Ziaja, Krem do rąk i stóp głęboko odżywczy

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Krem zawiera olej z oliwek, olej słonecznikowy oraz olejek z trawy cytrynowej. Zapobiega pękaniu oraz nadmiernemu rogowaceniu naskórka. Doskonale zmiękcza, przywraca skórze gładkość i elastyczność. Polecany również dla diabetyków.

Pomocnik w walce o ładne pięty :)

Ten mały, niepozorny kremik za "piątaka" od lat wspomaga mnie w walce o ładne pięty. Wydobył mnie już z niemałych tarapatów! Ale po kolei :)

Zacznę może od konsystencji kremu. Jest on raczej gęsty, tłusty, o białym kolorze. Nadaje się raczej na nocną "skarpetkową" kurację, niż smarowanie na dzień. Nigdy nie stosowałam tego kremu na dłonie, ale przypuszczam, że i tutaj działa ta sama zasada. W dzień nie - na noc jak najbardziej, ale najlepiej w rękawiczkach. Pachnie bardzo ładnie, delikatnie, jednak ciężko mi jednoznacznie określić jego woń. Na piątym i szóstym miejscu w składzie mamy olej słonecznikowy oraz olej z oliwek. Działanie jak najbardziej na plus, gdy użyję tego kremu to właściwie mogę na jakieś parę dni odpuścić sobie inne smarowidła do codziennej pielęgnacji stóp. Opakowanie to zakręcany plastikowy, biały słoiczek z czerwoną grafiką. Wnętrze zabezpieczone sreberkiem - bardzo na korzyść! Wydajność i dostępność super, zgodność z opisem producenta zachowana, a cena to bajeczka. Jako zadowolona konsumentka - zdaje się - kilkunastu opakowań (przestałam już liczyć!), serdecznie polecam :)

Dobry

Krem zamknięty w słoiczku, dzięki czemu widzimy ile jeszcze produktu pozostało. Konsystencja bardzo tłusta i bardzo długo się wchłania. Używałam go głównie do stóp, ale nie wiem na ile się wchłaniał, ponieważ miałam wrażenie, że nawilża ale tak dosyć powierzchownie. Jeżeli ktoś szuka produktu o cięższej konsystencji to ten taki jest.

Rewelacyjny krem ale do stóp

Nigdy nie miałam żadnych kosmetyków do stóp z tej firmy, więc skusiłam się na ten krem.
Jestem z niego bardzo zadowolona, jego zapach jest delikatny i przyjemny.
Konsystencja gęsta i dość tłusta, dlatego zawsze używam go na noc i od razu zakładam bawełniane skarpetki. Świetnie nawilża oraz zmiękcza stopy.
Efekty widać po 2-3 razach, co jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ moje stopy często są przesuszone. Typowo do rąk go nie stosowałam, ponieważ zbyt długo się wchłaniał.
Chętnie go kupię jeszcze raz, gdy moje stopy będą potrzebowały mocnego nawilżenia.

Głęboko odżywia, ale średnio pachnie

Szukając kremu do stóp trafiłam na ten produkt, który świetnie odżywia skórę przez co jest miękka i wygładzona, a stopy wyglądają estetycznie.. Ma dość gęstą konsystencję i długo się wchłania, dlatego warto nałożyć na niego skarpetki i stosować przed snem. Opakowanie jest bardzo wygodne a sam produkt wydajny. Cena jest bardzo atrakcyjna, a jego jedynym minusem jest dość specyficzny zapach, który nie do końca mi odpowiada.

Szybko się wchłania

Fajny lekki krem, mocno nawilżający. Szybko się wchłania, pięknie pachnie. Opakowanie starcza na dość długo. Wystarczy mała ilość aby posmarować całe stopy.

towarzyszy mi co wieczór

Bardzo polubiłam ten krem - robi robotę, dobrze odżywia dłonie i stopy. Używam go wieczorem, po umyciu się. Opakowanie moim zdaniem jest trochę niewygodne i dlatego nie zabieram go ze sobą - jednak krem do torebki musi być w tubce. Jest też dość wydajny, używam go od kilku miesięcy dzień w dzień, a krem jeszcze się nie skończył.

