Jantar, Szampon do włosów przetłuszczających się

Jantar, Szampon do włosów przetłuszczających się

Szampon z wyciągiem bursztynu i kompleksem witamin do włosów przetłuszczających się. Wyciąg z bursztynu pielęgnuje, wzmacnia i wygładza włosy, równoczenie zapobiega ich przetłuszczaniu. Jako naturalny filtr słoneczny chroni przed szkodliwym działaniem środowiska. Uzyskał wysoką ocenę dermatologiczną. Po umyciu włosy stają się jedwabiste, lśniące i podatne na układanie.

Kiepsko

Moje włosy:
Tłuste u nasady, suche i zniszczone na końcach, długie, cienkie, rzadkie i wypadające

Plusy:
-ładnie pachnie
-cena
-włosy po tym szamponie są bardzo ładnie się prezentują, są gładkie i błyszczące

Minusy:
-samodzielnie słabo oczyszcza włosy (trzeba używać innego szamponu - z SLS - jako pierwsze mycie)
-słabo się pieni
-plącze włosy - muszę uważnie myć włosy by nie zaplątać ich za bardzo, bo inaczej nawet po odżywce muszę długo rozczesywać włosy
-konsystencja wody...
-mało wydajny przez konsystencje
-nie zmniejsza wypadania włosów, nie robi nic w tym kierunku, ale jeśli zaplącze włosy podczas mycia to wyrwiemy sobie wiele włosów...

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe 330 ml

Lubię.

Lubię ten szampon. Jak już wspominałam w swojej poprzedniej recenzji, zawsze kupuję go w zestawie razem z mgiełką i wcierką. Polubiłam zapach :) Nie obciąża moich włosów, nie pieni się za bardzo (co lubię), zmywa mi różne mazidła z głowy, bardzo dobrze radzi sobie z olejem kokosowym czy żółtkiem..Nie jestem w stanie powiedzieć, ile szamponów już przetestowałam. Wiem jednak, że ten będę używać cały czas. Naprawdę, nie mam żadnych zastrzeżeń. Tak jak i wcierkę, ten szampon kupuję na zapas. Lubię chomikować ulubione kosmetyki :) Nie piecze, nie podrażnia mi skóry głowy, jest wydajny, a myję włosy codziennie i starcza mi na długo. Polecam :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Mówię nie.

Jakiś czas temu stosowałam wcierkę Jantar, która okazała się w porządku. Potem w zielarni trafiłam właśnie na ten szampon i również postanowiłam spróbować, ale nie zostałam powalona na kolana - jantarowe myjadło na moich włosach sukcesu nie odniosło.

* Moje włosy są ciężkim polem walki - przyznaję to otwarcie. Są grube, gęste, ciężkie. Jest co myć, bo sięgają za połowę placów. Często robią się sianowate, okresowo zaczynają wypadać i lubią się plątać, tak więc szampon ma przed sobą sporo wyzwań. Do plusów mogę zaliczyć to, że moja skóra głowy jest odporna na podrażnienia, przesuszenia i na łupież. Ponadto moje kłaki nie tak łatwo przetłuścić.
Czy Jantar robi coś niezwykłego. Nie robi. Czy szampon powinien robić coś niezwykłego? Nie, ale w tym przypadku widzę więcej minusów, niż plusów
* Zacznę od tego, że szampon jest dość rzadki, łatwo sobie przelać go przez paluszki. Źle się pieni, właściwie prawie wcale. Owszem, jestem w stanie przyznać, że stopień pienienia się szamponu zależy od ilości chemicznych świństw i innych pochodnych od świństw. Tylko, że ja lubię, jak mi się pieni i basta.
* Jeśli używałyście wcierki Jantar to zapach jest bardzo zbliżony, może nawet taki sam. Męska woda kolońska. Mnie on nie przeszkadza, ale wiem, że niektóre dziewczyny mają alergię do takich kompozycji zapachowych na sobie, zamiast na mężczyźnie.
* Jeśli chodzi o działanie to Jantar splątał mi trochę włosy. Wiele szamponów to robi, ale znam takie, które jednak mnie przed tym ratują.Włosy są miękkie i pachnące, choć na końcach jak zwykle siańsko - ratowałam się olejkiem. Jak na szampon do włosów przetłuszczających się to świeżość fryzury była zaskakująco przeciętna, a może i krótsza, niż w moim przypadku po zwykłym Familijnym. W związku z tym wszystkim nie widzę w Jantarze nic szczególnie wyróżniającego się i skłaniającego mnie do ponownego kupna.
* Szampon jest nieziemsko niewydajny. Nie dość, że rzadki i słabo się pieni to jeszcze musi umyć takie mnóstwo kłaków - starczył mi chyba na 3-4 umycia.
* Opakowanie nie jest złe. Butelka ma dość nietypowy kształy, jest mała i pękata. Dobrze się z niej dozuje, ma w szyjce wciśnięty dozownik.
* Kosztował ok. 10-12 złotych. Za tą cenę miałam już naprawdę sporo lepszych szamponów.
* Dostępność słaba. Sama trafiłam na niego przypadkiem w zielarni, ale gdybym go szukała z rozmysłem to chyba bym buty zdarła. Podobnie było z wcierką Jantar, więc nie nowość.

