DNC, Woskowa maska - krem do rąk i paznokci zmiękczający

DNC, Woskowa maska - krem do rąk i paznokci zmiękczający

Woskowa maska- krem do rąk i paznokci przeznaczona do regularnego stosowania. Maska uspakaja i nawilża, posiada zmiękczający efekt. Może być stosowana jako intensywny krem na dzień. Do stosowania dla wszystkich typów skóry, zalecana dla suchej skóry. Nie zawiera wody.

kremy do rąk
nawilżające
w słoiku
Struktura
bogate
masło
100 – 250ml

Idealne do domowego SPA

Po odkręceniu wieczka widzimy substancję przypominającą z wyglądu wosk. Takie samo ma się wrażenie początkowo dotykając jej.
Pod wpływem nacisku i ciepła palca krem rozpuszcza się i z łatwością daje się rozprowadzić na dłoniach. Jego zapach faktycznie trochę przypomina wosk od bezzapachowej świeczki, taki już lekko przydymiony. Nakładałam krem na ręce i wkładałam je w rękawiczki polietylenowe.
Po zdjęciu rękawiczek należało umyć ręce ciepłą wodą lub wytrzeć resztki chusteczkami. Ja jednak wolałam ciepłą wodą i no nie powiem, że odrobinę się trudno go zmywa z rąk, ale nie jest źle. Ze wszystkim można sobie poradzić. Po zmyciu ręce są baaardzo miękkie. Skóra wokół paznokci, która czasem się robi trochę twardsza, też robi się baaardzo miękka. Bardzo przyjemne uczucie. Polecam. Skóra staje się nawilżona i odżywiona. Każdy czasem zasługuje na takie domowe SPA, więc nakładamy i rękawiczki w dłoń!