Miraculum, X Generation for Woman

Miraculum, X Generation for Woman

Lekka woda toaletowa. To istota kobiecości, zapach, który potwierdza urok i siłę.

NAJLEPSZY UNISEX

To była moja pierwsza woda typu unisex. Miraculum było wtedy liderem we wprowadzaniu nowości na polski rynek. Premiera tej wody odbyła się równolegle z pierwszymi zapachami Calvina Kleina, który stworzył modę na unisex.
Zapach ten łączył w sobie mix gorzkich kwiatów, ozonu i smagnięty na koniec męskim korzennym dodatkiem. Niepowtarzalna kompozycja w sam raz dla młodych energicznych dziewczyn (kobiet zresztą też).
Zdecydowany zapach dodawał mi energii na cały dzień zajęć na uczelni.
Dla tego zapachu został stworzony prosty flakon, jak się okazało ponadczasowy, bo do dzisiaj wykorzystywany jest dla wód toaletowych Miraculum.
Jedynym godnym następcą są zapachy Calvina Kleina, choć z przyjemnością kupiłabym kolejny flakon tego zapomnianego zapachu.

Ilość zużytych opakowań: 3 X 100 ML

podobny do emporio

Używałam go kilka lat temu, ale zapach pamiętam, kojarzy mi się z emporio armania i to nawet bardzo, ale nie można nazwać go podróbką tego zapachu poniewżma jeszcze inne nuty, utkwiła mi w pamięci jedna coś ala kredki świecowe, brzmi masakrycznie ale one wcale nie śmierdziały tragicznie, a pozatym to tylko moje skojarzenie :-)
Może jeszcze do niego wrócę??
Używałam tego kosmetyku kilka lat temu ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

świeży

świeży zapach dla młodych i aktywnych odób. <BR>Bardzo fajny zapach, dodatkowym atutem jest niska cena.