Ratuje dłonie i skórki wokół paznokci

Krem ma tłustą, zbitą formułę o przyjemnym zapachu. Krem pod ciepłem palców rozpuszcza się i uwalnia się olejek. Produkt dzięki temu bardzo dobrze natłuszcza moje dłonie, które zwłaszcza w zimie są bardzo przesuszone. Jeśli chodzi o skórki, to często są zaczerwienione, łuszczą się czy powstają "zadziorki" jednak po nałożeniu kilka nocy z rzędu tego kremu problem znika.
Produkt jest bardzo wydajny, gdyż przez swoją gęstość i zmianę formuły na skórze wystarczy niewielka ilość by nakremować dłonie. Krem jest tłusty w związku z tym po nałożeniu należy uważać, żeby nie ubrudzić rzeczy wokół, nie polecam również używać telefonu. Najlepiej kremować ręce przed snem, czy przykładowo przy oglądaniu telewizji.
Opakowanie tradycyjne dla kremów tej marki, zakręcany plastikowy słoiczek. Jest solidny, produkt nie wydostaje się na zewnątrz, jeśli mamy nakremowane dłonie nadal jest możliwość odkręcenia.

Bardziej do stóp niż do rąk

Lubię produkty typu 2 w 1 bo pozwalają zaoszczędzić czas, pieniądze i miejsce na półce. Jednak w tym przypadku krem do rąk i stóp niekoniecznie przypadł mi do gustu. Przede wszystkim chodzi o to, że jest bardzo tłusty i długo się wchłania. Jest idealny dla moich stóp ale dla rąk niekoniecznie. Chyba, że na noc. Czy głęboko odżywia - nie zauważyłam większego efektu. Natłuszcza. Ma dość przyjemny zapach a z racji na konsystencję jest bardzo wydajny. Duży plus ze względu na opakowanie. Słoiczek umożliwia wybranie kremu do końca.

Super

Krem Ziaja poleciła mi koleżanka z pracy. Kupiłam go z myślą o stopach. Opakowanie jest bardzo poręczne z zakręcanym wieczkiem. Konsystencja kremu gęsta i tłusta co bardzo ułatwia rozprowadzanie go na skórze. W miarę szybko się wchłania ale używałam go tylko na noc bo zostawiał tłustą warstewkę przez długi czas. Musze przyznać, że po tygodniu stosowania moje stopy a zwłaszcza pięty naprawdę stały się gładziutkie, miękkie i zdrowo wyglądały. Im dłużej stosowałam krem Ziaja tym wygląd skóry się poprawiał. Skóra dłoni również była gładsza i jędrniejsza. Krem jest bardzo wydajny i starcza na długo.

Może być

Kremów tego typu używam najczęściej latem kiedy to skóra stóp jest bardzo wysuszona .U mnie świetnie się sprawdził jest gęsty tłusty i dobrze nawilża skórę Idealnie nadaje się do nocnych zabiegów aby porządnie natłuścić skórę stóp.Ma delikatny zapach i jest bardzo wydajny .Cena jest bardzo przystępna a opakowanie poręczne .

Nawet dobry

Mam problem właśnie z moimi dłońmi bo są strasznie chropowate że nawet rajstopy można zaciągnąć i ten oto kremik zwalczył mój problem. Stosuje go tylko na nic bo jest strasznie tłusty ale moje dłonie są gładziutkie i dobrze nawilżone bardzo wydajny bo tylko odrobina aby go rozprowadzić, zapach taki sobie ale grunt że działa a do tego fajne opakowanie.

Średni

Kupiłam, zachęcona dopiskiem "głęboko odżywczy". Szukałam czegoś, co dobrze nawilży mi dłonie w okresie zimowym. Niestety w ogóle się u mnie nie sprawdził. Mimo iż ma tłustą konsystencję nie robi praktycznie nic. Smarowałam się nim na noc codziennie w nadziei, że zregeneruje mi skórę, jednak w ogóle mi nie pomógł.