A.T.W., Antystres, Mleczko z tonikiem 2w1 do demakijażu

A.T.W., Antystres, Mleczko z tonikiem 2w1 do demakijażu

Zawiera homeopatyczny wyciąg z nagietka lekarskiego, łagodne substancje rozpuszczające makijaż i inne zanieczyszczenia i tłuszcze roślinne.
Dla cery suchej i wrażliwej na stres i niekorzystne warunki środowiskowe, dla osób zawodowo zobowiązanych do obfitego makijażu, dla osób używających także tzw. niezmywalne tusze do rzęs.

Tak tak tak!!!!!!!!

Ten produkt to geniusz w małej tubce. Mogłaby być większa, bo wychodzi nietanio, ale jest on wart swojej ceny.

Doskonale usuwa makijaż z twarzy i oczu, również ten wodoodporny. Moja skóra jest rzeczywiście "odstresowana" i świeża. No i przede wszystkim oczyszczona.

Konsystencja tego produktu jest wprost idealna, gęsta. Rzadko się spotyka takie mleczka z tonikiem.

Do tego ma bardzo przyjemny zapach.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

tak!!!!!!!!

mleczko z tonikiem-rewelacja dla mnie!!
do tej pory używałam lancome bi facile(też rewelka)ale przerzuciłam się na atw stosuje i krem i to mleczko-jest świetne,delikatne dla oczu,gęste jak krem, dzięki temu z łatwością usuwa makijaż.co dla mnie najważniejsze- jest drugim po lancome preparatem,który nie robi mi "króliczych oczu"!!!minusem jest tylko małe opakowanie-50ml,lecz produkt ze względu na swoją konsystencję-wydajny!Używam tego produktu od:2 miesiecy

pełen komfort

Tego szukałam!!!
Maluję się dosyć mocno, mam stresującą pracę, więc jak przychodzę do domu, moja skóra wręcz krzyczy aby zmyć z niej makijaż i zanieczyszczenia i dać jej odpocząć.

Ze wszystkich wypróbowanych przeze mnie do tej pory kosmetyków do demakijażu ten jako jedyny daje mi poczucie pełnego komfortu - przepięknie delikatnie pachnie, ma śmietankową konsystencję, która nie spływa z twarzy (rozprowadzam zawsze mleczko palcami po twarzy robiąc ultradelikatny masaż, czekam chwilkę aż wszystko się rozpuści i zbieram resztki wacikiem) a przede wszystkim: cudownie odpręża skórę. Po demakijażu NAPRAWDĘ czuję ulgę i odprężenie :ehem: Skóra jest gładka i miękka.
Zmywa wszystko idealnie, na cały demakijaż wystarczają mi 2 płatki kosmetyczne. Oczu nim nie zmywam - od tego mam wypróbowaną i niezawodną dwufazę Ziaji.

Jedyne do czego mogę się przyczepić to pojemność. Kto do diaska wpadł na "genialny" pomysł sprzedawania tego cuda w tubce 50ml?! :baba: Toż to rozbój w biały dzień!

Ale mimo wszystko nie odejmę gwiazdki, bo i tak traktuję to mleczko jak kosmetyk luksusowy ... ;)
Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

Szczypie w oczy

Jak większość produktów A.T.W, ktore wyprobowalam -szczypie w oczy.
*Zmywa ok
*Cena jak za małe opakowanie za wysoka,
*Pachnie dość intensywnie
Ogólnie nic nadzwyczajnego.

Używam tego produktu od: 2miesiecy

nic nadzwyczajnego

Wlasciwie nie mam zadnych przeciwskazan, ale jakos ten produkt nie zachwycil mnie bardzo. Wczesniej uzywalam BioCalmille YR (zel z mleczkiem) i byl on dla mnie rewelacjyjny. Niestety wycofano go i nie moge znalezc "tego jedynego".

mleczko z tonikiem firmy ATW jest produktem dobrym, dokladnie zmywa makijaz, rowniez makijaz oczu, jednak jego pojemnosc jest dosc mala (dobra do podroznej kosmetyczki), szybko schodzi a na twarzy pozostawia uczucie "ciepla", co dla mnei oznacza, ze nie orzezwia ani nie daje uczucia swiezosci.
Sama nie wiem, czy go jeszcze kupie, moze kiedys jak cena bedzie okazyjna :)

dobre

Kiedyś mój tata był na jakiejś konferencji i przyniósł mi siatę z różnymi kosmetykami firmy ATW i jeszcze jakimiś innymi (nawet nie pamiętam czym, więc pewnie nie były to jakieś wielce rewelacyjne specyfiki ;) ). Za to w pamięć zapadło mi właśnie to mleczko - w nieco tandetnym, mało ciekawym opakowaniu krył się naprawdę świetny preparat do demakijażu oczu. Mimo niewielkiej pojemności starczył mi na długo, bo wystarczyła niewielka ilość, by usunąć nawet najtrwalszy tusz. Miało konsystencję taką jak lubię - gęstą i przyjemnie pachniało. Czegóż chcieć więcej ? Polecam.

małe jest wielkie

Trochę się wahałam przed zakupem tego małego cudeńka. Małego, bo to tylko 75ml, ale jak się okazało: małe jest wielkie ;) i starcza na ponad 3 tygodnie. Kosmetyk ten jest bardzo przyjemny i praktyczny w użyciu: to nie tylko 2w1, ale nawet 3w1, gdyż z powodzeniem zastępuje mleczko do demakijażu, tonik i preparat do demakijażu oczu. Dobrze oczyszcza twarz, wstępnie ją nawilża, ale nie pozostawia tłustej warstwy, a tylko przyjemny zapach. Co prawda czasem trzeba się trochę namęczyć z demakijażem oczu, ale trochę cierpliwości i wszystko schodzi bez śladu. Ale ponieważ kosmetyk ma konsystencję dosyć gęstą: jest to bardziej krem niż mleczko, trzeba uważać, aby nie zatrzeć sobie nim oczu, bo lubi troszkę poszczypać. A wracając do małej pojemności: ma to i swoją zaletę, gdyż z pewnością taka tubka nie zajmie dużo miejsca w wakacyjnej kosmetyczce.

Używam tego kosmetyku od 3 tygodni / ilość zużytych opakowań: wykańczam pierwsze, ale pewnie nie ostatnie

17.12.04. A jednak na pierwszym opakowaniu się skończyło i raczej na więcej się nie zapowiada, ale nie z winy samego mleczka. Po prostu jak się później okazało moja cera na dłuższą metę nie toleruje zmywania makijażu bez wody. Tak więc mleczka idą w kąt

bardzo polecam

mam wrazliwą cerę i nie miałam żadnych reakcji alergicznych, zmywa nawet trudno zmywające się tusze.Do tej pory mogłam używać tylko bezzapachowych mleczek a to pachnie i jest naturalne..

dobre

kupiłam zachęcona opinią znajomej i nie zawiodłam się..delikatnie oczyszcza skórę z demakijażu, nawilża, nie zostawia tłustego filmu, gęsta konsystencja, miły zapach..nie przepadam za tubkami, zawsze trochę zostaje w środku, mleczko nie jest wydajne może przez tą konsystencję..mimo wszystko jeśli tylko uda mi się zajrzeć do sklepu ATW chętnie kupuję