Maybelline New York, Cool Effect, Cienie chłodzące w kredce

Maybelline New York, Cool Effect, Cienie chłodzące w kredce

Odświeżające cienie do powiek Maybelline w kredce. Błyszczące. Nowa, oparta na wodzie formuła powoduje łatwą aplikację, efekt chłodzący i długą wytrzymałość.

Dobry do wykończeń.

Zachęciło mnie to chłodzenie. Ale to tylko efekt początkowy. Potem już to nic nie daje. Mam kolor \'Chill the champagne\' i strasznie się zlewa z kolorem skóry. Nie widać go zbytnio. Ogółem rzecz biorąc, niezbyt dobra kredka, nie jest trwała.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

jako kredka

ten kosmetyk najlepiej sie sprawdza po prostu jako kredka a nie cien, nie polecam malowac nia całej powieki, a jedynie np podkreslic kacik wewnetrzny oka, albo malowac jedynie kreske na górnej, dolnej powiece
nie jest az taka nietrwała jak napisano w poprzednich recenzjach, generalnie mozebyc
miałam kolor pastelowo rózowy , bardzo łądny, jednak produkt na kolana nie rzuca, bardzo sredni, dlatego raczej już do niego nie wróce

Używam tego produktu od:6 lat temu kupiłam
Ilość zużytych opakowań:1 kredka

ładne kolorki i to wszystko

Cienie kupiłam kilka lat temu (jak wchodziły na rynek). Miałam 3 odcienie, bardzo mi się podobały (brązowo-złoty, jasny róz i niebieski), wszystkie zużyłam do końca. Trwałośc jednak nie była najlepsza, często trzeba było poprawiać makijaż. Szkoda, bo kolorki naprawde ładne, kredka miękka, nie trzeba było mocno dociskać jej do powieki. Efekt chłodzenia zauważalny, ale to raczej przy aplikacji i chwilę po niej (jak dla mnie to na plus, bo troszkę dziwne uczucie ;)). Daję 2 gwiazdki, własnie za mile wspominane kolorki.

Używam tego produktu od: parę lat temu

Jako eyeliner

Mialam bezowy kolor z tej serii (srodkowa kredka na zdjeciu na wizaz.pl) byl wspanialy nie za ciemny i nie za jasny...dla mnie jako blondynki byl w sam raz:) Jednak zauwazylam ze kredka ta zbija sie w zalamaniu powieki juz po godzinie...wiec uzywalam jej tylko do podkreslania konturu oka i...bylo wspaniale:D bardzo lubilam te kredke ale niestety juz mi sie skonczyla:( efekt chlodzacy troche mi przeszkadzal bo czulam sie jakby wiatr wial mi w oczy :/

Używam tego produktu od:jakies 4lata temu

beznadzieja- szkoda pieniędzy

po używaniu kredki marki avon color trend myślałam, że nic gorszego już nie wyprodukowano... myliłam się. Mam czarną kredkę Cool Effect. Po nałożeniu spływa w ciągu pół godziny. jednak najgorsze jest to że zbiera się w wewnętrznym konciku oka co wygląda przerażająco. Jestem zdecydowanie na NIE!!
!Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie1

Nie jako cień

Jako cień nie znalazła u mnie zastosowania.Zawsze nierównomiernie osiadała i szybko schodziła.Ale stosuję ją jako kredke.Mam taki fiolet,lekko przechodzący w róż.Smaruję nią powieke a na to daję cień.Bardzo ładnie to wtedy wygląda.

Używam tego produktu od:

Super

Kupiłam ta kredke będąc jeszcze w liceum.Skusił mnie beżowy kolor .
Mam ją do tej pory.Używam w zależności od nastroju.Kredka można łatwo namalować precyzyjna linię bez problemu,ponieważ jest miękka.

Jest BAAARDZO WYDAJNA.Nie zauważyłam efektu chłodzącego,ale specjalnie mi to nie przeszkadza.Zwłaszcza,ze na dworze jest teraz tak zimno ;).
Złocisty beż bardzo ładnie wygląda na powiece,dzięki niemu można szybko uzyskać elegancki makijaż oka.Kredka trzyma sie baardzo długo.

Zdarza się,że czasami pomaluję nia cała powiekę dla "ostrzejszego efektu".Nie wazy się tak szybko jak inne i pozostaje na powiece długo nie zbierając się w załamaniach.

taki sobie

Bardzo ładnie wygladają na oku ,mam perłowy fiolet i przyznam ,że kolor jet genialny .Problem polega na tym ,że pomysł umieszczenia ich w kredce jest fatalny ,okropnie się ja temperowało ,zużyłam połowe i wkład mi wypadł .Dlatego jakoś zraziłam się do tych cieni.

Nawet spoko

CIeń fajnie wygląda na powiece, bardzo naturalnie. Jednak trudno je się tęperuje i sztyft jest taki, jakby chciał wylecieć. Lecz ogółem nawet spoko.

OK

w porównaniu do tych w tubce sa dobre!!latwo sie rozprowadzaja tylko ze warza sie w załamaniach powiek. ma ladne,dosc intensywne kolory.minus jeszcze za to,ze po pewnym czasie kredka sie złamała;(

2gwiazdki

Mam kredkę w kolorze lilowym. Na powiece wygląda ładnie ale tylko przez chwilę. Później cały cień znajduje się w załamaniu powieki.Efekt chłodzący jest, ale bardzo krótko,na szczęście dla mnie, bo wydaje mi się, że mam wtedy na powiekach jakąś mokrą, tłustą maź. Bardzo ciężko jest ją zastrugać,a używanie jej niezastruganej jest baaardzo ryzykowne.

Bleh...

Cień rozprowadza się na powiece bardzo nierównomiernie i już po godzinie, dwóch zaczyna znikać i zbierać się w złamanach powiek. Również mialam problem z jej dobrym zatemperowaniem.Spróbowalam raz zrobić nią tylko kreski i efekt był zadowalający na chwilkę... odrobinka dostała się do oka i kreski spłynęły wraz z moimi łzami przy okropnym uczuciu pieczenia.To była dobra decyzja ze strony Maybelline żeby wycofać się z tych produktów.Ilość zużytych opakowań: 1