nosiłam "dodatkowe, wirtualne majtki".

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

bardzo dobry

Ten kosmetyk mam od jakiego? roku, zosta? zakupiony przed wyjazdem na wakacje aby nie straszy? ludzi swoj? blad? skór?. Dobrze si? nak?ada, dobrze rozsmarowuje. Faktycznie mo?e wysusza? skór? dlatego osoby o skórze suchej po aplikacji tego samooplacza powinny twarz posmarowa? dobrze nawil?ajacym lub nat?uszczajacym kremem. Daje naprawd? naturalny efekt oplenizny. Niczym nie ust?puje kosmetykom selektywnym a bior?c pod uwag? jego obj?to?? i wydajno?? jest kosmetykiem bardzo atrakcyjnym. Na sam? twarz wystraczy wielko?? ziarenka fasoli. Jedyna jego wada to ten zapach (ale nie znam takiego samooplacza bez zapachu) dlatego najlepiej nak?ada? go na noc. I aplikacje powtarza? co 3-4 dni w zale?no?ci od osobistych predyspozycji.

U?ywam tego produktu od: 10 miesi?cy
Ilo?? zu?ytych opakowa?: w trakcie pierwszego.

***

Samoopalacz w swojej podstawowej funkcji się sprawdza, tzn. ładnie i naturalnie brązowi skórę.

Niestety odejmuję 2 gwiazdki za dość mocny efekt wysuszania.
Skóra ściągnięta jest pożądnie, chociaz niektórym może to podpasować nawet, bo różne niespodzianki się zasuszają.
Myslę, że jak wykończe to opakowanie to zakupie jakiś inny samoopalacz.

Używam tego produktu od: 8 m-cy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Całkiem niezły

Ten samoopalacz nalezy do całkiem niezlych, pomimo iz akurat po jego aplikacji odczuwam miejscowe szczypanie tudziez swedzenie(moze jestem uczulona?). przy rozprowadzaiu potrzeba nieco uwagi, jest to przezroczysty zel wiec trzeba miec wprawe przy nakladaniu. zapach w miare znosny. przez jakis czas skora pozostaje lepka a potem troche wysuszona, ale bez przesady. lepiej jednak nalozyc przed snem krem. podoba mi sie to, ze opalenizna nie jest wybitnie mocna, chyba ze zaszalejemy z kilkoma warstwami, na pewno jest to bezpieczniejsza wersja tego typu opalenizny. cena calkiem przyzwoita.

Używam tego produktu od:2004