Ogólnie - nie polecam. Sama ponownie nie kupię.

Używam tego produktu od: Miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Dobry szampon :)

Plusy:
*dobrze oczyszcza
*włosy mniej sie przetłyuszcają
*są gładkie i lśniące
*skład

Minusy:
*słabo się pieni ale to szampon naturalny więc to pewnie dlatego ;)

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

polecam

Szampon kupilam wraz ze wcierka i mgielka z tej serii.
Stosowalam go przy kazdym myciu, jednak efekty "po" myciu nie byly najlepsze. Mialam wlosy poplatane, ktorych nie dalo sie rozczesac. Sprawialy nawet wrazenie suchego siana... Jednak nie przestalam go uzywac., poniewaz po wyschnieciu moje wlosy byly wyrazie ladniejsze. Skonczylam cale opakownie szamponu po kilku miesieczny stosowaniu i uwazam, ze na tle czasu wlosy staly sie ladniejsze.

Minusy
- malo sie pieni
- placze wlosy

Plusy
-po miesiacu uzywania wlosy sa ladniejsze
-cena

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Taki sobie.

PLUSY:
-piękny zapach (trochę przypomina Panią Walewską),
-świetnie zmywa oleje,

MINUSY:
-konsystencja wody,
-za duży otwór,

ANI PLUS, ANI MINUS:
-cena,
-ilość wytwarzanej piany,
-opakowanie

Używam tego produktu od: (albo raczej kiedy używałam) dwa miesiące temu skończyłam opakowanie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Fajny w połączeniu z wcierką :)

Stosowałam go latem wraz z wcierką i włosy były świetne :) lśniące, sypkie, uniesione od nasady. Zapach osobiście lubię, co do minusów szampon prawie w ogóle się nie pieni i jest mało wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

DOSKONAŁY!

Mam włosy normalne - nieprzetłuszczające się. Używam szamponu wraz z wcierka Jantar. Komplet sprawdza się doskonale. Włosy są błyszczące, mocne i wyglądają na bardzo zdrowe. Wcierke używam na noc a rano myję włosy szamponem.
EFEKT REWELACYJNY!!

Minus - opakowanie odrecanie nie wygodne i mało wydajny.

słaby

szampon nie przedłużył świeżości włosów- a to miał być jego cel. włoysy jak się przetłuszczały, tak się przetłuszczają.
Dodatkowo ten szampon jest mega niewydajny. starczył mi na zaledwie 6 umyć (mam włosy średniej długości). Jest strasznie wodnisty i słabo się pieni. otwieranie butelki (zakręcanie) bardzo niewygodne.

z plusów: nie plącze włosów i ładnie pachnie. nic więcej.

zbawienie dla przetłuszczających się włosów

jak dla mnie rewelacja! moje włosy strasznie się przetłuszczały. myłam je codziennie. i żaden szampon nie pomagał. nic nie pomagało... aż dowiedziałam się o serii Jantar. zakupiłam od razu wcierkę, szampon i mgiełkę. i teraz myję włosy co 3 dni choć mogłabym przeczekać jeszcze jeden a one i tak nie wyglądałyby na tłuste :)
czytałam opinie, że szampon się nie pieni. nie zgadzam się z tym. myję włosy dwa razy. do pierwszego mycia używam innego szamponu (jaki jest pod ręką) aby zmyć brud, a drugi raz myję Jantarem. rewelacyjnie się pieni!
po umyciu zawijam w ręcznik a potem spryskuję mgiełką z tej samej serii. i pod suszarkę :) włosy pięknie uniesione, błyszczące i co najważniejsze, rano nadal tak wyglądają :) jakbym wyszła od fryzjera :P
dużym plusem jest cena!

Dobry dla włosów normalnych

Mam włosy przetłuszczające się ze skłonnością do przesuszania na końcach. Ten szampon na całe szczęscie dostałam jako gratis do odżywki, sama pewnie bym go nie kupiła. Używałam go w duecie z wcierką Jantar po której rano włosy były tłuste, od tego szamponu wymagałam jedynie mycia, odświeżenia włosów. Niestety na tym polu się kompletnie nie sprawdził, włosy były jakby niedomtye i trzeba było ratować się innym specyfikiem.
Dałam mu drugą szansę w czasie letnich upałów kiedy moje włosy potrzebowały lekkiego odświezenia. Tu sprawdził się bardzo dobrze, umyte nim włosy nie potrzebowały dodatkowo odżywki, same w sobie bo szamponie były miękkie.
Reasumując, szampon dobry jednak do włosów normlanych.

Używam tego produktu od: 3 miesiące temu

świetny szampon

Dla mnie szampon jest rewelacyjny :) mam cienkie i delikatne włosy i sprawdził się świetnie. Po umyciu włosy były miękkie, puszyste i lśniące. Szampon jest bardzo wydajny i nie drogi więc czego chcieć więcej. Gorąco polecam ten szampon jak i inne szampony z farmony z serii herbal care.