Oriflame, Problem Solvers, Bust-Boost Firming Gel for Neck and Bust

Oriflame, Problem Solvers, Bust-Boost Firming Gel for Neck and Bust

Zawiera bio-bustyl, który stymuluje syntezę kolagenu, ujędrniając skórę. Wyciąg z miłorzębu japońskiego zwiększa jej elastyczność, a żeń-szeń tonizuje i poprawia ukrwienie. Producent twierdzi, że żel pozwala na długo zachować atrakcyjny wygląd biustu, dekoltu oraz szyi.

chwalę go sobie

Kupuję go od kilku lat. Najpierw miał opakowanie takie jak na zdjęciu i taki kolor - rzeczywiście konsystencja była dość lejąca, zapach niezbyt ładny. Stosowany przez niedługi nawet czas przynosił duży efekt ujędrnienia piersi, a to przecież najważniejsze. Muszę uciekać się do tego typu kosmetyków, bo mam duże piersi i nietrudno stracić jędrność... Pomógł mi bardzo po półtorarocznym karmieniu dziecka - piersi szybko wróciły do normy. Skóra się wygładziła, stała się bardziej zwarta i napięta.
W unowocześnionej serii Oriflame żel ten ma bardziej zwartą konsystencję, inny kolor (róż) i ładniejszy zapach - działanie niezmiennie wzorowe.
Aha, mimo niewielkiej pojemności starcza na długo.

Używam tego produktu od:kilka lat

szkoda kasy

Szkoda wydawac tyle kasy na taki preparat. Sa o wiele lepsze i skuteczniejsze od tego i za mniejsza cene.
Jedyne plusy jakie znalazlam, to wydajnosc i poreczny dozownik.
Minusy:
- okropny stechly zapach
- lejaca sie, wrecz wodnista konsystencja
- zostawia lepka warstwe na skorze
- nie ujedrnia, efekty dzialania prawie zerowe (jedynie wygladzil lekko skore)

bardzo dobry

zdziwiły mnie poniższe recenzje....
ja uwielbiam ten produkt. Widocznie ujędrnia biust (najlepszy test: mój chłopak któremu nic nie mówiłam o stosowaniu tego specyfiku spytał: masz jędrniejsze piersi, takie fajne - robiłaś coś ? :) ). Dodatkowo wygładza delikatne bruzdy jakie pojawiły mi się na dekolcie - czego nie był w stanie zrobić krem Norel-a.
Jedno co mogę jeszcze dodać, to zalecam jego używanie zapobiegawczo niż "lecząco" (moja ciocia ok.50 lat. używała i na nią nie działa).

efekt zaden!!!

Bardzo mnie ten kosmetyk rozczarowal. Jezeli chodzi o opakowanie to nie mam nic do zarzucenia, ladne wygodne w uzyciu i na tym konczy sie jego dobra strona. Cena stanowczo za wysoka. Mialam 2 opakowania z tym, ze jedno kupilam w cenie promocyjnej. Kompletnie nie spelnia oczekiwan, a zapewnienia producenta o pieknym, jedrnym biuscie:)))mozna schowac miedzy bajki. Koncze juz druga buteleczke i efektow jak nie bylo tak nie ma.

fuuu

Brzydko pachnie,jest wyjątkowo niewydajny,drogi i nie działa w sposób, jaki obiecuje producent. Jedyną rzeczą jaką zauważyłam jest napięcie skóry(aczkolwiek krótkotrwałe).Nie nawilża,nie wygładza-a to potrafi nawet zwykły balsam do ciała, a ten to przecież "wyższa szkoła jazdy"-a więc źle to świadczy o nim.Po prostu tragedia.

taki sobie

Ma dwa plusy: jest poręczny i ładnie wygląda.Cała reszta to jegen wielki minus:brzydki zapach, wodnista konsystencja, kiepska wchłanialność, pozostawianie LEPKIEGO filmu (brrr), zerowe efekty...TO jakieś nieporozumienie po prostu.Ilość zużytych opakowań: 1 (w bólach)

tragedia :(

Zbyt wodnista konsystencja :( trzeba szybko nakładać, bo inaczej zaraz rozpłynie sie między palcami :( Mało wydajnyNie ujędrnia, może jedynie delikatnie napina skórę, ale tuż po wchłonięciu skóra już jest taka jak przed użyciem- czyli sztuczny efekt ujędrnianiaKupiłam go okazyjnie , bo akurat nie było w promocji mojego kochanego praparatu do biustu z YR i bardzo sie rozczarowałam.Zapach też zresztą do niczego :(Jedyne co jest OK, to rzeczywiście poręczne opakowanie z dozownikiem.Nie polecam, a juz na pewno nie za cenę katalogową ponad 50 zł, to chyba żart -taka jakość za taką cenę ;)

Żadna rewelacja

Plusy:<BR>opakowanie (wygodne, higieniczne, z pompką), rzeczywiście ujędrnia skórę i poprawia jej elastyczność<BR><BR>Minusy:<BR>wodnista konsystencja ,zapach <BR><BR>Gdyby cena była niższa dałabym 3 gwiazdki (Za tą cenę spodziewałam się czegoś więcej)