Matrix, Total Results, Color Obsessed, Antioxidant, Conditioner for Color Care (Odżywka do włosów koloryzowanych)

Odżywka do pielęgnacji włosów farbowanych, odpowiednia do stosowania w domu i gabinecie profesjonalnym. Lekka formuła nie obciąża włosów ani skóry głowy, dzięki czemu może być stosowana codziennie.
Wydłuża trwałość koloru do 32 myć
Delikatnie oczyszcza włosy
Podkreśla intensywność koloru
Nadaje lśniący blask
Dodaje siły i odporności.

do włosów farbowanych
podtrzymujące kolor, nawilżające, regenerujące, wzmacniające
zapachowa
lekkie
Skóra głowy
normalna

Odżywkę kupiłam z polecenia fryzjerki. Moje włosy bardzo się z nią polubiły, po jej użyciu są miękkie, lśniące przy czym nie są obciążone. Polecam po koloryzacji.

Odżywka do włosów farbowanych

Matrix Color Obsessed odżywka do włosów farbowanych ogólnie całkiem fajny produkt. Włosy "farbuje", więc fryzjerka poleciła mi ten produkt i muszę powiedzieć, że w kwestiach do których jest stworzony sprawdził się bardzo dobrze. Włosy dłużej utrzymują kolor po koloryzacji, ładnie błyszczą po wysuszeniu, także jeśli ktoś nie posiada problemów z włosami niskoporowatymi to bardzo polecam.

Dobry wybór !

Po pierwsze na czym mi zależało ? Aby nie obciążał włosów. Za namową koleżanki spróbowałam. Nie żałuje ! Spełnia moje oczekiwania :) Jest idealny do farbowanych włosów!

Fantastyczna uczta dla włosów

Spośród wielu odżywek, które przewijały się w moim życiu ta jest absolutnym numerem jeden.
Włosy, które po farbowaniu bardzo trudną się rozczesują, są totalnie "bez życia" po używaniu odżywki odzyskały blask, lekkość, są przyjemne w dotyku i łatwo się rozczesują.
Szczerze polecam.

Włosy jak od fryzjera :)

Jeśli chodzi o całość (3 produkty - szampon, odżywka i mgiełka do włosów) jestem zachwycona. Widoczna poprawa w kondycji włosów, kosmetyki pozostawiały efekt lśniących i dociążonych włosów. Prawie jak od fryzjera :). Osobno najbardziej przypasowała mi odżywka, na pewno będę do niej wracać. Idealne nawilżenie i dociążenie włosów, czułam że włosy były odpowiednio zabezpieczone dzięki treatmentowi w mgiełce (szczególnie gdy używacie gorącej temperatury gdy suszycie na szczotce lub używając prostownicy).

Super miękkie włosy.

Odżywka ta jest idealnym uzupełnieniem szamponu z tej serii.
Włosy delikatne ale odżywione i nie obciązone przedewszystkim.
Zapach ma bardzo podobny co szampon więc idealna kombinacja. Produkt bardzo wydajny konsystencja idealna, Super rozprowadza się na włosach.

Polecam!

Uważam że seria kosmetykow będzie odpowiadała każdej, napewno najbardziej wymagającej konsumentce, moje włosy po pełnym zastopowaniu były lśniące, pięknie pachniały i wyglądały na bardzo zdrowe!

Przyjemna konsystencją i zapach

Moje włosy są po przejściach. W dość krótkim czasie zmieniłam kolor z czarnego na czerwień( większość z Was wie z czym to się wiąże). Ze względu na trudności w utrzymaniu tego koloru po paru tygodniach wróciłam znów do czerni. Problem w tym, że żaden czarny nie trzyma mi się na włosach. W ekspresowym tempie schodzi mi do brązu. Miałam nadzieję, że produkty Matrix z lini do włosów koloryzowanych na dłużej zatrzyma mi kolor. Tak się jednak nie stało. Produkty ładnie pachną, mają przyjemną konsystencję. Włosy dobrze się rozczesują. Odżywka nadała moim włosom lekkosci.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

odzywka stala sie moim ulubiencem

Zaczne od tego, ze odzywki uzywam razem z szamponem z tej samej serii, mam wlosy geste, grube i dlugie. Wlosy farbuje raz na 2 miesiace, myje co drugi dzien. Szampon z odzywka sprawdza sie super, wlosy sa lsniace, pelne blasku. Dzieki odzywce nie mam trudnosci z rozczesywaniem czy ich stylizacja. Moje wlosy sa raczej wymagajace, ta odzywka sprostala tym wymaganiom. Zapach bardzo przyjemny, wygodna butelka, uzywam pod prysznicem. Cena rowniez bardzo atrakcyjna, zdecydowanie kupie ponownie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Odżywka do włosów koloryzowanych Matrix, Total Results, Color Obsessed, Antioxidant, Conditioner for Color Care nie obciąża włosów ani nie podrażnia mojej wrażliwej skóry głowy. Produkt wydobywa i podkreśla kolor, przepięknie pachnie, dodaje blasku. Ponadto w moim odczuciu poprawia odporność włosów na uszkodzenia spowodowane czynnikami środowiskowymi. Zdecydowanie polecam ten produkt

Przyjemna odzywka

Bardzo fajny produkt. Jestem świeżo po domowej koloryzacji włosów. Stosując ten produkt zauważyłam, że moje włosy są bardziej błyszczące niż do tej pory. Kolor też jest bardziej trwały. Wcześniej przy każdym myciu i odżywianiu odrobina koloru splywała- brunatny woda. Stosując tę serię kosmetyków Matrix tego etapu nie ma. Włosy są delikatne, błyszczące i zadbane. Nie uczula, nie podraznia, nie obciąża włosów. Widoczna poprawa struktury włosów.

Coś dla każdego

Polecam każdemu, kto farbował włosy. Włosy są puszyste w najlepszy tego słowa znaczeniu, łatwo się rozczesują, są wręcz idealne. Odżywka jest lekka i łatwo się spłukuje.