AA, Intymna, Comfort, Kremowa emulsja do higieny intymnej

AA, Intymna, Comfort, Kremowa emulsja do higieny intymnej

Kremowa emulsja do higieny intymnej.
Produkt uzyskał pozytywną ocenę Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Został opracowany przy współpracy lekarzy specjalistów z dziedziny ginekologii, dermatologii i alergologii.
Dzięki specjalnie opracowanej formulacji, emulsja zapewnia długotrwałe uczucie świeżości, ochronę i pielęgnację.
Emulsja dzięki zawartości kompleksu Comfort Plus, działa łagodząco, niweluje podrażnienia oraz zapobiega zaczerwienieniom.
D-pantenol koi i łagodzi podrażnioną skórę, przywracając komfort.
Kwas mlekowy zapewnia odpowiednie pH okolic intymnych, a współdziałając ze składnikiem o działaniu przeciwgrzybiczym i przeciwbakteryjnym, zapobiega infekcjom i stanom zapalnym.

płyny
ochronne, równowaga flory bakteryjnej, odświeżające, antybakteryjne, łagodzące
zapachowa, bez alkoholu, hipoalergiczna
z pompką
płyn
podrażniona, normalna, wrażliwa

Dobry produkt

Emulsja do higieny intymnej jest w wygodnym opakowaniu z aplikatorem w postaci pompki co zdecydowanie ułatwia aplikację.

Produkt charakteryzuje się przyjemnym i delikatnym zapachem, który szybko się ulatnia.

Emulsja świetnie myje i oczyszcza dzięki czemu pozostawia uczucie świeżości i komfortu a co najważniejsze nie podrażnia i nie uczula.

Produkt wydajny.

Wszystko ok

Produkt jest bardzo przyzwoity, nie bardzo mam się do czego przyczepić.
Bardzo wydajny, jedno opakowanie wystarczyło mi na mniej więcej ROK przy codziennym używaniu.
Przyjemnie się pieni, ma subtelny zapach (dla mnie na plus, bo uważam, że do pewnych stref powinno się unikać sztucznych zapachów, które mogą wywołać podrażnienie).

Ładnie myje, odświeża, nie podrażnia.
Konsystencja jest kremowo-żelowa, raczej dość ciekła.

Ze względu na brak widocznych wad w mojej opinii, daję 5.

Może być

Nawet jestem zadowolona z tego emulsjo-żelu, bo taką ma konsystencję choć nazwa sugeruje emulsję. Produkt dobrze oczyszcza nie powodując podrażnień, delikatnie nawilża, jest łatwo dostępny. Zapach ma bardzo delikatny. Zużyłam ze 3 opakowania i wyruszyłam na poszukiwania może czegoś lepszego.

Nie jest zła, ale znam lepsze.

Zakupiłam dwa rodzaje emulsji marki AA w jednym z hipermarketów w promocji 1+1 za grosz.

Opakowanie jest plastikowe, białe, na tyle grube, że nawet patrząc pod światło nie widać ile produktu pozostało do końca. Nie lubię takich opakowań, bo zazwyczaj zaskakują mnie, że już nie mam czym się myć... Produkt wydobywa się przy pomocy pompki, która chodzi dobrze, nie zacina się. Na upartego wystarczy jedno naciśnięcie do umycia, ja jednak wolę podwójną dozę - jakoś psychicznie mam większy spokój gdy mam tego płynu więcej.

Zapach jest delikatny, kwiatowy, bardzo przyjemny, aczkolwiek w trakcie używania, gdy człowiek myje się nim zaraz po umyciu pachnącym w całej łazience żelu pod prysznic, nie jest wyczuwalny.

Konsystencja została nazwana kremową emulsją, niestety taka kremowa to nie jest, a bardziej żelowa z dodatkiem kremu. Szkoda, rozczarowałam się już na początku.

Pieni się delikatnie, dobrze myje. Niestety jest bardzo delikatna, przez co uczucie odświeżenia nie towarzyszyło mi długi czas po jej użyciu, ale nie będę narzekać ;)
Nie mam problemów z podrażnieniami, więc nie jestem w stanie ocenić jej wpływu na ich niwelowanie.
Nie podrażniła, nie wywołała pieczenia czy suchości, a wręcz czuć, że lekko nawilża przy każdym użyciu.

Jest to całkiem dobry żel, ale znam lepsze, dlatego nie wrócę do tego produktu.

Dobry

Bardzo fajny produkt. Łagodnie myje i nie podrażnia co jest bardzo ważne. Ma przyjemną kremowo- żelową formułę. Zapach jest delikatny wręcz niewyczuwalny. Produkt bardzo wydajny i w dobrej cenie. Plusem jest opakowanie z pompką

Jedne z moich ulubionych

Bardzo fajne mydełka w płynie o dość gęstej i żelowej konsystencji. Dobrze myją, nie podrażniają i do tego pielęgnują. Zapachu w ogóle nie wyczuwam, oraz po użyciu czuję delikatne nawilżenie. Opakowanie jest wygodne z pompką, oraz pojemność też jest nie mała.

Takie sobie myjadło

Tę emulsję otrzymałam na szkoleniu produktowym Oceanic.
Nie mam jakichś szczególnych wymagań co do płynów do higieny intymnej, ale przeważnie wybieram te bez Slesu i o możliwie krótkim składzie chemicznym, więc na pewno nie kupiłabym go w drogerii.
Płyn ma fajne opakowanie z pompką i delikatny świeży zapach. Jest bardzo wydajny, na jedno mycie wystarczy "jedna pompka". Porządnie myje i odświeża.
Płyn jakich wiele, w dużo niższej cenie można kupić inne, o łagodniejszym składzie.