Chanel, HydraSoleil Sheer Lipstick

Chanel, HydraSoleil Sheer Lipstick

Delikatna, transparentna szminka ubierająca usta w subtelny, nabłyszczający i migoczący kolor. Dobrze nawilża delikatny naskórek warg, a dzięki zawartości filtrów SPF15 i antyutleniaczy (np. witaminy E i C), chroni usta przed szkodliwym wpływem promieniowania UVB i agresywnymi wolnymi rodnikami.
Warte uwagi jest klasycze, eleganckie opakowanie-wysmakowane połączenie czerni i odrobiny złota ;).
Produkt dostępny jest w delikatnych, dyskretnych kolorach, a także w kilku bardziej zdecydowanych, mocniej eksponujących usta.

Cena: 99 zł

opłaca się!

Kupiłam tę szminkę w zeszłym roku i dopiero niedawno mi się skończyła.
Jest więc bardzo wydajna, starcza na długi okres czasu.
Mam odcień 24, taki łososiowy, bardzo ładny, naturalny kolorek.
Przede wszystkim plus za nawilżenie . Usta są po niej świetne, takie mięciutkie i nie wysuszone jak po niektórych szminkach . Fajnie się ją rozprowadza.
Super wygląda na ustach, ale nie jest aż tak bardzo trwała jakby można było się tego spodziewać ( i tu odejmuję 1 gwiazdkę, szminka za 100 zł powinna być bardziej trwała).
W sumie warto jednakzainwestować w tą szminkę. Usta wyglądają ślicznie i są zadbane.
Używam tego produktu od:roku

ok

mam odcień 31 - jasny róż, jakby z odrobinką fioletu...?
rzeczywiście dobrze nawilża usta i ma delikatne rozświetlające kolory. ale zbyt długo na ustach nie zostaje. no i ten smak i zapach - jak stare celie. Pomimo to - za bardzo ładny kolor i świetne nawilżanie stawiam jej właśnie tyle gwiazdek.

Super

Zabrałam sie za ocene tych produktów które warto kupic ponownie. I ta pomadka własnie do takich należy.
Mam kolor amour -czyli koralowa czerwien. Pieknie polyskujaca daje fajny swiezy i sexowny wyglad. Kolor idealny na wiosne lato. Urzekla mnie kremowa konsystencja i tym ze drobinki nie sa nachalnie wulgarne, tylko ładnie rozswietlaja wargi.

ilość zużytych opakowań: 1

jedyna dla mnie:)

Od razu zaznaczam ze nie 5* za cene....bo oprócz tego to jedyna szminka która skłania mnie do uzywania takowych bo preferuje błyszczyki, ale: jest delikatna taka pól-transparentana, mam swietny kolorek dobrany przez wizażystkę-24 taki łososiowo-morelowy,przecudny! Nie musze chyba dodawac ze nie wysusza, nie zbiera sie, schodzi równomiernie....polecam:)

I co z tego ze 2 razy drozsza jak inne których po prostu nie uzywam i zostaja od razu oddane..? :) dlatego pełne 5*

Świetna!

Bardzo ją lubię mam kolorek 47- uniwersalny.Uwielbiam malować nią usta,świetnie się rozprowadza,ładnie pachnie,nawilża.Jedyny mankament-nie trzyma się długo na ustach.To moja mała szminkowa miłość-skończę tą-to na wiosnę kupię w innym kolorze :-)

Najlepsza!

Moja ulubiona szminka mojej ulubionej firmy :) Idzie zima, coraz chłodniej, więc z bólem serca żegnam błyszczyki i przechodzę na szminki :D HydraSoleil to moja faworytka, bo jest półtransparentna, a jednak trwała,a przy tym działa na wargi jak balsam. Mam swietnie dobrany odcień 47, dyskretny brudny róż, który pasuje do każdego koloru ubrania. Nieciekawego zapachu nie zauważyłam, natomiast uwagę zwraca świtne jakościowo opakowanie szminki i dobra jakość sztyftu (ani za twardy ani za miękki). Połyskujące drobinki są baaardzo subtelne, więc szminkę noszę od rana do wieczora.

delikatniutka

Mięciutka, kremowa, nadaje delitakny połysk, ale bardzo naturalny, jest jakby półtransparentna.Idealna na lato, poprawki nie wymagają użycia lusterka.Zapach znośny, ale do miłych nie należy.Ilość zużytych opakowań: 2

Lubię

A ja mam właśnie 31:) śliczny pastelowy fiolecik. Szminka całkiem nieźle nawilża i nadaje ustom nienachalny połysk. Jedyne zastrzeżenie mam do jej trwałości. A i zapach też nie najciekawszy...

nieco sztuczna.

No właśnie, efekt opalizujący zbyt mocny, sztuczny wręcz, muszę bardzo uważać aby nie przesadzić- co przy moim odcieniu Ambition wcale nie jest takie łatwe. Za dużo w niej srebrnych drobinek co mnie zniechęciło do testowania dalszych kolorów. Sama pomadka zaiste, ultralekka, transparentna, świetnie nawilża usta a nawet trzyma się na nich jakiś czas. Niestety, potrafi nieładnie zastygnąc, co przy dużej ilości owych iskrzących drobinek powoduje tworzenie się koszmarnej skorupy... zaznaczam, iż powyższe dotyczy jednego koloru tejże pomadki, nie wiem, jak sprawują się inne!Niedociągnięcia zapachowe neutralizuje piękne opakowanie, klasyka w najlepszym wydaniu. Mimo lekkiego rozczarowania- barwą, nie zaś szminką- przyznaję cztery gwiazdki i mam wrażenie, że na białą flagę jeszcze za wcześnie- tym bardziej, iż kusząco wygląda nr 31:)

Przyjemna

Długo się zastanawiałam nad tą szminką – cena spora a poza tym preferuję błyszczyki. Ta szminka została zaliczona właśnie bardziej do błyszczyków, choć według mnie jest to raczej bardzo lekka i póltransparentna szminka. Jest bardzo wygodna w użyciu, dobrze nawilża i chroni usta. Jest dość trwała jak na swoją konsystencję – przeważnie tego typu produkty błyskawicznie znikają z warg, ta wytrzymuje nieco dłużej. Niestety, bardzo drażni mnie paleta kolorystyczna szminek Chanel, dość cięzko znaleźć mi pasujacy mi kolor – naturalny jasny beż, lub brzoskwinkę… W końcu dało się – kupiłam kolor z letniej oferty 50 Glamour, bardzo ładny, pasujący wszystkim. Polecam!

Znakomita

Najlepsze nawilżanie dla spierzniętych ust. Przyznam że działa lepiej nawet od Vichy Nutrilogie. Delikatnie pokrywa usta kolorem, ma sporą paletę kolorów, pachnie przyjemnie, jest dość trwała. To jedna z lepszych pomadek, zdecydowanie warta swojej ceny.Ilość zużytych opakowań: 3

nietrwała

Zgadzam sie ze Smoczkiem - zapach tej szminki nie jest rzeczywiście najciekawszy. Szminka jest lekka, daje ciekawe efekty kolorystyczne. Ponadto gama odcieni oferuje wyjątkowo ciekawe, niespotykane opalizujące barwy. Jednak kolor utrzymuje sie na ustach wyjatkowo krótko, znika i to dosyć nierównomiernie. Btw, również kupiłam ją po okazyjnej cenie za śmieszną sumę : ).